Autor Subiect: Anunturi ale userilor  (Citit de 131836 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

marcutza

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #435 : Duminică, 09 Ianuarie 2011, 09:56 »
DA, meriti !!! :-*

cameliagabriela

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #436 : Miercuri, 12 Ianuarie 2011, 10:35 »
buna ziua, prieteni
aceste informatii le-am primit pe e-mail
 
 ?????????
 
--------------------------------------------------------------------


HOAX sau TERIFIANTA REALITATE ?


Printr-o persoana de maxima incredere am aflat ce a declarat un membru PD-L, in urma unei sedinte cu usile inchise. Persoana in cauza  a hotarat sa plece din partid.
S-a primit un "mesaj" de la E. Barosso cum ca in doi-trei ani, populatia Romaniei trebuie sa scada cu 4 milioane. Pentru aceasta, de la 1 ianuarie se vor introduce in paine si produsele de panificatie saruri de plumb, cadmiu si altele. Cele mai multe victime vor fi din randul pensionarilor.
Chiar daca pare incredibil, TREBUIE sa stim si sa actionam in consecinta!
Solutia este sa nu mai consumam paine din comert si sa folosim faina din surse "bio"….deocamdata!
Dumnezeu sa ne apere!


Felicia Popa
ANTENA 1 BRASOV
sef statie
 
Str Lunga Nr 91
0744 361998
Tel:0268 547977
Fax:0268 547834
 
www.antena1.ro
 

 






 

luciamanta

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #437 : Miercuri, 12 Ianuarie 2011, 11:04 »
buna ziua, prieteni
aceste informatii le-am primit pe e-mail
 
 ?????????
 
--------------------------------------------------------------------


HOAX sau TERIFIANTA REALITATE ?


Printr-o persoana de maxima incredere am aflat ce a declarat un membru PD-L, in urma unei sedinte cu usile inchise. Persoana in cauza  a hotarat sa plece din partid.
S-a primit un "mesaj" de la E. Barosso cum ca in doi-trei ani, populatia Romaniei trebuie sa scada cu 4 milioane. Pentru aceasta, de la 1 ianuarie se vor introduce in paine si produsele de panificatie saruri de plumb, cadmiu si altele. Cele mai multe victime vor fi din randul pensionarilor.
Chiar daca pare incredibil, TREBUIE sa stim si sa actionam in consecinta!
Solutia este sa nu mai consumam paine din comert si sa folosim faina din surse "bio"….deocamdata!
Dumnezeu sa ne apere!


Felicia Popa
ANTENA 1 BRASOV
sef statie
 
Str Lunga Nr 91
0744 361998
Tel:0268 547977
Fax:0268 547834
 
www.antena1.ro
 

Multumim, Cami, iţi doresc o zi frumoasă!

 






 


silviu

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #438 : Miercuri, 12 Ianuarie 2011, 12:08 »
Printr-o persoana de maxima incredere am aflat ce a declarat un membru PD-L, in urma unei sedinte cu usile inchise. Persoana in cauza  a hotarat sa plece din partid.
S-a primit un "mesaj" de la E. Barosso cum ca in doi-trei ani, populatia Romaniei trebuie sa scada cu 4 milioane. Pentru aceasta, de la 1 ianuarie se vor introduce in paine si produsele de panificatie saruri de plumb, cadmiu si altele. Cele mai multe victime vor fi din randul pensionarilor.
Chiar daca pare incredibil, TREBUIE sa stim si sa actionam in consecinta!
Solutia este sa nu mai consumam paine din comert si sa folosim faina din surse "bio"….deocamdata!
Dumnezeu sa ne apere!
am primit si eu un e-mail cu acest avertisment, dar scria ca in paine si biscuiti se vor introduce uraniu-238, plutoniu-239 si ceva poloniu-210 :o. si asta nu-i nimic, dar cica barroso vrea ca populatia romaniei sa scada si-n inaltime cu vreo 5 cm :(
Dumnezeu sa ne apere! de barroso!


