Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 991073 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3165 : Marți, 06 Iunie 2017, 06:57 »
Timpul trece repede, locurile se ocupa si mai repede...
Mai exista si varianta...vanarii unei renuntari. De exemplu, la Vrancea tocmai a aparut una :)
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2401.msg126009/topicseen.html#msg126009

Mai sunt totusi cateva actiuni in care mai sunt locuri, in iunie-iulie (m-am uitat,  pentru ca eram curioasa :)
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2433.0.html
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2421.0.html

PS - Sa stii cu nu Admin era, doar eu!  ;)
Bine ai venit! :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline 2nel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3166 : Marți, 06 Iunie 2017, 23:21 »
   Multumesc frumos  pt indrumare "wonderland" !

   Pare destul de grea familiarizarea cu aceste postari, fiind la inceput.  Intr-adevar, timpul trece repede, dar, asa, ca intre cei de varsta a 2-a, "toate la timpul lor" sau "timpul trece repede dar cu folos"  :2funny:

   Zile frumoase!

   
"Puterea se afla in momentul prezent",
 2nel

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3167 : Miercuri, 07 Iunie 2017, 08:18 »
Cu drag! Sigur, cand va fi momentul potrivit, va fi!  ;)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Daniela Bujoreanu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3168 : Sâmbătă, 10 Iunie 2017, 23:28 »
Buna si bine v-am g?sit! Ma al?tur cu drag si încredere acestei comunit??i! Sunt o persoana volubila si iubesc oamenii sinceri si optimi?ti! W

Mihaelappp

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3169 : Luni, 12 Iunie 2017, 11:40 »
Buna. Eu sunt Mihaela si sunt nou venita pe site. Am ochit deja o excursie in august . Astept sa cunosc oameni noi cu aceasta ocazie.

Offline IULIA 67

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3170 : Luni, 12 Iunie 2017, 14:40 »
Buna ziua! Sunt Iulia din Iasi si mi-as dori sa va cunosc pe cei care veniti in excursia programata luna aceasta in orasul meu natal. Daca mai sunt persoane din Iasi care sunt interesate pentru intalnirea de la Bolta Rece,va rog sa ma contactati.Nu stiu daca am scris unde trebuie ,e prima data cand intru pe acest forum.
O zi buna si sper sa ne vedem cat de curand!

Offline Claudette Andronic

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Prezentare
« Răspuns #3171 : Luni, 12 Iunie 2017, 16:17 »
Buna ziua,
Numele meu este Claudia, sunt vaduva de aproape 7 ani am 2 copii mari si un nepotel.
Am decis in ultimul timp ca imi tebuie "mai multa socializare", drept pentru care am intrat in aceasta comunitate.
Sunt o fire foarte adaptabila si imi plac foarte mult excursiile.
Am vazut ca se organizeaza o multime de excursii.Am insa o nedumerire: cum se face repartizarea in camere?

Claudette Andronic

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3172 : Luni, 12 Iunie 2017, 20:21 »
Buna Claudette. Pare ca ai o poveste de viata interesanta si un element comun cu toti cei de pe aici. Tututor ne plac excursiile  :dance:

Am insa o nedumerire: cum se face repartizarea in camere?

Cazarea se face in camere duble twin. Fete cu fete si baieti cu baieti. Doar asa. :) Am impresia ca in ultima vreme repartizarea se face de la agentie, in ordinea rezervarilor (rezervare=inscriere+plata avans). Dar cei care se cunosc din alte excursii, ori cei noi in functie de afinitati la prima vedere, pot opta sa fie colege sau colegi de camera.
Rareori exista si posibilitatea de a opta pentru cazare single.
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3173 : Luni, 12 Iunie 2017, 20:57 »
Bun venit si voua, Daniela, Mihaela, Iulia. Sa va bucurati de excursiile alese!  Dupa cum vedeti majoritatea excursiilor sunt deja cu...liste de asteptare.  :)


Daca mai sunt persoane din Iasi care sunt interesate pentru intalnirea de la Bolta Rece,va rog sa ma contactati.Nu stiu daca am scris unde trebuie ,e prima data cand intru pe acest forum.

Iulia, ai intuit bine, nu aici e locul potrivit, ci pe topicul excursiei din Iasi.
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2437.msg126170/topicseen.html#msg126170
Doar ca nu prea inteleg: adica cum sa te contacteze???
In faza asta nu mai sunt persoane interesate, ci persoane care s-au inscris si au achitat excursia si au deja statutul de participant confirmat.
Inteleg ca ori este inscrisa in varianta oferita pentru ieseni, dar in acest caz ai fi stiut unde comunica cei inscrisi, ori, sa presupun ca te gandesti sa vii direct la Bolta Rece?.... :faint: :faint: :faint:
(scuze daca presupun gresit, dar am mai vazut niste situatii similare)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3174 : Luni, 12 Iunie 2017, 21:40 »
Va intrebati vreodata ce o motiveaza pe Wonderland sa explice, sa caute,sa fie mereu prezenta, sa treaca peste anumite cuvinte, aruncate uneori nu in cea mai frumoasa forma...?

Pentru ca da, ii pasa,si sunt putini cei carora le mai pasa.Pare o lupta in care trebuie sa fii tenace ca sa ramai tu.
Si noi vrem sa ramanem noi, cat mai aproape de primele schite ale proiectului.
Stiu ca parem duri uneori,poate va surprindem...dar hai sa incercam sa ne cunoastem, sa fim mai deschisi si mai aproape...

Adeseori primim inzecit ceea ce dam...si dam atat de putin...!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3175 : Luni, 12 Iunie 2017, 21:50 »
Multumesc Noiembrie. N-am apucat sa ne cunoastem, dar se pare ca ne-am intalnit in acelasi spirit. :kissing:
Intr-adevar imi pasa. Pentru ca mi-a placut mult ideea, de cand am dat prima data peste forum. Apoi am apreciat mult felul in care Gigi a crescut acest proiect. Iar acum, cand numarul membrilor a crescut, cred ca e nevoie mai mult ca oricand de ochi vigilenti. Si ma bucur ca suntem mai multe perechi de ochi vigilenti  ::)
Seara linistita!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Emily70

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3176 : Vineri, 16 Iunie 2017, 11:12 »
Hello! Sunt Emilia, Bucuresti, am 47 de ani si...ma bucur sa va cunosc! :)
Ma pasioneaza calatoriile si sper sa pot participa cat de curand la una din iesirile grupului.
Zi faina! :)

Offline sabinacri

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3177 : Vineri, 16 Iunie 2017, 14:42 »
Ceau dragilor  :),

sunt Oana din Timisoara, nou nouta in comunitate si super curioasa sa va cunosc.Prima excursie in 8 zile  8). Inginer, 36 ani, wanna be traveler ;)
zi frumoasa
xoxo

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3178 : Vineri, 16 Iunie 2017, 19:50 »
Bun venit, Emilia si Oana. Ma bucur si eu sa vad inca doua fete  vesele, increzatoare si iubitoare de calatorii. ;) :flori:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline crystyna2000

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3179 : Marți, 20 Iunie 2017, 13:21 »
Bine ati venit Emilia si Oana !

Cu siguranta veti avea experiente minunate cu SC.
Daca prima ta actiune cu SC Oana  este in Ciucas, dupa socoteala mea, vom urca impreuna pe munte...  :)

Cu bine