Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 990870 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Sunrise

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 66
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1770 : Marți, 28 Mai 2013, 19:05 »
Corect, mea culpa!  :oops: abia acum am vazut

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1771 : Marți, 28 Mai 2013, 21:50 »
nuuuu, esti exact cat trebuie pentru cei nou veniti, ca sa nu avem senzatia ca vorbim singuri.
M.am gandit ca Gigi nu are timp de mailuri, am vazut ca se implica in toate actiunile si e frecvent plecat.

Mulțumesc:).
M-ai prins pe mine într-o fază bună. Și pe Gigi într-o perioadă aglomerată. Dar să nu crezi că nu e prezent. Vede tot, știe tot. Pe bune, nu știu cum reușește :applause:
La drept vorbind, io tot nouă mă văd.

Cât despre regulamente, tutoriale și celelalte - nici prin cap nu mi-a trecut că nu sunt primele citite de fiecare nou intrat  :giggle: Dar, dacă ai citit, fie și acum,  :tomato:cred că ai înțeles mai bine rolul forumului.
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Sherban

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
  • Just do it!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1772 : Luni, 03 Iunie 2013, 22:39 »
Multumesc de urari Wonderland Am trecut direct in spatiul real, tocmai m am intors din Tara Luanei :) oricum aidreptate, inca 40 de postari si gata :)
Everything changes..

Offline Sherban

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
  • Just do it!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1773 : Luni, 03 Iunie 2013, 22:41 »
Bine ai venit Roxana!  *|*
Multumesc Cory! Sper sa ne intalnim intr o excursie :)
Everything changes..

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1774 : Marți, 04 Iunie 2013, 20:12 »
Multumesc de urari Wonderland Am trecut direct in spatiul real, tocmai m am intors din Tara Luanei :) oricum aidreptate, inca 40 de postari si gata :)

Cu drag.
Bine ai revenit! Se pare că ti-ai făcut ieșirea în realitatea Singles Camps pășind într-un târâm de vis, dacă e să mă iau după impresiile împărtășite, de Gigi și de ceilalți, la topicul cu pricina:)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline ema.emilia.5

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1775 : Joi, 06 Iunie 2013, 00:14 »
Buna seara si bine v-am gasit!
 In sfarsit am gasit ceva interesant prin filele interminabile ale internetului! O... dar dati-mi voie sa ma prezint! Ma numesc Emilia si sunt din Timisoara. :)
De cand v-am descoperit, nu am facut altceva decat sa citesc... cam toate postarile... si in sfarsit pot spune ca am gasit un loc unde ma pot simti si eu bine, nu ca nu as face-o si in viata de zi cu zi, dar, aici toata lumea e singurica... ca si mine... Ce e drept nu am apucat sa vad toate postarile si totul despre excurii, si ce e mai rau e ca eu am decis sa plec din tara, si asta am si facut in luna martie anul acesta, dar prin intermediul vostru pot vedea ceea ce eu nu am apucat sa vad in tara mea!
Acum locuiesc in Germania, intr-un oras mai vechi de 1000 de ani si e superb... padurea raul, natura aproape neatinsa de mainile omului imi da impresia ca nu am plecat inca de acasa. Explorez in fiecare zi tot ceea ce e in jurul meu, din curiozitate si pentru ca un om singur are mai mult timp pentru el! Dar de acum nu o sa ma mai simt singura... pentru ca o sa impart cu voi cea ce eu explorez aici si prin intermediul ochilor vostri eu pot explora tinuturile tarii noastre! Ma bucur nespus de mult ca existaxi si ca imi dati puterea de a merge mai departe in viata chiar daca la varsta de 36 de ani sunt singura! :applause: :applause: :applause:

Offline Cory

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 550
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1776 : Joi, 06 Iunie 2013, 10:02 »
Multumesc Cory! Sper sa ne intalnim intr o excursie :)
Daca se va ivi ocazia si mie mi-ar  placea sa ne intalnim intr- o excursie  :)

