Autor Subiect: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024  (Citit de 6193 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline martie

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24

Bagajele sunt problema de fiecare data. Si la Govora si la Sighisoara am mers doar 3 in masina ca sa fie loc pentru bagaje. Si eu de la mare am luat tot 2 persoane, ca aveau mult bagaj. Eu folosesc troler doar pe avion, in rest un "cilindru" incapator si rucsacul cu care merg la munca si pe care il folosesc si in excursiile de 1 zi. :)

Offline UNmihai

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #31 : Vineri, 08 Decembrie 2023, 16:48 »
Da, de aceea am întrebat-o pe Ioana dacă are loc pentru că ea știe ce mașină are iar călătoria este destul de lungă . Eu vreau să iau doar un bagaj și într-un troler mare cred că intră tot. Așadar, Ioana, nu este nicio problemă dacă nu ar fi loc; doar să-mi spui ca să știu ce am de făcut!   :)

Cezar_Axintescu

  • Vizitator
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #32 : Sâmbătă, 09 Decembrie 2023, 12:20 »
Bunaa,

Si eu vin tot din Bucuresti. Daca mia vine cineva cu masina si mai are un loc ar fi super. Daca nu, ne vedem la tren:)!

Offline Ioanina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #33 : Sâmbătă, 09 Decembrie 2023, 18:18 »
Da, de aceea am întrebat-o pe Ioana dacă are loc pentru că ea știe ce mașină are iar călătoria este destul de lungă . Eu vreau să iau doar un bagaj și într-un troler mare cred că intră tot. Așadar, Ioana, nu este nicio problemă dacă nu ar fi loc; doar să-mi spui ca să știu ce am de făcut!   :)

Buna. Desi pare incapator portbagajul (este un Suzuki S-Cross), nu stiu daca incap patru bagaje/trolere mari. Imi pare rau.  :(

Offline Ioanina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #34 : Sâmbătă, 09 Decembrie 2023, 20:00 »
Buna. Desi pare incapator portbagajul (este un Suzuki S-Cross), nu stiu daca incap patru bagaje/trolere mari. Imi pare rau.  :(

PS: cred ca trebuie sa spun ca nu sunt fumatoare, deci...

Offline martie

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #35 : Sâmbătă, 09 Decembrie 2023, 20:48 »
Buna, Ioana. Nici eu nu sunt fumator. Sa-mi spui cum luam legatura. Sa postez numarul de telefon aici, cum am procedat in trecut, sau ai alta varianta?
Florin

Offline UNmihai

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #36 : Duminică, 10 Decembrie 2023, 08:26 »
Buna. Desi pare incapator portbagajul (este un Suzuki S-Cross), nu stiu daca incap patru bagaje/trolere mari. Imi pare rau.  :(
Bună, Ioana! Am înțeles și e ok! :)

Offline Ioanina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Bună, Ioana! Am înțeles și e ok! :)

Multumesc de intelegere. Sa ne vedem cu bine la Iasi :)

Offline Ioanina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Buna, Ioana. Nici eu nu sunt fumator. Sa-mi spui cum luam legatura. Sa postez numarul de telefon aici, cum am procedat in trecut, sau ai alta varianta?
Florin

Buna. Sa postezi numarul de telefon si ne auzim saptamana viitoare sa stabilim detaliile. O zi buna

Offline martie

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
Buna, Ioana. Nr.meu este: 0722.655.234. O saptamana excelenta!
Florin

Offline mi_pop

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
Bună seara 2 persoane renunțăm la Revelion Iași, cazare inclusă, relații 0745454695

Offline cristinatabarca

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Buna 2namihai din Brasov.
Las mai jos telefonul meu; te rog sa ma contactezi cand poti sa incercam sa stabilim niste detalii de calatorie la revelion.
0740385969.
Multumesc.

Offline Mindru gabriela

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
Buna ziua... m am trezit si eu.. pentru transport daca mai are cineva vreun loc?? Sunt din buzau.. si vorbisem cu costel din tulcea cind trece sa ma ia si pe mine dar intre timp si a scb nr de tel.. daca mai trece cineva prin zona.. las si eu nr de telefon: 0753852918 gabriela multumesc

Offline 2namihai

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #43 : Miercuri, 20 Decembrie 2023, 23:30 »
Buna seara.Din motive medicale nu mai pot particips la acedtceveniment.Poate cunoasteti pe cineva care ar dori sa mearga.am pachetul cu cazare ,la 2000 ron.va rog sa ma contstctsti 0724051052

Offline E_Cristina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Îmi pare rău pentru cei ce nu ajung la Revelionul Iesenilor și le urez tuturor  Sărbători Fericite, un An Nou binecuvintat și multă sănătate ca i mai bună decit toate!  :love:
Eu am intrat deja în febra pregătirilor, a numărătoarei inverse, cocktail ul mix de emoții anticipație, anxietate, entuziasm….chill pill ..  :yeah: Sper să ajung la finala!
Iasi ul a anunțat festivitățile de la Palat sunt încintata de focul de artificii , sper să tina un pic mai mult decit cel de la festivalul din vara cu super drone show dar mult prea scurt pentru mine:)


https://telem.ro/revelionul-iesenilor-cu-artisti-locali/