Autor Subiect: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024  (Citit de 6339 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Ghizi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #45 : Vineri, 22 Decembrie 2023, 19:16 »
Bună seara. Sunt Anca și voi pleca din Deva spre Iași pe 29 decembrie. O să fac drumul în două zile, voi dormi o noapte în zona Târgu Mureș, iar pe 30 dimineața plec mai departe. Am mașină super bună pentru iarnă și sunt șofer cu experiență. Dacă pot să iau pe cineva de pe traseu, anunțați-mă la telefon ................. PS: Vin singură, am 50 de ani și caut o colegă de cameră.

Offline Kaya

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Crăciun fericit! Buna, Anca sunt Camelia din Eforie, nici eu nu am colega de camera, daca vrei putem sta împreuna.

Offline Ghizi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #47 : Marți, 26 Decembrie 2023, 11:32 »
Sigur că da. Te rog sună-mâ când poți vorbi. Îmi pare rău că nu s-a făcut un grup pe whatsapp, era mai simplu să comunicăm. Mi se pare o carență în organizare. Telefonul meu este ...................

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13273
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #48 : Marți, 26 Decembrie 2023, 11:55 »
Eu sunt cu un picior de plecare spre Bucuresti, apoi mai departe cu grupul de Croaziera de Revelion, spre Dubai. Nu mai am ocazia sa va urez ceva, asa ca o fac de pe acum, pentru fiecare gasca de Anul Nou, la fel:

 *|* :thumbup: :dance: Distractie frumoasa, cat mai intensa, sa va bucurati unii de altii, sa va imprieteniti, sa pasiti fericiti si veseli in noul an!

 ::) Si o rugaminte in numele celorlalti participanti: veniti acolo doar cu zambet, doar cu suflet fain si deschis. Lasati acasa hachitele, supararile, tabieturile care pot supara pe ceilalti si care pot de asemenea afecta atmosfera faina de grup. Toti mergeti acolo sa va simtiti cat mai bine, cat mai placut, cat mai comod, dar tineti deci cont ca si ceilalti doresc acelasi lucru.
Insotitorii de grup sunt acolo sa se asigure ca lucrurile sunt asa cum trebuie, ca totul va fi asa cum am promis, dar evident ca nu pot face mai multe. Atmosfera o facet voi, cei care participati. Asa ca in 30 decembrie, start la veselie!

@Ghizi vad ca esti avocat, sau cel putin asa arata adresa ta de Email. Deci ar trebui sa cunosti regulile GDPR. Daca nu le cunosti sau nu le intelegi cu atat mai grav, iar faptul ca inca nici nu ai ajuns acolo si ai de comentat, asta chiar e mult pentru Singles Camp. Scrie foarte clar si explicit pe site si la fiecare actiune in parte in ce fel se face comunicarea aici in Singles Camp, ca exista o plaforma numita FORUM, care rezolva partea aceasta. Este de asemenea explicat ca nu se comunica pe Email, tf, etc ci doar pe forum.
Profilul SC, este de asemenea descris in amanuntime, cine se potriveste aici si cine nu. Citeste inca o data si daca esti (asa cum consider eu din felul in care ai debutat la acest eveniment) out of profile, inca ai ocazia sa renunti. Nu as dori sa ne trezim pe acolo cu persoane care au de facut comentarii care nu sunt legate de eveniment. Asa cum spuneam tin foarte mult la atmosfera. Esti banata pe forum, nu o sa mai poti comunica aici. Daca ai inteles corect mesajul meu, scrie un mesaj insotitorului de grup privind eventuala renuntare. Am vazut ca esti inscrisa la mai multe petreceri o sa vorbesc cu Lidia cand ne intoarcem in tara.

Celorlalti va doresc cat mai multa voie buna, sa ne auzim si sa ne revedem sanatosi si cu ganduri frumoase in 2024!

