Autor Subiect: Horoscop  (Citit de 206605 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Re: Horoscop
« Răspuns #555 : Marți, 26 Iunie 2012, 17:12 »
da uite ca ai si calitati...esti sincer, cel putin acum :)
pai ok...avem defecte si noi si voi...trebuie sa ni le acceptam si sa traim cu ele atat cat se poate si atata timp cat nu sunt f. deranjante, cand nu se mai poate...asta e...

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Horoscop
« Răspuns #556 : Marți, 26 Iunie 2012, 17:17 »
Acestea fiind zise, hai sa o lasam un pic moarta ca mie mi se facu foame. Si ma duc sa cotrobai un pic prin solar (nu de-ala de bronzat, bre!) dupa 3 rosii si 2 ardei jumate, pentru o salata. Ca de! am uitat sa spun, sunt un motan amarat, care mananca doar ierburi de la un timp. (din cauza ca-s pufos. Foarte pufos, chiar.  ;D ) Asa ca...time-out pana diseara.

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Re: Horoscop
« Răspuns #557 : Marți, 26 Iunie 2012, 17:22 »
ok.pofta buna!  :)

Caroline

  • Vizitator
Re: Horoscop
« Răspuns #558 : Marți, 26 Iunie 2012, 20:49 »
Acestea fiind zise, hai sa o lasam un pic moarta ca mie mi se facu foame. Si ma duc sa cotrobai un pic prin solar (nu de-ala de bronzat, bre!) dupa 3 rosii si 2 ardei jumate, pentru o salata. Ca de! am uitat sa spun, sunt un motan amarat, care mananca doar ierburi de la un timp. (din cauza ca-s pufos. Foarte pufos, chiar.  ;D ) Asa ca...time-out pana diseara.

Mai, mai, mai... de cand au felinele solar si manaca ierburi?!  :o Eu cel putin ma consolez cu ideea ca exista si pesti fitofagi.  ;D

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Horoscop
« Răspuns #559 : Marți, 26 Iunie 2012, 21:05 »
Deci n-am spus ca am solar (tehnic, tata l-a facut, deci e al lui. Dar l-a facut impreuna cu mine, asa ca am voie sa mai dau iama pe acolo cand imi amintesc -si mai ales cand mi-e foame  :) -  . Cat despre mancatul de buruieni la mîțe, iote aci:
How catnip gets cats high
(unora, pare-se, le si place chiar  ;D Io, din pacate, m-am lasat de catnip acu`ceva timp)


L.E.:  :offtopic: :offtopic:... :spam:

Caroline

  • Vizitator
Re: Horoscop
« Răspuns #560 : Marți, 26 Iunie 2012, 21:17 »
catnip?! Mie mi se pare mai degraba ca unele feline s-au dedulcit la afrodisiace pana au facut spume la gura...  :o

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Re: Horoscop
« Răspuns #561 : Marți, 26 Iunie 2012, 21:21 »
pai el un motan mai original, nici omul nu a fost creat sa fie vegetarian, e o alegere  :)

Caroline

  • Vizitator
Re: Horoscop
« Răspuns #562 : Marți, 26 Iunie 2012, 21:23 »
Mmmm ce bine ma simt... Va sa zica mai avem inca putere de discernamant? Nu as fi crezut...  :angel:

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Horoscop
« Răspuns #563 : Marți, 26 Iunie 2012, 21:27 »
@Carol: Side-effects, asta e! Zicea cineva mai devreme: ce e bun...  :P
@ Adda: a dreaq alegere! Unde-ai vazut tu motan sa nu-i placa carnea? (si mai ales de peste, ai grija!  ;D) Insa e mai bine sa nu fii confundat cu o minge, ca risti sa-ti iei suturi in...blana!  ;D

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Re: Horoscop
« Răspuns #564 : Marți, 26 Iunie 2012, 21:34 »

@ Adda: a dreaq alegere! Unde-ai vazut tu motan sa nu-i placa carnea? (si mai ales de peste, ai grija!  ;D) Insa e mai bine sa nu fii confundat cu o minge, ca risti sa-ti iei suturi in...blana!  ;D

Cat despre mancatul de buruieni la mîțe, iote aci: (unora, pare-se, le si place chiar  ;


 pai le place unora ,si tu ai zis... :)

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Horoscop
« Răspuns #565 : Marți, 26 Iunie 2012, 21:37 »
Asa-i. Unora.
E o vorba: in viata, facem ce trebuie. Dupa aia, daca se mai poate, facem si ce ne place.  :) (Ca sa fiu on-topic:) asa a zis horoscopu`la moa cand am aterizat pe lume.

Caroline

  • Vizitator
Re: Horoscop
« Răspuns #566 : Marți, 26 Iunie 2012, 21:50 »
Nope. La tine a zis horoscopu' ca trebuie sa facem doar ce ne place...  :giggle:

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Horoscop
« Răspuns #567 : Marți, 26 Iunie 2012, 21:55 »
Mai, ce bine era sa fi fost Carol o ursitoare de-a mea! Eram cel mai cel acum! :)

Caroline

  • Vizitator
Re: Horoscop
« Răspuns #568 : Marți, 26 Iunie 2012, 21:57 »
Mai, ce bine era sa fi fost Carol o ursitoare de-a mea! Eram cel mai cel acum! :)

Ursitoare n-am fost, da' nevasta unui Leone 15 ani de zile, da.  ;D

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Horoscop
« Răspuns #569 : Marți, 26 Iunie 2012, 22:02 »
Io nu ma simt. De fapt, nu cred ca sunt.  :P
Si mai ales, nu pot vorbi pentru toate felinele.