Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 990984 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Doriana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3135 : Vineri, 05 Mai 2017, 13:12 »
Buna ziua!
Desi m-am inscris de ceva timp, pana acum nu am participat la nici o excursie organizata de dumneavoastra.Ma tenteaza mult cele din tara, sunt atat de multe locuri frumoase de vazut! Sunt convinsa ca pot face fata drumetiilor pe care le organizati, sunt o persoana destul de activa si nu as avea probleme. Insa am o dificultate pe care mi-e greu sa o depasesc: raul de miscare. Din cate am observat pentru distante mari asigurati de multe ori transportul cu microbuzul (precizez ca eu sunt din Iasi). Ma gandesc ca poate cu un autocar as face mai bine fata calatoriei...ar fi pacat ca jumatate din excursie sa-mi fie stricata de raul de masina si sa mai fiu si o povara pentru ceilalti. Voi continua sa va urmaresc activitatea (primesc newsletter oricum) si daca gasesc ceva la care as putea participa fara probleme, ma voi inscrie. Multumesc.

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3136 : Vineri, 05 Mai 2017, 15:29 »
Bine ai venit Doriana in grupul Singles Camp.
Pentru a fi mai usor ai putea sa incepi cu excursii mai apropiate de casa ca de exemplu "Parfum de tei la Iasi si degustare de vinuri in Republica Moldova 16 - 18 iunie", cu aceasta ocazie poti avea un prim contact cu grupul si o vei putea cunoaste pe Lidia, ghidul nostru zonal din Iasi (eventual si pe Wonderland) care te poate indruma.
Sau "Vrancea spectaculoasa in 3 zile de vis 9 - 11 iunie 2017".
Pentru excursii la distante mai mari poti opta sa mergi independent de grup cu trenul, autocarul sau cu ce iti convine tie pana la destinatie sau pana aproape de destinatie cu eventual aranjament de preluare de acolo.
Exista medicamente care pot ajuta foarte mult daca nu la rezolvarea macar la atenuarea problemei. Daca situatia este farte neplacuta un consult neurologic si ORL este necesar.
In final iti urez sa te bucuri de cat mai multe excursii in cadrul Singles Camp.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3137 : Sâmbătă, 06 Mai 2017, 08:45 »
Doriana, bine ai venit. Rentzi ti-a dat deja niste sfaturi bune.
Plus ca se pare ca are un glob de cristal unde vede ca s-ar putea sa ne si cunoastem :giggle:
 Oricum, va trebui sa te decizi repede. Mai sunt putine excursii in care mai poti prinde un loc. :faint:

 :offtopic:Salutare, Rentzi, tu pe unde mai bantui?
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3138 : Sâmbătă, 06 Mai 2017, 13:57 »
Doriana, bine ai venit. Rentzi ti-a dat deja niste sfaturi bune.

 :offtopic: Salutare, Rentzi, tu pe unde mai bantui?

O zi frumoasa Wonderland!

De Luni o sa bantui prin Sicilia...  Prin tara mai putin, mai ales prin munti...

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3139 : Duminică, 07 Mai 2017, 23:24 »
 :oops: :oops: :offtopic: Drum bun, vreme frumoasa, ca bucurie si locuri incantatoare sigur vor fi. Grija la Etna!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline simona liliana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3140 : Joi, 11 Mai 2017, 12:26 »
Bun?,sunt Simona..nu am participat înc? la nici o excursie organizata de singlecamp, de?i îmi doresc foarte mult , va urm?resc cu mult interes ?i în curând  voi participa cu mare drag
Sunt din Craiova ?i as vrea sa ?tiu dac? pot contacta pe cineva din acela?i ora? sau din împrejurimi pt eventuale deplas?ri.
Mul?umesc echipei singlecamp pt acest proiect.
Simona

Offline Lavy

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 157
  • Let's do it!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3141 : Joi, 11 Mai 2017, 12:37 »
Buna Simona
Si eu sunt din Craiova si daca vrei ma poti contacta pe email:  lavinia30@gmail.com  (sper ca nu fac vreo greseala lasandu-mi adresa de mail aici  ;))...te pot ajuta cu drag sa te integrezi in SinglesCamp .
O zi frumoasa!
Ce nu te doboara te face mai puternic -  Nietzsche

Offline simona liliana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3142 : Joi, 11 Mai 2017, 12:40 »
Mul?umesc, Lavinia!
Te voi contacta cu mare drag!
Simona

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1531
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3143 : Joi, 11 Mai 2017, 14:28 »
Simona Liliana, bine ai venit! Cel mai bine te poti integra participand la o actiune SC, au fost si sigur vor mai fi actiuni destinate in primul rand celor nou-inscrisi, urmareste forumul pentru a fi la curent cu noutatile. :)
 Lavy, datele personale se pot lasa pe forum doar in situatiile in care acest lucru este imperios necesar, de regula pentru un grupaj de transport sau in cazul unei renuntari la o actiune. Schimbul de adrese de email, telefoane samd se poate face insa fara probleme intre cei care participa la o actiune.

Offline BBS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3144 : Joi, 11 Mai 2017, 18:53 »
Salut, sunteti o surpriza pentru mine, placuta, imi doresc sa ramana placuta si  experienta . Sunt singura, iubesc calatoriile, imi plac oamenii si nu fug de singuratate .  :) Bine v-am gasit   :)
:) BBS  <3

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3145 : Joi, 11 Mai 2017, 19:30 »
Bine ai venit! Sunt sanse maxime ca ca surpriza ta sa devina o experienta placuta! :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3146 : Vineri, 12 Mai 2017, 17:25 »
Asteptam ca cei noi sa se prezinte aici. Bun venit !

Offline pinkpanthere

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 161
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3147 : Sâmbătă, 13 Mai 2017, 07:52 »
BBS, bine ai venit. Foarte bine ca nu fugi de singuratate. Sunt convinsa ca te vei simti bine in actiunile Singles Camp.

Offline florinj67

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3148 : Duminică, 14 Mai 2017, 08:19 »
Buna dimineata si bine v-am gasit!  :bow:
Ma numesc Florin, sunt din Arad si sper sa ma "adoptati"  si pe mine in comunitatea voastra.
In ciuda celor aproape 50 de "anisori"  ::) pe care-i am, ma straduiesc sa-mi pastrez trupul la fel de tanar precum imi simt sufletul si incerc sa cunosc oameni noi si "frumosi" alaturi de care sa-mi petrec timpul liber.
Sper sa particip la cat mai multe activitati organizate de catre comunitatea voastra si mi-as dori sa cunosc si alti membrii din Arad.
Va doresc o Duminica cat ma placuta!

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3149 : Duminică, 14 Mai 2017, 08:59 »
Te "adoptam" cu drag !

O rog pe Ana,dar si pe ceilalti membri din Arad si imprejurimi sa te "boteze" !