Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 990985 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13292
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2205 : Miercuri, 11 Iunie 2014, 16:59 »
Am cam lipsit de aici.  ::) Cam mult...dar asa cum cei vechi stiu, este perioada in care mi-e greu sa ajung la calculator...Sunt mai tot timpul plecat in actiunile pe care le organizam.
Vad ca au intrat in grup multi noi, unii mai rezervati si circumspecti, altii mai comunicativi si gata de ...aventura.  :) Le urez tuturor bine ati venit, sper sa ne si vedem, mi-as dori sa fie ceea ce va asteptati!
Multumesc celor care au raspuns, care au fost gazde, care au primit si indrumat pe cei noi!  :flori:

Offline Mioara31

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2206 : Miercuri, 11 Iunie 2014, 20:54 »
Buna seara! Revin pentru ca nu știu daca am reușit sa postez cele câteva cuvinte. Vreau sa comunic cu alți oameni care dintr-un motiv sau altul  sunt singuri.

Offline Cris-TM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2207 : Joi, 12 Iunie 2014, 11:44 »
Buna tuturor,

Ma numesc Cristina, sunt un nou membru al "Singles Camp" si sunt din Timisoara. Sper sa reusesc postarea, n-am mai intrat pe vreu forum pana acum. Mai este cineva din Timisoara?

O zi excelenta tuturor si ne mai vedem! 

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2208 : Joi, 12 Iunie 2014, 17:17 »
Buna, Cristina, dupa cum vezi te-ai descurcat foarte bine, din prima :thumbup: Nu mai snostiu cine mai este din Timisoara, pe aici. Oricum, ai ocazia sa cunosti oameni din toate zonele tarii.

Mioara, pe aici toti suntem singuri, adica fara partener. Dar incercam sa nu ne simtim...insingurati. Ba chiar suntem ciudat ;D de veseli si dornici sa avem experiente placute, relaxante. Viata nu e intotdeauna usoara, dar important e sa trecem peste toate, cu o atitudine optimista ;)
Bine ati venit!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline eEduard

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 248
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2209 : Joi, 12 Iunie 2014, 20:04 »
Da Mioara, suntem ciudați în experiențele placute și relaxante, după care suntem foarte veseli.  ;D Cred că o să te integrezi perfect printre noi și capul sus, pe aici sunt numai amazoane!  :blush:  :faint:
„Between two evils, I always pick the one I never tried before.” - Mae West

Offline Cris-TM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2210 : Vineri, 13 Iunie 2014, 23:15 »
Wonderland, multumesc pentru primire si incurajare! Incerc sa ma pun la curent cu tot ce se-ntampla citind postarile. Inca incerc sa aflu daca anumite excursii/vacante se fac si cu plecare din Timisoara, desi pana acum nu am gasit pe nimeni din acest oras. Dar sunt si noua, deci mai am timp sa descopar :)

O noapte buna tuturor celor care inca nu dorm!

Offline cristinaB

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 94
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2211 : Vineri, 13 Iunie 2014, 23:52 »
N-am mai intrat la topicul asta de ceva timp!

Intru azi...si pe masura ce citeam , ma intrebam daca e forum pe tema "I like IT" sau singles :)
Se pare ca ambele!

Fac si eu prezenta in randul IT-stelor singure...

Offline Mirella

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2212 : Sâmbătă, 14 Iunie 2014, 12:03 »
Buna dimineata,

Numele meu este Mirela, sunt din Bucuresti si am descoperit acest site intamplator (cautam excursii pe net)... Sper ca ma voi simti bine alaturi de voi! :)

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7621
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2213 : Sâmbătă, 14 Iunie 2014, 14:17 »
Bun venit Mirela si celorlati noi intrati.

