Excursii si evenimente > Feed-back-uri, impresii, fotografii din excursiile si vacantele noastre
Revelion 2025 la Domeniile Panciu
lidia.Iasi:
Buna tuturor,
Luni, 30.12, intre orele 14.00 – 17.00 va astept la receptia Hotelului Domeniile Panciu pentru check-in. Daca va cunoasteti si vreti sa stati in camera cu cineva din grup, anuntati-ma pe whatsapp 0743122214.
Va scriu mai jos reperele orare pentru cele 3 zile pe care le vom petrece impreuna. Programul si meniul vor fi afisate si la hotel.
30 decembrie
De la ora 14.00 – Check-in la hotel
19.00 – Welcome party.
Tinuta pentru aceasta petrecere este casual, potrivita pentru o seara cu prietenii in oras sau in club.
31 decembrie
8.30 – 10.30 – Mic dejun
11.00 – 13.00 – Vizita la Crama Domeniile Panciu si degustare de vinuri
Timp liber pentru pranz si pregatire pentru petrecerea de Revelion.
Pranzul nu este inclus, dar ne-au oferit o varianta de grup, servire bufet - Supa crema, Ciorba de perisoare , Gulas de vitel cu muraturi si mamaliga , Pui tandori cu orez salbatic , Clatite cu dulceata si ciocolata . Pret 120 lei / persoana. Bauturile se comanda idividual , a la carte
20.00 – Revelion 2025
Tinuta - eleganta
01 ianuarie
10.30 – 14.00 - Brunch
Timp liber pentru plimbari in imprejurimi
19.00 – Carnaval „Culoare si stralucire” – personaje din filme sau carti
Tinuta sa aiba ceva colorat sau stralucitor.
02 ianuarie
8.30 – 10.30 – Mic dejun
11.00 - Check - out
Sa va puneti si un costum de baie in bagaj. Piscina locatiei a fost acoperita de curand si avem promisiuni ca va fi functionala in perioada sejurului nostru.
Inca nu am lista participantilor, deci nu stiu din ce zone veniti. Am vazut ca o parte dintre voi, v-ati organizat deja cu transportul :thumbup:
AncaBU:
Buna dimineața. Printr-o minune, pleacă cineva și din vestul țării, Timișoara, Arad sau orice alte variante? Sau daca nu, mai are cineva un loc liber de la București?
lidia.Iasi:
--- Citat din: mi_pop din Joi, 12 Decembrie 2024, 11:35 ---Bună și eu vin din București am loc în mașină pt doritori
0745454695
--- Terminare citat ---
Anca, incearca la nr acesta. Este un anunt pus acum ceva timp cu locuri disponibile din Bucuresti
dananap:
Buna! Mai vine cineva din Bucuresti care are loc in masina pentru Panciu?
Sau, varianta nr 2, as putea veni si eu cu masina, daca sunt persoane care nu au cu ce sa ajunga din Bucuresti. Ideea e sa nu vin singura in masina; sunt deschisa la ambele variante.
costi31:
Bună seara, deși eram nerăbdător să mă distrez de Revelion , nu cred că mai pot ajunge din motive f întemeiate , dacă există vre-un domn pt schimb de locuri vă rog 0733350375
Navigare
[#] Pagina următoare
Du-te la versiunea completă