Offline CEZAR

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #49 : Marți, 26 Decembrie 2023, 19:58 »
Buna,
Mai este cineva care pleaca din Bucuresti cu trenul sambata dimineata?

Offline Mindru gabriela

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #50 : Miercuri, 27 Decembrie 2023, 10:19 »
Daaaa eu vin cu trenul 1661 la iasi doar ca urc din buzau nu din bucuresti si sper sa calatorim mai multi si la intoarcere ,cind plec  cu trenul  la 14 20 din iasi! Abia astept sa ne distram cum este totdeauna cu singles camp atmosfera suuperba oameni suuperbi!

Offline Kaya

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #51 : Miercuri, 27 Decembrie 2023, 10:32 »
La multi ani celor ce poarta numele Sf.Stefan. am o rugăminte, din cauza faptului că fac reacții alergice la MĂRAR  doresc sa se tina cont de acest lucru.Multumesc pentru înțelegere.

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 364
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #52 : Miercuri, 27 Decembrie 2023, 13:10 »
La multi ani celor ce poarta numele Sf.Stefan. am o rugăminte, din cauza faptului că fac reacții alergice la MĂRAR  doresc sa se tina cont de acest lucru.Multumesc pentru înțelegere.

Am sa transmit la restaurant rugamintea ta.

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 364
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #53 : Miercuri, 27 Decembrie 2023, 13:24 »

Sambata 30.12, intre orele 14.00 – 16.30  ii astept la receptia Hotelului Ramada, pentru check-in  pe cei care au si cazare.
Daca va cunoasteti  si vreti sa stati in camera cu cineva din grup,  anuntati-ma pe e-mail lidiamandache5@gmail.com .

Daca ajungeti dupa ora 16.30, veti fi cazati de personalul de la receptie, urmand sa ne vedem seara la ora 19.00 cand avem cina si petrecerea de bun venit. Atunci ii voi intampina si pe cei din Iasi care au optat pentru pachetul fara cazare.

Va scriu mai jos reperele orare pentru cele 3 zile pe care le vom petrece impreuna. Programul si meniul vor fi afisate si la hotel

30 decembrie
De la ora 14.00 – Check-in la hotel
19.00 – Welcome party. Cina tip bufet
Tinuta pentru aceasta petrecere este casual, potrivita pentru o seara cu prietenii in oras sau in club.

31 decembrie
7.30 – 10.30 – Mic dejun
11.00 – 13.30 – Plimbare la cele mai importante monumente din zona centrala
Timp liber pentru pranz si  pregatire pentru petrecerea de Revelion.
20.00 – Revelion 2024
Tinuta - eleganta

01 ianuarie
10.30 – 14.30  - Brunch  pentru cei cazati
Plimbare in Copou
18.00 – Carnaval Retro Party. Cina tip bufet
Tinuta sau accesorii retro

02 ianuarie
7.30 – 10.30 – Mic dejun
11.00 - Check - out

Va astept cu mare drag la Iasi, sa sarbatorim ca intre prieteni, trecerea dintre ani!  :dance:

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 364
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #54 : Miercuri, 27 Decembrie 2023, 16:27 »
A aparut  un loc liber intr-o camera dbl la femei dintr- o renuntare. Daca este cineva care doreste sa preia locul sa ma contacteze la nr. de telefon 0743122214

Offline Florin1968

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 261
Mai participa cineva din zona Galați?

Offline Florin1968

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 261
Mai participa cineva din zona Galați?

Offline tony123

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Din motive personale sunt nevoit sa renunț la participare,dacă dorește cineva sa participe,cazare+masa ma poate contacta la 0720222908

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 606
Salutări dragilor , am preluat locul lui Tony123 , ne revedem de Revelion!  :thumbup: *|* :kissing:

Offline CrisMeg

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #59 : Vineri, 29 Decembrie 2023, 18:03 »
Drum bun mâine celor care vin din alte orașe!