Autor Subiect: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012  (Citit de 95979 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Geta D

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 331
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #180 : Miercuri, 26 Septembrie 2012, 20:41 »
Buna seara Gigi!
Am transmis Samizei ca suntem 4 fete care vrem sa avem camerele una langa alta.
1 camera - Geta cu  Delia (Sf.Gheorghe)
1 camera - Catalina si Mihaela Caracuda (Bucuresti)

Multumesc!  :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13275
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #181 : Miercuri, 26 Septembrie 2012, 20:45 »
Dorinta indeplinita: camerele 6 si 7, va asteapta.

Offline collin_pow

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 226
  • I know no other sign of superiority than kindness.
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #182 : Miercuri, 26 Septembrie 2012, 20:52 »
Buna seara! Fiind nou si la prima actiune SC am nevoie de unele lamuriri: cum se numeste pensiunea in cazul in care nu nimeresc acel microbuz pe care oricum nu stiu de unde sa il iau :). Cum il cheama pe colegul meu de camera si ce camera am, un numar de telefon de contact probabil ca voi gasi undeva in site. Ora si locatia microbuzului in cazul in care am un loc acolo ar fi de asemenea de folos. Am inteles dintr-un post anterior ca e problema noastra cum ajungem acolo dar am nevoie sa stiu cum se cheama acest acolo:) eu m-am hotarat sa vin cu autocarul care ajunge cu vreo 15 minute inaintea trenului... cel putin teoretic. Va doresc o seara frumoasa!
P.S.Angelica daca vrei mergem impreuna!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13275
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #183 : Miercuri, 26 Septembrie 2012, 21:02 »
Stiu ca este tarziu, dar acum am reusit sa termin si eu ce aveam mai urgent azi, o parte din aprovizionare, organizarea spatiilor exterioare la Sibiel. Deci referitor la transportul Sibiu - Sibiel.

Pt cei care vin maine, adica joi:
- ora de intalnire in gara pt preluarea bagajelor este 14.30, in gara. Am inteles ca o sa astept pe Theo si Daniela S. Daca mai este cineva care soseste joi, va rog sa ma anunte in timp util, eventual chiar telefonic. Maine am sa fiu de la 7.00 in piata si nu o sa am acces la calculator decat tarziu.
Am spus ora de intalnire pt ca plecarea la Sibiel va fi la ora 19.00, dupa ce termin eu o intalnire la banca. Am inteles ca doriti sa vizitati Sibiul, veti avea asa ceva timp la dispozitie.
- pt cei care vin vineri:
pt ca Marian a inceput sa vina la servici de o zi, am sa ma reped eu pana in gara din Sibiu sa va iau cu microbuzul. Am inteles ca au nevoie de transfer pana la Sibiel:
Angelica Bucuresti
Geda Bucuresti
Luciamanta Bucuresti
Colin_pow
Oana Braila
Gina Braila,
iar ora este 15.30.
O sa fiu la 15.40 in parcarea din fata garii, care este lipita de autogara Transmixt. Este acolo o mica bisericuta, am sa-mi parchez microbuzul in fata ei. Este un Mercedes Vito argintiu cu numere de Germania: M WK 350.

luciamanta

  • Vizitator
Re:
« Răspuns #184 : Miercuri, 26 Septembrie 2012, 21:02 »
Eu sunt Angelica.Voi merge si eu la Sibiel datorita lui Doina care din pacate nu mai poate merge.Fetelor care mergeti cu trenul din Bucuresti Nord,de ora 9,50,sunteti de acord sa ne intalnim undeva in gara si sa mergem impreuna?Eu nu mi-am cumparat bilet.Voi v-ati luat?Am vorbit cu Gigi astazi si a spus ca o sa ne ajute cu un microbuz din Sibiu.Deci traseul Sibiu-Sibiel este rezolvat.Astept un raspuns de la voi.
   Angelica, ai avut o sansa nemaipomenita si ma bucur pentru tine! Propun sa ne intalnim la panoul cu mersul trenurilor din Gara de Nord la ora 9.20-9.25. Numarul meu de telefon este: 0726.366.479 (Mihaela Manta). Sa ne vedem cu bine! :) :giggle:

Offline angelica6767

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
Re:
« Răspuns #185 : Miercuri, 26 Septembrie 2012, 21:07 »
Da,collin_pow!Mergem impreuna!Numai ca trebuie sa ne rezervam locuri!Ti-ai facut rezervarea?Daca nu pot sa o fac eu maine.Daca vrei cateva lamuriri cu privire la microbuz si toate celelalte ma poti suna la unul din nr.0742 150 588 sau 0730 285 720.Ma poti suna cand vrei.

luciamanta

  • Vizitator
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #186 : Miercuri, 26 Septembrie 2012, 21:08 »