Saturnianul

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #439 : Joi, 13 Ianuarie 2011, 18:22 »

Printr-o persoana de maxima incredere


Asta este expresia tipica folosita atunci cind, de fapt, nu mai exista nici o alta persoana, fie ea de incredere sau nu  ;D, in afara de cea care lanseaza "baloanele de sapun" cum poarta denumirea astfel de informatii "apocaliptice"

S-a primit un "mesaj" de la E. Barosso cum ca in doi-trei ani, populatia Romaniei trebuie sa scada cu 4 milioane. Pentru aceasta, de la 1 ianuarie se vor introduce in paine si produsele de panificatie saruri de plumb, cadmiu si altele.

Au calculat ei ca in Romania fix 4 milioane maninca paine. Restul maninca mamaliga sau nu maninca deloc, nu? :D

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #440 : Duminică, 16 Ianuarie 2011, 00:32 »
restul sunt sugari :D
nihil sine deo

Offline Crista

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 230
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #441 : Duminică, 16 Ianuarie 2011, 22:15 »
Admin , ce se mai aude cu clubul Magnolia? Abia acum am vazut pe un site discutii din oct. si ma intreb daca eu eram pe lista trimisa pentru cei din Cluj? ce rau mi-ar parea sa fi ratat intalniri singles chiar aici,acasa,dupa ce atata timp citeam si ma gandeam la cele ce se intamplau in alte orase...

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #442 : Duminică, 16 Ianuarie 2011, 22:32 »

Printr-o persoana de maxima incredere


Asta este expresia tipica folosita atunci cind, de fapt, nu mai exista nici o alta persoana, fie ea de incredere sau nu  ;D, in afara de cea care lanseaza "baloanele de sapun" cum poarta denumirea astfel de informatii "apocaliptice"

S-a primit un "mesaj" de la E. Barosso cum ca in doi-trei ani, populatia Romaniei trebuie sa scada cu 4 milioane. Pentru aceasta, de la 1 ianuarie se vor introduce in paine si produsele de panificatie saruri de plumb, cadmiu si altele.

Au calculat ei ca in Romania fix 4 milioane maninca paine. Restul maninca mamaliga sau nu maninca deloc, nu? :D

poate au ei date precise ca fix 4 milioane au imunitatea scazuta.  :D ;)

Offline capsuna

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 724
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #443 : Duminică, 16 Ianuarie 2011, 22:46 »
Pentru cei interesati de coaching in weekendul 29 - 30 ianuarie 2011 se desfasoara partea a doua a workshop-ului dezvoltare personala la Brasov, locatie Casa Peter, initiator Young Singles Club, Marcutza.
http://www.turistinfo.ro/brasov/cazare-brasov/casa_peter-c62750.html

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #444 : Luni, 31 Ianuarie 2011, 09:06 »
vreau sa gasesc cuvantul ... care nu are sininim
pentru ca vreau sa se stie, ce am castigat

am primit efectul extraordinar, prin care am putut da vibratie ... latentei!

multumesc AZI si ACUM, tuturor celor care au facut posibil acest lucru!
nihil sine deo

marcutza

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #445 : Sâmbătă, 05 Martie 2011, 22:13 »
vreau sa multumesc inca o data @capsunii pt tot ce ne-a oferit azi la intalnirea de 6 luni a lui YoungClub Bucuresti.

multumesc tuturor celor prezenti la intalnire pt curaj si incredere, pt frumusetea orelor petrecute impreuna, pt compania minunata, pt tot.

multumim gigi pt ca existam datorita tie si echipei tale !


marcutza

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #446 : Vineri, 11 Martie 2011, 19:56 »
fix azi implinesc 1 anisor de SC, eh...parca ieri a fost inceputul    :) la multi ani tuturor celor inscrisi sau nu !

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7621
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #447 : Vineri, 11 Martie 2011, 20:33 »
la multi ani , marcuta!
sa ne traiesti!




Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13292
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #448 : Sâmbătă, 12 Martie 2011, 07:07 »
A trecut si la tine un an marcutza! Imi aduc aminte cand dupa cateva zile dupa ce ai intrat pe forum, ma intrebai pe mp de vizibilitatea profilului. Iti placea ce scria almi_gabi si doreai sa o cunosti in realitate...Apoi v-ati intalnit in patru tu, adria, almi_gabi si carmentoma.

marcutza

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #449 : Sâmbătă, 12 Martie 2011, 08:21 »
multumesc, multumesc  :-* :-*

da, asa e gigi...parca ieri au fost toate ...