Autor Subiect: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024  (Citit de 6223 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13268
Exista 2 variante de rezervare:
•   PC - pachet complet
•   PFC - pachet fara cazare*

*Nu este posibila achizitionarea unui pachet incomplet, deci nu solicitati doar seara de Revelion sau 2 seri, pentru ca nu este posibil sa va oferim astfel de variante.

Tarif pachet complet - PC: 2.000 lei/ persoana
Supliment single = 315 lei. Nu se mai pot confirma camere sgl.

Tarif pachet fara cazare - PFC: 1.500 lei/ persoana

Rezervari PC: https://singlescamp.ro/trip/revelion-singles-iasi-2024

Rezervari PFC: https://singlescamp.ro/trip/revelion-singles-iasi-pfc-2024

Perioada de desfasurare: 30/12/2023 - 02/01/2024

Cazare: Hotel Ramada by Wyndham Iasi City Centre 3* Adresa: 27 Grigore Ureche, Iasi

Grup de: 60 persoane din care:

- 30 locuri pachet complet
- 30 locuri pachet fara cazare

Descrierea serviciilor

Servicii incluse pachet complet:
•   cazare 3 nopti, intr-o camera dubla impreuna cu inca o persoana de acelasi sex
•   mic dejun x 3 (din care unul tip brunch - in data de 01.01.2024)
•   cina  + welcome DJ party - 30.12.2023
•   cina festiva + DJ party - 31.12.2023
•   cina bufet + Carnaval DJ party - 01.01.2024
•   cocktail la primire
•   pachet de bauturi pentru cina festiva de Revelion
•   insotitor de grup, din partea clubului Singles Camp, pe toata perioada excursiei

Servicii incluse pachet fara cazare:
•   cina  + welcome DJ party - 30.12.2023
•   cina festiva + DJ party - 31.12.2023
•   cina bufet + Carnaval DJ party - 01.01.2024
•   cocktail la primire
•   pachet de bauturi pentru cina festiva de Revelion
•   insotitor de grup, din partea clubului Singles Camp, pe toata perioada excursiei

Nu sunt incluse la pachet complet:
x     transport pana la destinatie. Recomandam grupaj.
x     supliment single (315 lei)
x     mese de pranz
x     bauturi altele decat sunt cele incluse
x     alte servicii care nu sunt mentionate la incluse
x     cheltuieli personale
x     parcare hotel

Nu sunt incluse la pachet fara cazare:
x     transport pana la destinatie. Recomandam grupaj.
x     cazare
x     mic dejun
x     mese de pranz
x     bauturi altele decat sunt cele incluse
x     alte servicii care nu sunt mentionate la incluse
x     cheltuieli personale
x     parcare hotel
 
Insotitor de grup din partea Singles Camp: Lidia Mandache

Ce vedem in aceasta calatorie: Iasi

Profilul si tipul excursiei: eveniment

Cui se adreseaza ca profil de participant: persoane vesele, comunicative, sociabile, de bun simt, care stiu si inteleg ca fac parte dintr-un grup, care respecta pe cei din jur, pe organizatori, pe gazde. Care-si doresc socializare, distractie, intr-o atmosfera decenta si placuta.

Trebuie sa aveti la voi:
•   Document de identitate: carte de identitate

Programul excursiei

Ziua 1. 30 decembrie 2023 Bine ati venit la Iasi. Welcome party
Cei care a optat pentru pachet complet vor fi asteptati in lobby-ul hotelului de insotitorul de grup, incepand cu ora 15.00.
Dupa ce va cazati puteti iesi sa explorati imprejurimile, sa descoperiti Palatul Culturii si Complexul Palas care are  o gradina publica superb decorata de sarbatori, cu patinoar, zone comerciale diverse, cafenele, restaurante.
Incepand cu ora 19.00 vom avea cina si o petrecere de bun venit in Bistro Ramada. Atunci ne vom intalni cu totii!



Ziua 2. 31 decembrie 2023 Revelion 2024
Mic dejun bufet pentru cei cazati.
Tur pietonal ghidat in zona centrala
Masa festiva si petrecerea de Revelion va fi in sala Roma-Napoli cu iesire la  terasa ce are vedere spre Palat, spre focurile de artificii de la miezul noptii
Dress code: black tie





Ziua 3. 1 ianuarie 2024 Carnaval Retro Party
Brunch
Plimbare pe Dealul Copoului
Carnaval in Bistro Ramada. Tema va fi retro party anii 70-80-90. Vom face si un concurs de costume ce imita vedete ale muzicii din acei ani.





Ziua 4. 2 ianuarie 2024 Ne luam ramas bun
Dupa micul dejun, ramanem un pic in sala pentru a ne lua la revedere unii de la altii.

Programul excursiei poate suferi modificari datorita unor situatii independente de organizatori si agentie turistica (vreme, probleme in trafic, nefunctionalitati ale furnizorilor de servicii etc). Modificarile sunt decise de insotitorul de grup si comunicate grupului.

