Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 988711 ori)

0 Membri şi 5 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Cory

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 550
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2715 : Marți, 10 Mai 2016, 21:59 »

Bine ai venit Nora!

Offline Nicoleta78

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2716 : Marți, 10 Mai 2016, 23:10 »
Bun venit celor nou intrati! Nicoleta, sa stii ca aici e locul potrivit pentru noi prietenii legate in minunate calatorii! :flori:
Multumesc pentru mesajul de întâmpinare ! :flori:
Sper sa gasesc oameni minuna?i !

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2717 : Miercuri, 11 Mai 2016, 07:12 »
Sper sa gasesc oameni minuna?i !

Ca sa parafrazez o replica dintr-o reclama: I-ai gasit deja! :dance: *|*
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Nora SR

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2718 : Miercuri, 11 Mai 2016, 08:31 »
Bine ai venit Nora!

Mulrumesc si bine v-am gasit!

Offline Doris

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2719 : Vineri, 13 Mai 2016, 23:41 »
Bine v-am gasit!
Eu sunt Dorina, nou inscrisa in comunitatea voastra. :)
 Sunt bucovineanca stabilita in Botosani, sunt medic de familie ,sunt sociabila si adaptabila si imi doresc sa legam prietenii frumoase si sa particip la cat mai multe calatorii .
Am citit regulile si modul de functionare a grupului si le apreciez!
 M-am inscris deja la excursia la Garbova din 1-3 iulie si abia o astept ! :applause:
Singura problema , pentru mine, este distanta!!. Mi-as fi dorit sa vad si Poiana Narciselor (mai ales ca sunt florile mele de primavara preferate) dar este destul de dificil sa merg pana in Bucuresti pentru a ma alatura grupului !

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2720 : Sâmbătă, 14 Mai 2016, 07:34 »
Bine ai venit Doris! Sunt aproape convinsa ca dorinta exprimata de tine va deveni realitate.
Inteleg, din Moldova fiind, cum distanta ne pune ceva piedici.
Dar, incepand din acest an, Gigi a inclus si actiuni cu transport asigurat din Iasi. Cauta in sectiunea Excursii si vacante Singles Travel 2016, poate gasesti ceva pe placul tau.  :blush:

http://forum.singlescamp.ro/index.php/board,49.0.html

(pe principiul ca decat sa ne intristam de ce putem realiza mai greu, sa ne bucuram de ceea ce putem avea. ;) )
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Doris

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2721 : Sâmbătă, 14 Mai 2016, 09:12 »
Bun? diminea?a !
Mul?umesc pentru r?spuns ?i .....îndrumare  :) Sunt sigura ca voi g?si variante.
Va doresc un week-end pl?cut ?i însorit!





Offline Siandra

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2722 : Duminică, 15 Mai 2016, 17:33 »
Salutare! Acum ceva timp mi-am facut cont, mi-am anuntat prezenta, dar am ezitat sa pasesc inainte. Va spuneam ca sunt Simona din Brasov, si ca am 43 de ani. Dat fiind faptul ca serviciul nu-mi permite sa ma inscriu la iesirile organizate de voi ( nu stiu cu mult timp inainte daca voi fi libera intr-o anumita perioada), as vrea sa stiu totusi daca sunt persoane din aceasta comunitate, care locuiesc in Brasov sau in imprejurimi, si care ar fi interesate sa iesim la sfarsit de saptamana ( drumetii, teatru, cinema, etc.), pentru a evita sa petrecem zile insorite in fata televizorului sau a  calculatorului, sau pentru a ne plange de mila ca suntem singuri si nu avem cu cine sa ne petrecem timpul liber.
Putem inchega astfel prietenii si de ce nu, ne putem astfel incuraja sa participam la actiunile Singles Camp, daca pana acum nu am avut curajul necesar.  :)
Ideea mea surade cuiva?  :)

Offline mariadenot

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2723 : Miercuri, 18 Mai 2016, 21:16 »
Buna, sunt Maria si sunt din Craiova. Am auzit de voi de putin timp,si mi-a placut acest mod de a-ti face cunostinte noi! :thumbup:

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2724 : Joi, 19 Mai 2016, 07:15 »
Mariadenot, bine ai venit!

Siandra, din ce stiu eu mai sunt persoane din Brasov, dar care nu mai au nevoie de incurajare pentru inscriere in actiuni.  :) Foarte probabil tot dupa prima excursie vei reusi sa ai si noi cunostinte, prieteni cu care sa stabilesti si alte...planuri de weekend.
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline nina61

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2725 : Joi, 19 Mai 2016, 22:13 »
Bine v-am gasit!
Ma numesc Nina, sunt din Bucuresti, am aflat de curand de voi si imi doresc sa merg cu voi in excursii si sa legam noi prietenii.

Offline nana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2726 : Vineri, 20 Mai 2016, 11:09 »
Buna ziua, eu va urmaresc de multa vreme, de vreo 5 ani cred, dar tot timpul am avut altceva de facut; trebuie sa imi fac curaj si timp sa vin cu voi, cred ca e fff frumos.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1522
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2727 : Vineri, 20 Mai 2016, 11:17 »
Siandra, din Brasov suntem mai multi, ne-am mai intersectat in excursii, de pilda la excursia in Maramures din septembrie vom fi sigur doua persoane din Brasov. Referitor la timpul liber, nu este intotdeauna necesar sa stii cu mult timp inainte daca poti participa, mai sunt persoane care renunta in ultima clipa sau, pur si simplu, mai poti avea norocul sa mai gasesti cate un loc liber si cu putin timp inainte. Totul este sa urmaresti forumul. Daca iti plac iesirile active, sunt mari sanse sa ne intalnim :)

Offline dabusro

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2728 : Sâmbătă, 21 Mai 2016, 23:25 »
Buna!
Sunt Dana, locuiesc in Pitesti si sunt  *|* sa-mi petrec vacanta cu oameni draguti, veseli si dornici de vacante active. M-am inscris pentru sejurul in Delta. Doream de mult sa merg, dar vechi mei prieteni erau reticenti. Ma bucur ca am aflat de voi.

Offline Siandra

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2729 : Duminică, 22 Mai 2016, 13:47 »
Wonderland, krondia, va multumesc pentru raspuns.  :)