- pt cei care vin vineri:
pt ca Marian a inceput sa vina la servici de o zi, am sa ma reped eu pana in gara din Sibiu sa va iau cu microbuzul. Am inteles ca au nevoie de transfer pana la Sibiel:
Angelica Bucuresti
Geda Bucuresti
Luciamanta Bucuresti
Colin_pow
Oana Braila
Gina Braila,
iar ora este 15.30.
O sa fiu la 15.40 in parcarea din fata garii, care este lipita de autogara Transmixt. Este acolo o mica bisericuta, am sa-mi parchez microbuzul in fata ei. Este un Mercedes Vito argintiu cu numere de Germania: M WK 350.
Multumim mult pentru sprijin, ne vedem vineri in parcarea din fata garii! :) :dance:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13275
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #187 : Miercuri, 26 Septembrie 2012, 21:09 »
Pensiunea se numeste Pensiunea Sibiel, sat Sibiel, oras Saliste, jud Sibiu. Adresa 192 D.
Pe colegul tau de camera il cheama Radu, numarul de telefon insa fara acceptul lui nu pot sa-l postez aici. El vine vineri ca si tine, cu masina, din Bucuresti.

Nu te ingrijora nici pt faptul ca esti nou aici in SC, nici de drumul pana la Sibiel. O sa fiu in gara si o sa ne intalnim acolo, am sa va iau pe toti cei care sositi atunci. Cat despre actiune, am scris ieri la precizari cam ce inseamna o astfel de intalnire, asa ca depinde doar de cat de comunicativ si de deschis pt socializare esti. Deci doar de tine. Sunt convins ca o sa-ti placa. Deci ...fara griji si ganduri! Ne intalnim la petrecere! *|* *|* *|*

luciamanta

  • Vizitator
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #188 : Miercuri, 26 Septembrie 2012, 21:12 »
Buna tuturor! Si eu am nevoie de transport de la Sibiu la Sibiel. Ajung vineri in gara la Sibiu la ora 15.25 cu trenul de la Bucuresti.Vin mai de departe dar din Bucuresti iau trenul de la ora 9.50.
GEDA, ai fi de acord sa mergem impreuna cu trenul pana la Sibiu?

Offline collin_pow

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 226
  • I know no other sign of superiority than kindness.
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #189 : Miercuri, 26 Septembrie 2012, 21:16 »
Angelica si luciamanta probabil ca cel mai frumos e sa mergem impreuna. Eu nu am nici o rezervare facuta inca pentru ca nu cred sa fie vreo problema... dar poate ca e mai bine sa facem.
Cum vorbim, cum ne intalnim? eu va pot suna maine... pot si acum daca nu va deranjez ... poate ar trebui sa facem o conferinta:) numarul meu este 0757 56 3776
@admin : multumesc pentru grija si pentru informatii:) de vrut... vreau sa socializez de aceea si vin ... sper sa imi si reuseasca :)

luciamanta

  • Vizitator
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #190 : Miercuri, 26 Septembrie 2012, 21:23 »
Angelica si luciamanta probabil ca cel mai frumos e sa mergem impreuna. Eu nu am nici o rezervare facuta inca pentru ca nu cred sa fie vreo problema... dar poate ca e mai bine sa facem.
Cum vorbim, cum ne intalnim? eu va pot suna maine... pot si acum daca nu va deranjez ... poate ar trebui sa facem o conferinta:) numarul meu este 0757 56 3776
@admin : multumesc pentru grija si pentru informatii:) de vrut... vreau sa socializez de aceea si vin ... sper sa imi si reuseasca :)
Collin, ar fi bine sa mergem impreuna, asa cum ai sugerat, dar perspectiva microbuzului nu imi surade deloc. Va fi aglomerat in mod sigur si exista unele neplaceri si riscuri cu microbuzul. Este parerea mea, sper sa nu se supere nimeni. As opta pentru tren, daca tu si Angelica veti merge cu microbuzul, este in regula, procedati cum credeti ca este mai bine pentru voi. O seara cat mai placuta si la buna vedere! :) *|*

Offline GEDA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #191 : Miercuri, 26 Septembrie 2012, 21:25 »
Buna! Pt. luciamanta-cu mare placere, vreau sa mergem impreuna cu trenul pana la Sibiu. Eu vin mai de departe, de la Constanta. Din Bucuresti iau trenul de 9.50 catre Sibiu. Lasa te rog mail sau nr. de tel sa te pot contacta.

Offline collin_pow

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 226
  • I know no other sign of superiority than kindness.
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #192 : Miercuri, 26 Septembrie 2012, 21:27 »
mergem impreuna cu trenul!

luciamanta

  • Vizitator
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #193 : Miercuri, 26 Septembrie 2012, 21:28 »
Buna! Pt. luciamanta-cu mare placere, vreau sa mergem impreuna cu trenul pana la Sibiu. Eu vin mai de departe, de la Constanta. Din Bucuresti iau trenul de 9.50 catre Sibiu. Lasa te rog mail sau nr. de tel sa te pot contacta.
GEDA, e-maillul meu este: luciamanta@yahoo.com, iar telefonul: 0726.366.479. Unde ai dori sa ne intalnim?

luciamanta

  • Vizitator
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #194 : Miercuri, 26 Septembrie 2012, 21:30 »
mergem impreuna cu trenul!
Ok, Collin, cum vrei tu! :) Sa imi spui, te rog, unde ar fi bine sa stabilim intalnirea si la ce ora?