Scurta descriere a excursiei:

Despre locatie:
Ramada Iasi City Center este un hotel cochet si exclusivist, amplasat la kilometrul zero al orasului, chiar pe esplanada Complexului Comercial Palas, unul dintre cele mai noi si mai frumoase din intreaga Europa. Localizarea centrala, la numai 15 minute distanta de aeroport si la doar 7 minute de Gara Centrala, permite un acces  facil catre hotel. Apropierea de Palatul Culturii, de principalele obiective turistice, calitatea evenimenteleor care se organizeaza aici il fac un loc perfect pentru un city break combinat cu distractie.













Partea de banqueting (cine si party-uri) o sa se desfasoare in doua sali: Bistro si Roma-Napoli. AVEM EXCLUSIVITATE, doar grupul nostru va fi in cele doua sali.

 :oops: Inainte de a va inscrie cititi informatiile de mai jos (cu click pe fiecare). Inscriindu-va in aceasta excursie intelegem ca le-ati parcurs si ati acceptat conditiile si regulile noastre:

•   Reguli pentru membrii clubului
•   De stiut – mai ales daca sunteti prima oara cu noi.
•   Conditii de participare in perioada COVID19
•   Rolul insotitorului de grup
•   Cum va informati ulterior rezervarii
•   Reguli in timpul calatoriei
•   Contract cu agentia de turism Bon Voyage
•   Renuntarea unilaterala la o excursie

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13268
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #1 : Sâmbătă, 26 August 2023, 12:50 »
Am deschis rezervarile. Inscrierile se fac aici:

- pentru pachetul complet, ce include cazare:  https://singlescamp.ro/trip/revelion-singles-iasi-2024

- pentru pachetul de 3 seri, fara cazare:  https://singlescamp.ro/trip/revelion-singles-iasi-pfc-2024

Offline 2namihai

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #2 : Miercuri, 13 Septembrie 2023, 10:51 »
buna tuturor .mai este cineva din brasov inscris pentru aceasta excursie ?

Offline cristinatabarca

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #3 : Sâmbătă, 16 Septembrie 2023, 23:20 »
Salutare.
Si eu sunt din Brasov si m-am inscris la acest revelion.
Asteptam sa mai creasca nr de participanti la acest eveniment pentru a gasi parteneri de drum.

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #4 : Marți, 17 Octombrie 2023, 14:21 »
Buna. Sunt Anca, și tot din Bv, sunt. Încă nu am plătit, nici o rata, din cauza transportului. Dacă sunteți deja 2 pers, și aveți mașina, ma înscriu și eu dacă se poate. Las și un nr de tel. 0722302564.O zi frumoasa în continuare
anca bv

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #5 : Miercuri, 18 Octombrie 2023, 13:03 »
Nici nu m-am înscris inca
anca bv

Offline Gliga Ildiko

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #6 : Sâmbătă, 21 Octombrie 2023, 11:29 »
Buna tuturor,
Sunt din Tg.Mures,noua in club, inca nu m-am inscris in excursie dar as dori sa merg.
As dori sa stiu daca vine cineva din aceasta zona cu masina.O zi frumoasa va doresc!
Ildiko

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 552
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #7 : Marți, 31 Octombrie 2023, 10:30 »
NU SE MAI POT CONFIRMA CAMERE SGL

Offline cristinatabarca

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #8 : Marți, 07 Noiembrie 2023, 09:08 »
Buna tuturor. S-a mai inscris cineva din zona Brasov la revelion Iasi in afara de mine? :kissing:
Nu am masina si ma gandeam la o asociere cu cineva motorizat. Multumesc.

Offline 2namihai

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #9 : Vineri, 10 Noiembrie 2023, 05:33 »
Eu sunt.Nu merg cu masina.Codreanu e solutis

Offline mimilica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #10 : Sâmbătă, 18 Noiembrie 2023, 20:22 »
Buna!S-a mai inscris cineva din Iasi?

Offline cristinatabarca

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #11 : Duminică, 19 Noiembrie 2023, 10:36 »
ok, 2namihai.
tinem legatura.

Offline E_Cristina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #12 : Duminică, 19 Noiembrie 2023, 17:02 »
Salutări tuturor!
Sunt din zona, Iasi, aștept cu nerăbdare petrecerea de Anul Nou,  va fi prima oară în comunitatea SC. In general am mai petrecut Revelionul cu solo grup dar niciodată local intr un grup așa mare. Forumul e cam tăcut încă , sunt curioasă dacă Iasi ul va organiza de asemena festivități concerte ca de obicei pentru intimpinarea Anului Nou. Nu am găsit anunțuri încă. Abia aștept! Pe curind!

Offline mimilica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #13 : Miercuri, 22 Noiembrie 2023, 10:45 »
Buna ! Sunt noua pe grup si sunt din Iasi :giggle:, Particip la revelion in Iasi, si doresc sa stiu daca mai sunt participanti din oras!

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 361
Re: Revelion intr-un oras plin de sarm: Iasi. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #14 : Miercuri, 22 Noiembrie 2023, 20:20 »
Cristina, Mimilica, bine ati venit in grup!
Cu siguranta mai sunt participanti din Iasi pentru ca au fost ocupate 20 de locuri fara cazare. ;)
Inca nu am gasit informatii despre evenimentele publice din perioada Anului Nou, dar va tin la curent  :thumbup: Cu siguranta va fi un concert in noaptea de Revelion in fata Palatului!