Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 990993 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline cris_gl

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 91
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2595 : Marți, 24 Noiembrie 2015, 10:46 »
         Bine ai venit  , te saluta tot o galateanca . Sper sa ne cunoastem cit mai curind sa formam si noi un "centru de rezistenta" in zona.

Offline nico_gl

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2596 : Miercuri, 25 Noiembrie 2015, 08:54 »
Buna Cris, ma bucur ca esti din Galati si ... cu siguranta ne vom cunoaste. Te-ai insris pt excursia 6-4 decembrie?

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2597 : Luni, 30 Noiembrie 2015, 09:16 »
Bun venit, Dana, Nico! Călătorii și prietenii frumoase să aveti! :flori:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Florin1968

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 261
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2598 : Luni, 30 Noiembrie 2015, 09:27 »
Subscriu la centrul de ,,rezistenta"!

Offline nico_gl

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2599 : Marți, 01 Decembrie 2015, 11:19 »
Bun venit, Dana, Nico! Călătorii și prietenii frumoase să aveti! :flori:
Buna Wonderland!
Observ ca esti un fel de "veteran" printre noi... Multumesc de primire! :) ;)

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2600 : Marți, 01 Decembrie 2015, 11:25 »
Cu drag!
Da, desi veteran suna cam de razboi :).
Sunt destui vechi. Dupa 1 ani si 2-3 actiuni oricine devine vechi.
Incerc doar sa transmit spiritul pe care si eu l-am preluat de la...inaintasi. :2funny: de a face legatura intre noi si vechi, de a intampina si orienta pe cei noi.  Mai sunt si altii, nu doar eu. In curand si unii dintre voi...  ;)

Zi frumoasa!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline gabriela67

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2601 : Vineri, 04 Decembrie 2015, 19:46 »
Buna Anca Savu!

Suntem mai multi din Moldova. Eu sunt din Bacau , mai sunt persoane si din Iasi si din Piatra, deci ... curaj! Si bine ai venit!

Offline valipetre

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2602 : Sâmbătă, 05 Decembrie 2015, 01:25 »
  :coolsmiley: Zile perfecte tuturor! Sunt supernou pe aici, si m-am inscris la excursia de revelion. Sunt un gen de Toma Necredinciosul, si mai am de platit rata 2 a excursiei, dar nu am siguranta ca prima rata a ajuns unde trebuie, sa nu ma trezesc ca ajung acolo si nimeni nu stie de mine, nu sunt pe lista, etc... Nu stiu, se trimite un voucher, ceva...?

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2603 : Sâmbătă, 05 Decembrie 2015, 06:15 »
Eu zic sa mergi pana la capat, sa trimiti si a doua rata, chiar daca ti se pare ca nu ajunge nicaieri. Daca tot risti, risca pana la capat  :happy:

Heiii...e un fel altfel de a spune bun venit. ::)

Poti sa incepi cu o lectura si eventual cu o impartasire pe topicul de mai jos  :blush:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2178.0.html

Buna dispozitie si un Revelion de neuitat iti doresc. Tie si celeilalte persoane pe care am vazut ca ai inscris-o pe lista de transport. :)

PS Relax!- daca ai scris datele de cont corect - banii au ajuns unde trebuie, esti pe lista. Poti sa trimiti si un email pe office@bonvoyage.ro in care sa spui ca ai trimis banii, asta daca n-ai facut-o deja!

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline valipetre

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2604 : Sâmbătă, 05 Decembrie 2015, 12:18 »
Multumesc de incurajare, Wonderland! Am dat la o parte 5 kg de griji! Dar mai am 10 kg, dee, sunt inginer, caut o anume organizare, cifre, raspunsuri la orice este neclar, mai sunt si sceptic si colac peste pupaza New Entry...
Asta e, nu cunosc pe nimeni care a fost cu SC , am sunat la Bon Voyage si nu am reusit sa vorbesc cu cineva, nu am primit nici un email de confirmare (in afara celui in care mi se dadeau datele pentru plata primei rate), etc...asa ca poti sa-mi intelegi nelinistile...
Orice inadvertenta, orice abatere de la ceva spus o data ma face mai suspicios ... dar vom vedea, mai insist  :worthy: :surrender: :buck2:

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2605 : Sâmbătă, 05 Decembrie 2015, 13:01 »
asat e, pot sa inteleg, dar, scuze, tot ma amuz copios. nu stiu ce calcule te-ar linisti... Mai citeste la feedbackuri sau la topicul cu revelionul, acolo sunt multi newbie ca tine, dar si mai vechi... :thumbup: :yeah:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline mary

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2606 : Sâmbătă, 05 Decembrie 2015, 21:35 »
Bine v-am gasit! Ma numesc Mariana, sunt din Bucuresti, am 48ani.... noua in SC  si voi participa la prima actiune de revelion.. :dance: :yeah:

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2607 : Duminică, 06 Decembrie 2015, 08:20 »
Bine ai venit!   :thumbup: E bine sa intri si pe topicul cu Revelionul, sa incerci sa-ti cunosti cat de cat companionii si sa vezi ce informatii de organizare mai apar.
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2096.msg115917.html#new

Pregatiri fara nelinisti  ;) si petrecere frumoasa!

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline anda.o

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2608 : Duminică, 06 Decembrie 2015, 23:03 »
 
Multumesc de incurajare, Wonderland! Am dat la o parte 5 kg de griji! Dar mai am 10 kg, dee, sunt inginer, caut o anume organizare, cifre, raspunsuri la orice este neclar, mai sunt si sceptic si colac peste pupaza New Entry...
Asta e, nu cunosc pe nimeni care a fost cu SC , am sunat la Bon Voyage si nu am reusit sa vorbesc cu cineva, nu am primit nici un email de confirmare (in afara celui in care mi se dadeau datele pentru plata primei rate), etc...asa ca poti sa-mi intelegi nelinistile...
Orice inadvertenta, orice abatere de la ceva spus o data ma face mai suspicios ... dar vom vedea, mai insist  :worthy: :surrender: :buck2:
:) plateste si a doua rata fara griji, aceleasi nelinisti le aveam si eu pentru Revelionul de anul trecut deoarece era prima data cand mergeam cu SC... si sunt caracterizata tot de scepticism....  :-\ ma gandeam ca nu cunosc pe nimeni si cine stie peste ce fel de oameni dau, dar dupa ce i-am cunoscut am mai mers si in alte actiuni! Dupa ce vei face prima iesire cu SC, toate aceste griji vor disparea pentru ca vei vedea ca organizarea este foarte buna. Totul este sa ai buna dispozitie la tine si chef de distractie  *|* *|* :dance: :thumbup:

Offline valipetre

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2609 : Luni, 07 Decembrie 2015, 00:55 »
Multumesc de incurajare, Anda. Nu de ce oameni o sa intalnesc ma temeam, in principiu ma adaptez cam la orice, ci daca apuc sa ii intalnesc, daca nu e vreun "fishing site" care ma pune sa depun bani si apoi  |o In sfarsit, vom vedea! Cum spun unii, ''Cu Dumnezeu inainte''!  O0 :worthy: :worship: :thumbup: