Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 991099 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

silviu

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2010 : Vineri, 29 Noiembrie 2013, 19:56 »
Salutari tuturor!
  Poate am inteles putin gresit scopul acestui site, ma gandeam totusi daca din cei noi macar nu sunt persone interesate in iesiri la teatru, concerte, intalniri pe teme de discutii, etc. Este f frumos sa avem ocazia sa ne gasim aici, dar idea de a adauga inca celor suficiente ore petrecute in fata calculatorului nu este atat de atragatoare. De asemenea, am putea cumva adauga mai multe excursii scurte de weekend, vad ca nu sunt trecute in planul pe 2014 :), se intampla ad-hoc cumva? Eu as fi dispusa sa ma ocup de logistica unor astfel de evenimente. Sunt revenita de curand in Bucuresti, si majoritatea amicilor vechi au deja familie si responsabilitati.
buna sa-ti fie ziua, seara, inima.... :)
exista persoane interesate de iesiri la teatru, concerte, cluburi, bowling, tenis de masa, restaurante... uite, chiar duminica, de ziua tarii, bucurestenii si-au dat intalnire.
avem si un subforum dedicat, numai ca, abia dupa ce vei fi implinit 50 de postari pe forum, vei avea acces la discutiile din zona "singles camp in zona bucuresti".
hai sa fii iubita! :love:

Offline elenuca

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 46
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2011 : Sâmbătă, 30 Noiembrie 2013, 11:37 »
buna,
adevarat tot ce spui, despre singurul salariu, si altele,despre excursii, dar, mai poti gasi aici,de citit, lucruri vesele, interesante, curioase, care te vor ajuta sa-ti petreci timpul in care singuratatea te dovedeste.
Mai poti afla ,aici, raspunsuri malitioase, depinde cum te percep ceilalti, cum ti-o fi norocul...
despre cele  50 de postari, am avut si eu aceeasi reactie...
si eu vreau sa stiu cum este cu intalnirea de duminica-doar pentru cei care au atins culmea celor 50 de postari,sau pot veni si altii?
oricum, salutari si o zi buna!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2012 : Sâmbătă, 30 Noiembrie 2013, 11:53 »
Na, ca m-am prezentat!
Va pup  :flori:

Bine ai venit, cu prezentarea ta cu tot, na! ;D

În realitate nu e nimic pompos în Singles Camp. E doar o alternativă agreabilă pentru cei care nu doresc, ori s-au săturat să-și plângă de milă în perioadele fără partener. Implică și costuri, evident. Dar poți să alegi doar ce îți poți permite si sa te bucuri de asta, în loc sa te plângi de lucrurile pe care nu ti le poți permite.

Dar nu e obligatorie participarea. Si nici un anumit număr de participări. Oricum, elementul cheie care face din Singles Camps un loc - este atitudinea pozitivă, capacitatea de a aprecia, dorința de socializare, fără ranchiună și răutăți inutile. Și fără așteptarea ca cineva va avea grijă să ne binedispună sau să ne ajute să fim pozitivi împotriva dorinței noastre. ;)

Elenuca... Cei din București pot da un răspuns mai...avizat. Deși, din punctul lui Silviu de vedere, se pare că nu e nevoie de cele 50 de postări, din moment ce a afisat si aici locatia si ora stabilite pentru întalnire.


Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline elenuca

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 46
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2013 : Sâmbătă, 30 Noiembrie 2013, 12:12 »
multumesc, wonderland

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2014 : Sâmbătă, 30 Noiembrie 2013, 12:34 »
cu plăcere. a fost doar părerea mea, cum aș fi interpretat eu mesajul lui Silviu  :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline gym77

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2015 : Sâmbătă, 30 Noiembrie 2013, 19:45 »
Salutare comunitatii Singlescamp

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13292
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2016 : Sâmbătă, 30 Noiembrie 2013, 19:46 »
Bine ai venit gym!

Offline Mariangella

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2017 : Duminică, 01 Decembrie 2013, 20:34 »
Buna seara, tuturor! Acum incerc sa inteleg conceptul acestui site...se pare, totusi, ca majoritatea membrilor sunt din Bucuresti...eu sunt din Tulcea, Voi incerca sa ma adaptez si...incadrez asa cum se va putea.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2018 : Duminică, 01 Decembrie 2013, 20:42 »
Suntem destui si de prin țară.
Si din prin Tulcea, Brăila, dacă nu mă înșel eu.
Bucureștenii sunt într-adevăr mulți, dar mai ales mai...gălăgioși :tomato: Adică mai...activi, vizibili. :flori:

Bine ai venit, Mariangella. spor la documentare.
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Annemarie

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2019 : Luni, 02 Decembrie 2013, 06:21 »
Bina v-am gasit dragilor.De sambata,fac si eu parte din familia voastra si-mi pare rau ca nu v-am cautat mai repede. Sunt din Cluj si am 58 de ani.O saptamana placuta tuturor!

Offline AnaMariaS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2020 : Luni, 02 Decembrie 2013, 09:13 »
Buna dimi,
Azi e prima zi de concediu si a doua zi de cand sunt parte din grup. Inca nu m-am dezmeticit ce se mai face in concediu.
O zi minunata sa aveti !!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13292
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2021 : Luni, 02 Decembrie 2013, 09:58 »
Bun venit celor noi! Sunt convins ca va veti adapta usor aici...O sa va ajute si cei mai vechi, aveti la dispozitie si ce s-a scris pe-aici, iar daca aveti intrebari, mi le puteti transmite pe office@singlescamp.ro

Offline fanamih

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2022 : Luni, 02 Decembrie 2013, 22:47 »
Buna seara tuturor!

Ma bucur ca v-am gasit! Numele meu este Fana , sunt din Focsani si sper sa va intalnesc cat mai curand posibil .

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13292
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2023 : Marți, 03 Decembrie 2013, 09:50 »
Buna dimineata Fana! Si nu uita ca la prima intalnire sa vii cu niste vin de la voi de acolo...Ca tare-i bun! :)
Glumesc evident, te asteptam cu toata placerea!

Offline adagio

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2024 : Marți, 03 Decembrie 2013, 18:19 »
buna seara!!!
I am a very new entry...
V-am gasit cautand sintagma "singur de revelion".. si am ramas impresionata de faptul ca cineva a constituit deja un astfel de grup..
Imi doresc sa ma simit bine in grupul dvs. Sa nu am frustrari si complexe..
Sunt singura de 1 an.. si inca nu mi-am regasit echilibrul..
 :help: