Autor Subiect: Anunturi ale userilor  (Citit de 131849 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

adria

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #405 : Vineri, 31 Decembrie 2010, 11:39 »
LA MULTI ANI!
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/3Uo0JAUWijM?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


luciamanta

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #406 : Vineri, 31 Decembrie 2010, 13:27 »
La multi ani cu bine!
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/MBRdPAj_oSU?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

silviu

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #407 : Sâmbătă, 01 Ianuarie 2011, 12:51 »
bun venit in 2011! noul an sa va aduca tot ce va doriti :)

luciamanta

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #408 : Sâmbătă, 01 Ianuarie 2011, 14:26 »
   Urez tuturor membrilor comunitatii Singles Camp, un prietenesc "LA MULTI ANI!", si fie ca anul 2011 să vă aducă sanatate deplină, fericire, iubire împărtăşită, mulţumire sufletească si reuşite pe toate planurile! Anul 2011 să fie mult mai bun, să vă aducă din toate atât cât vă trebuie, să aveţi cu cine le împărţi, iar Dumnezeu să nu vă scape din grija şi ocrotirea Sa!

Offline hana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
  • Unde esti Iubire?
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #409 : Sâmbătă, 01 Ianuarie 2011, 14:34 »
La multi ani! 2011 sa va aduca liniste sufleteasca, iubire si multe impliniri. Sanatate si noroc in tot ce va doriti.
La multi ani tuturor celor ce se numesc VASILE, VASILICA sau alte derivate. Sa fiti iubiti.
Avem nevoie de IUBIRE

silviu

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #410 : Sâmbătă, 01 Ianuarie 2011, 15:08 »
   Silviu,
   Primeste, te rog, un dar de la Moş Crăciun: "Uită nostalgia" - o melodie interpretată superb de Corina Chiriac. Dacă nu îţi trece tristeţea, Moş Crăciun o să mai vină încă o dată!
http://24up.ro/Item/Uita-nostalgia_Corina-Chiriac_1249977369/Section/Audio 
multumesc! dar eu cred ca nu mai cred in mos craciun :(

silviu

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #411 : Sâmbătă, 01 Ianuarie 2011, 15:12 »
Mos Craciunul tau nu corespunde functiei. nu presteaza corect.  :D
poate pentru ca nu exista? :-\

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #412 : Sâmbătă, 01 Ianuarie 2011, 21:42 »
Mos Craciunul tau nu corespunde functiei. nu presteaza corect.  :D
poate pentru ca nu exista? :-\

Cum sa nu existe? Crede in el, spune-i dorinta si cine stie... doar ca anuul asta si-a cam incheiat stagiunea.  :D dar si maine e o zi, sau si anul asta e un Craciun.  :D Crede in minuni si vei avea parte de ele. si asta nu-i vorba mare / goala / in van. E fizica cuantica.  :D
 

luciamanta

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #413 : Sâmbătă, 01 Ianuarie 2011, 23:08 »
   Silviu,
   Primeste, te rog, un dar de la Moş Crăciun: "Uită nostalgia" - o melodie interpretată superb de Corina Chiriac. Dacă nu îţi trece tristeţea, Moş Crăciun o să mai vină încă o dată!
http://24up.ro/Item/Uita-nostalgia_Corina-Chiriac_1249977369/Section/Audio 
multumesc! dar eu cred ca nu mai cred in mos craciun :(

Silviu, atâta timp cât există sărbătoarea Naşterii Domnului, atâta timp cât sărbătorim Crăciunul, există Moş Crăciun, care este un întrerupător al tristeţii. "Dacă crezi că nu mai crezi în Moş Crăciun", ei, atunci acest lucru depinde mai degrabă de modul în care simte creierul  tău  şi sufletul tău. Trebuie să fii dispus să crezi în Moş Crăciun. Eu cred că totul depinde de tine, de modul în care îţi animi dorinţa. Sau depinde de altceva ori de altcineva?

silviu

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #414 : Duminică, 02 Ianuarie 2011, 00:20 »
Cum sa nu existe? Crede in el, spune-i dorinta si cine stie... doar ca anuul asta si-a cam incheiat stagiunea.  :D dar si maine e o zi, sau si anul asta e un Craciun.  :D Crede in minuni si vei avea parte de ele. si asta nu-i vorba mare / goala / in van. E fizica cuantica.  :D
 
draga mea, cu vreo 3 saptamani inainte de Craciun am pierdut o fosta iubita, una dintre rarele foste care mi-a ramas prietena si dupa ce nu mi-a mai fost iubita. mult mai tanara decat mine, frumoasa ca un gand razletz si dotata cu un simt al umorului pe care nu l-am mai intalnit la vreo alta persoana, a fost unica mea prietena adevarata si favorita mea all time. a plecat la culcare dupa o lupta de cativa ani, pe care eu am tot sperat s-o castige, dar n-a fost sa fie... uite de-asta nu mai cred in minuni si-n mos craciun :(
Citat din: luciamanta
Silviu, atâta timp cât există sărbătoarea Naşterii Domnului, atâta timp cât sărbătorim Crăciunul, există Moş Crăciun, care este un întrerupător al tristeţii
da? mie nu mi-a intrerupt tristetea :( sau nu am stiut pe ce intrerupator sa apas? ???

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #415 : Duminică, 02 Ianuarie 2011, 00:28 »
Cum sa nu existe? Crede in el, spune-i dorinta si cine stie... doar ca anuul asta si-a cam incheiat stagiunea.  :D dar si maine e o zi, sau si anul asta e un Craciun.  :D Crede in minuni si vei avea parte de ele. si asta nu-i vorba mare / goala / in van. E fizica cuantica.  :D
 
draga mea, cu vreo 3 saptamani inainte de Craciun am pierdut o fosta iubita, una dintre rarele foste care mi-a ramas prietena si dupa ce nu mi-a mai fost iubita. mult mai tanara decat mine, frumoasa ca un gand razletz si dotata cu un simt al umorului pe care nu l-am mai intalnit la vreo alta persoana, a fost unica mea prietena adevarata si favorita mea all time. a plecat la culcare dupa o lupta de cativa ani, pe care eu am tot sperat s-o castige, dar n-a fost sa fie... uite de-asta nu mai cred in minuni si-n mos craciun :(
Citat din: luciamanta
Silviu, atâta timp cât există sărbătoarea Naşterii Domnului, atâta timp cât sărbătorim Crăciunul, există Moş Crăciun, care este un întrerupător al tristeţii
da? mie nu mi-a intrerupt tristetea :( sau nu am stiut pe ce intrerupator sa apas? ???

imi pare rau...nu aveam de unde sa stiu...poate glumeam mai putin... :-[
cand o persoana draga si speciala pleaca intr-un mod sau la un moment neobisnuit, pare extrem de nedrept... si doare... primesti un gand bun de la o oponenta in opinii? cred ca Mos Craciun dormea in front... :-[

silviu

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #416 : Duminică, 02 Ianuarie 2011, 00:36 »
Citat din: micaela
imi pare rau...nu aveam de unde sa stiu...poate glumeam mai putin
stai linistita! incercam doar sa-ti explic de ce nu mai cred in mos craciun.

luciamanta

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #417 : Duminică, 02 Ianuarie 2011, 08:52 »
(
Citat din: luciamanta
Silviu, atâta timp cât există sărbătoarea Naşterii Domnului, atâta timp cât sărbătorim Crăciunul, există Moş Crăciun, care este un întrerupător al tristeţii
da? mie nu mi-a intrerupt tristetea :( sau nu am stiut pe ce intrerupator sa apas? ???
In cazul tau, Silviu, fosta ta iubita, o femeie cu daruri speciale, l-ar fi renăscut si pe Mos Crăciun!!!

luciamanta

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #418 : Duminică, 02 Ianuarie 2011, 08:58 »
   Silviu, daca nu esti deloc anost, in mod sigur iubita ta speciala se va reintoarce la tine. Nu dramatiza, nu este timpul pierdut.

luciamanta

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #419 : Duminică, 02 Ianuarie 2011, 09:21 »