Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 985806 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Geta D

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 331
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1785 : Duminică, 23 Iunie 2013, 16:57 »
Am citit cateva post-uri mai vechi si am vazut ceva legat de intalniri in Bucuresti, dar pentru care este necesar sa existe minim 50 de post-uri pe forum. Pentru participarea la excursii este de asemenea nevoie de un anumit numar de postari online?  :)
Buna Andreea si bine ai facut ca ai intrat in comunitatea noastra unde nimeni nu este singur. Esti doar independent.  :)
Poti participa la excursii fara conditia de avea un numar de postari.. Conditia este valabila numai pentru a putea vedea si a scrie pe forumul pe zone.

Offline Florin31

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1786 : Miercuri, 26 Iunie 2013, 09:49 »
Buna dimineata!
Numele meu este Florin, am 31 de ani si sunt din Bucuresti. Am ales acum Singles Camp, pentru ca vad un potential mare de a cunoaste oameni noi, oameni frumosi( cum ii descrie Puric) si pentru a face lucruri noi( desi sunt taur, sunt deschis mereu sa incerc lucruri noi).
Cred in dragoste la prima vedere, cred ca fiecare are jumatatea lui si cred ca in tara asta mai sunt oameni care impartasesc valori mult mai sanatoase decat "clubbing, shaorma, manele, lucruri scumpe, dive de carton, pitzi de oras si muuuuulte altele". Cred in comunicarea in cuplu si intre prieteni, cred in sinceritatea lucrurilor spuse "in fata" si cred in deschidere si zambete frumoase.
Dau oricand o noapte in club, sau o "cafea la mall" pe o plimbare in parc, un film bun, un vin bun si desi suntem denigrati la tot pasul de femei chinuite de relatii nepotrivite....inca mai cred in barbai sinceri, romantici si "frumosi".

Sper sa cunosc cat mai multi dintre voi si sa petrecem "some quality time", cum spun vecinii nostril indepartati :))

Cam atat pentru inceput,
Florin

Offline livia.petruse

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1787 : Miercuri, 26 Iunie 2013, 10:05 »
Buna ziua
Sunt Livia din Brasov,am 42 de ani .Am gasit pe web aceasta website si as dori sa ma implic sa cunosc oameni noi singles cu care eventual sa calatoresc  si socializez.Foarte deschisa la tot felul de activitati (sportive,culturale,drumetii)

Sper sa cunosc multi oameni buni si cu care sa formez noi prietenii.
 
Livia

Offline Cory

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 550
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1788 : Miercuri, 26 Iunie 2013, 11:35 »
Bine ati venit Florin si Livia!  *|*

Offline collin_pow

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 226
  • I know no other sign of superiority than kindness.
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1789 : Miercuri, 26 Iunie 2013, 11:52 »
Bine ati venit oameni frumosi!

Offline mariana04

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1790 : Miercuri, 26 Iunie 2013, 15:10 »
Buna,
Ma numesc Mariana, am 43 de ani si sunt din Bucuresti. Sper sa cunosc cat mai multe persoane dintre voi. Deja m-am inscris in Delta si abia astept sa mergem. Nu am vazut Delta niciodata, deci este posibil sa ma bucur de absolut tot ce ma inconjoara, oameni si locuri, ca un copil care descopera marea prima data.
Cam sec si fara vlaga tot ce am scris nu-i asa?

Offline Cory

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 550
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1791 : Joi, 27 Iunie 2013, 09:58 »
Bine ai venit Mariana ! Sa ai parte de  multa distractie in Delta!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1792 : Joi, 27 Iunie 2013, 20:49 »
deci este posibil sa ma bucur de absolut tot ce ma inconjoara, oameni si locuri, ca un copil care descopera marea prima data. Cam sec si fara vlaga tot ce am scris nu-i asa?
imaginea copilului care descoperă marea pentru prima dată e plină de vitalitate și miez de suflet înflorit, așa că nimic sec sau lipsit de vlagă în mesajul tău :flori:
Bine ai venit!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline mariana04

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1793 : Luni, 01 Iulie 2013, 11:17 »
Va multumesc pentru urarile voastre, sper sa ne cunoastem in viitorul apropiat.

Offline Sika

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1794 : Marți, 02 Iulie 2013, 17:15 »
Buna !! Sunt Ela si fac parte din "nou noutele" din aceasta a comunitate.  Am 39 de ani, sunt o fire sociabila si mi-ar placea foarte mult sa cunosc persoane noi.
Va salut pe toti din aceasta comunitate si va admir pentru ceea ce faceti.
Va doresc o zi minunata !!!!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1795 : Miercuri, 03 Iulie 2013, 06:17 »
Bună, Sika- Ela! :flori:
Să știi că aici chiar poți să cunoști persoane noi, dornice de socializare și de toate avantajele unor vacanțe fără micile neplăceri și neajunsuri ce decurg din statutul de singles :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Sherban

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
  • Just do it!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1796 : Miercuri, 03 Iulie 2013, 23:00 »
Bine ati venit Livia, Florin, Ela. Viata e mai frumoasa langa prietenii din SG. Eu a,m gasit oameni deschisi, plini de viata si cu mult chef de aventura, distractie. Have fun!
Everything changes..

Offline magdab

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1797 : Miercuri, 10 Iulie 2013, 10:58 »
Buna ziua! Sunt Magda si v-am gasit si m-am alaturat voua din dorinta de a cunoaste oameni si de a-mi face prieteni noi. Sunt din Bucuresti si sunt singura doar atunci cand fetita mea de 6 ani nu este cu mine (mereu imi atrage atentia cand este ea  cu mine ca nu sunt singura, ci cu ea!) Ma bucur ca v-am gasit si abia astept sa merg cu voi intr-o excursie!

Offline Cory

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 550
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1798 : Miercuri, 10 Iulie 2013, 13:30 »
Bine ai venit Magda!  *|*

Offline Rusu Alexandru

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Buna tuturor
« Răspuns #1799 : Sâmbătă, 13 Iulie 2013, 21:32 »
Buna seara numele meu este Alexandru, si imi ar face placere ca pe viitor sa particip la una dintre excursile organizate de dvs. toate bune seara buna!!! O0