Autor Subiect: Horoscop  (Citit de 206618 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

silviu

  • Vizitator
Re: Horoscop
« Răspuns #675 : Sâmbătă, 25 August 2012, 09:58 »
Cât este de familist, în funcţie de zodia lui. Află din timp!

Oricât de îndrăgostită ai fi, cu siguranţă îţi faci griji cu privire la cât de familist este bărbatul pe care îl iubeşti. Descoperă cât este de orientat către viaţa de familie, în funcţie de zodia lui.

silviu

  • Vizitator
Re: Horoscop
« Răspuns #676 : Vineri, 31 August 2012, 23:23 »

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Re: Horoscop
« Răspuns #677 : Vineri, 31 August 2012, 23:31 »
 Puterea ta de atracţie este mai mare ca niciodată. Nativele singure vor vedea efectele acestui lucru.


am zis! in septembrie, il iau! permisul ;D
nihil sine deo

silviu

  • Vizitator
Re: Horoscop
« Răspuns #678 : Marți, 18 Septembrie 2012, 13:11 »
Iubita IDEALĂ pentru fiecare bărbat, în funcţie de zodie

Fiecare bărbat are conturată în minte imaginea iubitei ideale, care întruneşte toate calităţile pe care el le iubeşte cel mai mult la o femeie. Descoperă care este această imagine idilică pentru fiecare zodie în parte.

Lili Zamfirescu

  • Vizitator
Re: Horoscop
« Răspuns #679 : Marți, 18 Septembrie 2012, 13:43 »
Iubita IDEALĂ pentru fiecare bărbat, în funcţie de zodie

Fiecare bărbat are conturată în minte imaginea iubitei ideale, care întruneşte toate calităţile pe care el le iubeşte cel mai mult la o femeie. Descoperă care este această imagine idilică pentru fiecare zodie în parte.

horoscopu asta de defect.... :rtfm:!!!... nu sunt femeia ideala pentru nicio zodie!!!  |o

Offline Matei

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 933
Re: Horoscop
« Răspuns #680 : Marți, 18 Septembrie 2012, 15:28 »
Iubita IDEALĂ pentru fiecare bărbat, în funcţie de zodie

Fiecare bărbat are conturată în minte imaginea iubitei ideale, care întruneşte toate calităţile pe care el le iubeşte cel mai mult la o femeie. Descoperă care este această imagine idilică pentru fiecare zodie în parte.



Berbec (21 martie - 20 aprilie)
Bărbatul din berbec adoră femeile puternice, dar senzuale şi feminine. Iubita ideală în mintea unui bărbat din zodia berbecului este activă, deschisă către tot felul de experienţe noi, are încredere în ea şi ştie clar ce vrea. I-ar plăcea la nebunie să aibă o iubită care îi înţelege pasiunea pentru sport şi competiţii de orice fel.

vrea cineva sa joace un fotbal cu mine? ;)
"Stay hungry, stay foolish"

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Horoscop
« Răspuns #681 : Marți, 18 Septembrie 2012, 15:34 »
creca' nu se referea la femeia partener de joc sportiv, ci la femeia care priveste relaxat evadarile berbecului in sporturi (deseori extreme).

Offline iana

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Re: Horoscop
« Răspuns #682 : Miercuri, 19 Septembrie 2012, 00:33 »
horoscopu asta de defect.... :rtfm:!!!... nu sunt femeia ideala pentru nicio zodie!!!  |o
Ba eu cred ca te-ai recunoscut in multe zodii, motiv pentru care zic ca horoscopul (barbatul) este defect.

Offline iana

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Re: Horoscop
« Răspuns #683 : Marți, 02 Octombrie 2012, 23:27 »

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Horoscop
« Răspuns #684 : Marți, 02 Octombrie 2012, 23:41 »
mie nu mi se prea potriveste. ???

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Re: Horoscop
« Răspuns #685 : Miercuri, 03 Octombrie 2012, 13:56 »
se potriveste; mi-am calculat si vibratia numelui  ;)
nihil sine deo

Offline iana

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Re: Horoscop
« Răspuns #686 : Joi, 04 Octombrie 2012, 00:16 »
Am gasit un site care da mai multe informatii

http://www.garbo.ro/articol/Lifestyle/11159/numerologie-numarul-evolutiei-spirituale-reincarnare.html

Eu m-am regasit, nu-mi place insa, chiar daca se adevereste, ca am parte de provocair si lovituri karmice ale destinului  :(

Caroline

  • Vizitator
Re: Horoscop
« Răspuns #687 : Joi, 04 Octombrie 2012, 15:31 »
Mai detaliat, e-adevarat, dar in esenta, acelasi lucru. Nu trebuie sa-ti placa sau nu, trebuie doar sa rostesti afirmatii ca in tehnicile EFT: "Desi am aceasta teama de ...................... , ma accept si ma iubesc asa cum sunt."  ;)

Offline iana

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Re: Horoscop
« Răspuns #688 : Joi, 04 Octombrie 2012, 22:28 »
Mai detaliat, e-adevarat, dar in esenta, acelasi lucru. Nu trebuie sa-ti placa sau nu, trebuie doar sa rostesti afirmatii ca in tehnicile EFT: "Desi am aceasta teama de ...................... , ma accept si ma iubesc asa cum sunt."  ;)
Multumesc, Caro

In fond ce-ar fi viata fara provocari ? Iar mie chiar a inceput sa-mi placa...de mine :)

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Horoscop
« Răspuns #689 : Joi, 04 Octombrie 2012, 22:32 »
Multumesc, Caro
In fond ce-ar fi viata fara provocari ? Iar mie chiar a inceput sa-mi placa...de mine :)

ai si de ce, Iana. Te observ de cand ai venit in SC (nu te analizez si nici nu te judec; nu in sensul asta spun). Erai intr-un moment teribil de greu si foarte marcata de el. Iti spuneam ca o sa-ti revii, incet, incet, si ca o sa ajungi in punctul asta...si anticipez perioada cand vei prefera postura de acum celei vechi, avand puterea sa te bucuri de tot mai mult de avantajele acesteia. Ma bucur sa vad, pas cu pas, cum te luminezi. Iti va fi tot mai bine.  :)