Autor Subiect: Predeal. Primavara cu drumetii, distractie, prieteni. 5 - 7 aprilie 2024  (Citit de 2346 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1507
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Predeal. Primavara cu drumetii, distractie, prieteni. 5 - 7 aprilie 2024
« Răspuns #30 : Sâmbătă, 13 Aprilie 2024, 09:18 »
A fost tare fain cu voi la Predeal. Un grup unit si vesel, asa cum imi doream. Conteaza mult pe munte sa ai rabdare, intelegere, sa te adaptezi ritmului de grup. Pentru ca noi nu ne propunem sa bifam varfuri, sa batem recorduri de viteza.

M-am bucurat ca tot grupul a urcat Clabucetul, e un loc cu o priveliste grozava, un traseu pe care eu l-am descoperit acum 8 ani impreuna cu Admin. Este o excursie de colectie, pe care o repetam in fiecare primavara.

 Vremea a fost perfecta in fiecare zi, ploaia a venit sambata exact cand am urcat in tren. Mare pacat insa ca cea mai frumoasa  poteca din zona Diham a fost distrusa fara mila de tafuri. Am reusit sa traversam crevasele uriase, portiunile cu noroi, echipamentul ne-a ajutat.

 Multumesc pentru ajutor si spiritul de echipa, a fost o placere sa drumetim impreuna. Vom reveni la Predeal si anul viitor cu un program nou, prea a fost frumos. Dar, pâna atunci, incurajati de dorinta voastra de a iesi pe munte, am reluat si alte trasee pe care le-am mai parcurs impreuna, dar si unele noi, foarte potrivite pentru grupurile noastre.

Continuati sa iesiti, sa va bucurati de natura, sa ne revedem cu bine oricand!  *|*