Offline George Finta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2214 : Sâmbătă, 14 Iunie 2014, 20:23 »
Bun venit Mirela si celorlati noi intrati.
multumim! si bun gasit

Offline mitflor

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2215 : Miercuri, 18 Iunie 2014, 12:47 »
Buna ziua,
Ma numesc Florin,sunt din Bucuresti si sunt foarte bucuros ca v-am descoperit.O zi minunata

Offline ave caesar

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2216 : Miercuri, 18 Iunie 2014, 20:15 »
Buna tuturor,

Ma numesc Cristina, sunt un nou membru al "Singles Camp" si sunt din Timisoara. Sper sa reusesc postarea, n-am mai intrat pe vreu forum pana acum. Mai este cineva din Timisoara?

O zi excelenta tuturor si ne mai vedem!

Buna, Cris-TM ! Eu sunt de langa Lugoj, cu serviciul in Recas. Mai cunosc inca doua banatzence din Singles Camp (SC), deci nu esti singura din Banat. O seara placuta !

Offline cristinamar

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2217 : Vineri, 20 Iunie 2014, 15:53 »
S-au mai facut intalniri in Bucuresti, prin parcuri sau vreo cafenea, restaurant? Am vazut ca, desi majoritatea scriu ca sunt dornici sa cunoasca oameni noi, sa iasa din casa, nu vine nimeni cu propuneri de intalniri in weekend, iar cand cineva face o astfel de propunere foarte putini sunt cei care vin. Pentru ca nu exista o rubrica destinata intalnirilor membrilor trebuie sa scriem aici. Asa ca ce ziceti de o iesire pentru duminica viitoare, 29 iunie, parcul Tineretului, ora 12.00. Ce ziceti, veniti cat mai multi bucuresteni? Ora si locul se poate schimba, daca sunt mai multi doritori, eu doar am sugeret Tineretului pentru ca este mare si are statie de metrou aproape.

Offline cristinamar

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2218 : Vineri, 20 Iunie 2014, 16:18 »
S-au mai facut intalniri in Bucuresti, prin parcuri sau vreo cafenea, restaurant? Am vazut ca, desi majoritatea scriu ca sunt dornici sa cunoasca oameni noi, sa iasa din casa, nu vine nimeni cu propuneri de intalniri in weekend, iar cand cineva face o astfel de propunere foarte putini sunt cei care vin. Pentru ca nu exista o rubrica destinata intalnirilor membrilor trebuie sa scriem aici. Asa ca ce ziceti de o iesire pentru duminica viitoare, 29 iunie, parcul Tineretului, ora 12.00. Ce ziceti, veniti cat mai multi bucuresteni? Ora si locul se poate schimba, daca sunt mai multi doritori, eu doar am sugeret Tineretului pentru ca este mare si are statie de metrou aproape.

Of, asa imi trebuie daca nu prea mai intru des pe forum si daca nu citesc cu atentie. Credeam ca sunt pe topicul Subiecte generale - Chat, aici putem discuta orice fara sa fim off topic. Chiar ma miram ca nu s-a mai mobilizat nimeni. Mai ales ca acum intr-un final, poate vine si vara pe la noi, dupa atatea ploi. Am vazut ca nu pot sa sterg postarea, asa ca rog moderatorul sa o faca.

Offline monique_r

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2219 : Vineri, 20 Iunie 2014, 19:24 »
Buna!
Numele meu e Monica, am 36 de ani si sunt din Bucuresti. Am descoperit intamplator aceasta comunitate acum vreo luna, iar zilele trecute dupa ce am citit despre grup, despre actiuni, am vazut care e atmosfera pe forum, am decis sa ma inscriu si eu. Ce am gasit aici pare sa fie exact ce am nevoie. Sunt single si in ultima vreme am constatat ca nu prea mai am cu cine sa ies undeva intr-un weekend, nu mai vorbesc de o vacanta. De ce? Pentru ca majoritatea prietenilor mei si-au format o familie, au copii sau se pregatesc pentru venirea lor, ies tot cu familisti, iar eu am inceput sa ma simt pe dinafara in compania lor.
Asa ca ma bucur ca am aflat de voi, sper sa ma integrez in grup si sa particip la o actiune cat mai curand, sa va cunosc si personal pe o parte dintre voi.  :)
O seara frumoasa tuturor!