Offline Cory

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 550
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1777 : Joi, 06 Iunie 2013, 10:04 »
Buna seara si bine v-am gasit!
 In sfarsit am gasit ceva interesant prin filele interminabile ale internetului! O... dar dati-mi voie sa ma prezint! Ma numesc Emilia si sunt din Timisoara. :)
De cand v-am descoperit, nu am facut altceva decat sa citesc... cam toate postarile... si in sfarsit pot spune ca am gasit un loc unde ma pot simti si eu bine, nu ca nu as face-o si in viata de zi cu zi, dar, aici toata lumea e singurica... ca si mine... Ce e drept nu am apucat sa vad toate postarile si totul despre excurii, si ce e mai rau e ca eu am decis sa plec din tara, si asta am si facut in luna martie anul acesta, dar prin intermediul vostru pot vedea ceea ce eu nu am apucat sa vad in tara mea!
Acum locuiesc in Germania, intr-un oras mai vechi de 1000 de ani si e superb... padurea raul, natura aproape neatinsa de mainile omului imi da impresia ca nu am plecat inca de acasa. Explorez in fiecare zi tot ceea ce e in jurul meu, din curiozitate si pentru ca un om singur are mai mult timp pentru el! Dar de acum nu o sa ma mai simt singura... pentru ca o sa impart cu voi cea ce eu explorez aici si prin intermediul ochilor vostri eu pot explora tinuturile tarii noastre! Ma bucur nespus de mult ca existaxi si ca imi dati puterea de a merge mai departe in viata chiar daca la varsta de 36 de ani sunt singura! :applause: :applause: :applause:
Bine ai venit Emilia si felicitari pentru curajul de a o lua de la capat departe de casa!

Offline bebeshm

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1778 : Vineri, 07 Iunie 2013, 12:32 »
Buna ziua si felicitari pentru acest site si organizarea calatoriilor! Eu sunt Mihai din Bucuresti, am 25 de ani si pe viitor doresc sa calatoresc cu voi. Nu sunt o persoana singuratica, am multi prieteni, dar as vrea sa calatoresc cu persoane noi, pasionate de calatorii si natura. Sper ca ma primiti si pe mine :P

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13292
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1779 : Vineri, 07 Iunie 2013, 13:36 »
Multumesc si bine ai venit! Single nu inseamna singuratic, ai surprins bine ideea...

Offline Sherban

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
  • Just do it!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1780 : Vineri, 14 Iunie 2013, 01:13 »
Bine ai venit Mihai, te asteptam in calatorii, in mijlocul naturii.
Everything changes..

Offline simo

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1781 : Joi, 20 Iunie 2013, 21:54 »
Buna, sunt Simo si sunt din Timisoara .Ma bucur ca am gasit si altii ca mine pe aici adica singles ofc.. mi-a luat ceva timp pana sa ma hotarasc sa ma inscriu , eu sunt mai timida (un racusor care iese greu din carapace).oricum sper sa pot gasi prieteni noi pe aici ai mei au plecat toti in strainatate iar eu am ramas in tara cred ca e ceva comun in intervalul de varsta de 30-35 de ani toata lumea pleaca .dar sa nu dechid subiectul asta nu am termina niciodata hehe.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13292
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1782 : Vineri, 21 Iunie 2013, 06:52 »
Bine ati venit, tuturor celor noi! :) Urarea mea vine cu intarziere, sunt insa destul de rar in perioada asta pe aici. Mai tot timpul sunt in actiunile Singles Camp. Sper sa va placa aici!

Offline come undone

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1783 : Duminică, 23 Iunie 2013, 15:58 »
Bine v-am gasit! Incerc sa scriu un prim mesaj, dar parca nimic din ceea ce simt nu se asterne in scris asa cum ar trebui si ma rezum la clasicele: ma numesc Andreea, am 24 de ani si sunt din Bucuresti.

Trec printr-o alta despartire, de data aceasta mai dureroasa decat precendentele (sau asta este impresia foarte subiectiva, in contextul temporal) si ma bucur ca am gasit un loc unde pot intalni oameni ca mine, unde putem sa discutam liber. Nu stiu cum a fost la voi, dar in cazul meu, am ales sa nu mai vorbesc despre asta cu cei apropiati, pentru ca, de cele mai multe ori, ei nu percep in acelasi mod si, oarecum, m-am cam saturat de cliseele de genul: "Esti tanara, sunt destui pesti in lac".


Offline come undone

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1784 : Duminică, 23 Iunie 2013, 16:00 »
Am citit cateva post-uri mai vechi si am vazut ceva legat de intalniri in Bucuresti, dar pentru care este necesar sa existe minim 50 de post-uri pe forum. Pentru participarea la excursii este de asemenea nevoie de un anumit numar de postari online?  :)