Autor Subiect: Horoscop  (Citit de 206603 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Guesswho

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1907
Re: Horoscop
« Răspuns #435 : Marți, 27 Martie 2012, 19:18 »
l-ai creat sau l-ai copiat de undeva? ca vreau si eu  ;D
Toata lumea iti vrea binele. Nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Horoscop
« Răspuns #436 : Marți, 27 Martie 2012, 19:18 »
Am o turma chiar! :P
Nu crezi, nu?

Offline Guesswho

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1907
Re: Horoscop
« Răspuns #437 : Marți, 27 Martie 2012, 19:31 »
nu cred, ca....nu-mi iese :-\
turma de pisoi, nu merge
turma de scorpioni tot cu minus imi da....so? ce turma ai?
Toata lumea iti vrea binele. Nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Horoscop
« Răspuns #438 : Marți, 27 Martie 2012, 19:36 »
De ilefanti, bre! Ce pisoi, ce scorpioni...pachi e de baza!





Offline Guesswho

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1907
Re: Horoscop
« Răspuns #439 : Marți, 27 Martie 2012, 19:46 »
imi parea mie cam mare dosul ala din poza... ;D
da, mai degraba de elefant decat de pisoi...
am pierdut asta cu elefantul ca nu-s in cunostinta de cauza  :-[, ma rog, nu eram, acum sunt  O0
Toata lumea iti vrea binele. Nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Horoscop
« Răspuns #440 : Marți, 27 Martie 2012, 20:28 »
De ilefanti, bre! ...

sa ne anunti cand vii si cu prietenii!  :yeah:

Caroline

  • Vizitator
Re: Horoscop
« Răspuns #441 : Marți, 27 Martie 2012, 23:00 »
Io cred ca imi aleg ascendentul, la mine... si-asa devine mai pregnant decat zodia, dupa 35.  8)

Offline Guesswho

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1907
Re: Horoscop
« Răspuns #442 : Joi, 29 Martie 2012, 19:19 »
asta cu ascendentul ii o veste proasta, sper sa nu fie pe bune  :-\
Toata lumea iti vrea binele. Nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!

Offline Guesswho

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1907
Re: Horoscop
« Răspuns #443 : Joi, 29 Martie 2012, 19:27 »
Toata lumea iti vrea binele. Nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!

Caroline

  • Vizitator
Re: Horoscop
« Răspuns #444 : Joi, 29 Martie 2012, 20:31 »
Guess, la mine ascendentul suna bine.  :)

Bitek, mie imi place elefantelul ala care rade cu trompa pana la urechi.  O0

Offline Guesswho

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1907
Re: Horoscop
« Răspuns #445 : Vineri, 30 Martie 2012, 09:29 »
Guess, la mine ascendentul suna bine.  :)
si la mine acest ascendent suna bine, mare parte din el, dar nu-mi place deloc zodia in care cica as avea ascendentul. o fi o prejudecata?  :-\
totusi, analizandu-ma obiectiv, spun ca nu-i pe bune...sau la mine n-o fi inceput inca sa se manifeste. nu pot decat sa sper ca n-o sa se manifeste prea curand
Toata lumea iti vrea binele. Nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Horoscop
« Răspuns #446 : Vineri, 30 Martie 2012, 12:12 »
Guess, la mine ascendentul suna bine.  :)

Bitek, mie imi place elefantelul ala care rade cu trompa pana la urechi.  O0
Multumesc, Caroline. M-am pozat din toate partile, ca sa ma vedeti in toata splenoarea! ;D

Offline Guesswho

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1907
Re: Horoscop
« Răspuns #447 : Vineri, 30 Martie 2012, 22:29 »
Horoscop Aprilie 2012
 
Horoscop Aprilie 2012 Berbec
Daca esti zodia berbec, in luna aprilie 2012 poti fi lipsita de energie iar oportunitatile vor intarzia sa apara. O revigorare a nivelului de energie si al activitatii pot fi fi simtite spre sfarsitul lunii. Poti deveni destul de agresiva ceea ce te va face sa te certi cu ceilalti fara vreun motiv serios.

Daca pana la sfarsitul lunii nu vei reusi sa controlezi situatia, poti fi mai agresiva decat ar fi cazul.

Horoscop Aprilie 2012 Taur

Daca esti zodia taur, in luna aprilie 2012 castigurile pot fi mai mici decat de obicei, desi va fi o luna pozitiva. Va trebui sa iti controlezi ego-ul si actiunile acum. Din cauza ca vei dori sa iti impui dorintele si parerile poti intra in conflict cu familia. Investitiile sunt favorizate in a doua jumatate a lunii. Nu sunt excluse durerile sau infectiile dentare.

Horoscop Aprilie 2012 Gemeni

Daca esti zodia gemeni, in luna aprilie 2012 ar fi bine sa fii mai deschisa. Poti realiza ca este mult mai bine sa lucrezi in echipa decat sa te impotrivesti. Acest lucru te va ajuta sa progresezi. Imaginea ta publica se va imbunatati acum.

Horoscop Aprilie 2012 Rac

Daca esti zodia rac, in luna aprilie 2012 progresul va continua atat pe plan personal cat si pe plan profesional. Poti realiza ca progresul a venit mai mult datorita cunostintelor de viata si instinctelor tale. In a doua jumatate a lunii te vei concentra mai mult pe problemele din familie. Pot aparea si unele calatorii in aceasta luna. Evita resentimentele inutile fata de membri familiei.

Horoscop Aprilie 2012 Leu

Daca esti zodia leu, in luna aprilie 2012 iti poti muta resedinta. Te poti muta in prima jumatate a lunii. Poti deveni creativa, dar si egoista in a doua jumatate a lunii. Poti fi dura in relatia cu copiii, dar unele vesti bune legate de ei iti pot aduce multumire.

Horoscop Aprilie 2012 Fecioara

Daca esti zodia fecioara, in luna aprilie 2012 evolutia copiilor este posibila. Investitiile vechi iti pot aduce castiguri fiind posibile si unele investitii noi. Avansarea la serviciu este posibila in a doua jumatate a lunii. Vei avea parte de sprijinul sefilor si al unor persoane care au functii in stat sau cu multa autoritate.

Horoscop Aprilie 2012 Balanta

Daca esti zodia balanta, in luna aprilie 2012 cariera va fi prioritatea ta acum. In prima jumatate a lunii poti simti o crestere in cariera. Autoritatea si increderea pot fi ridicate acum. Pot aparea probleme in casnicie sau relatia in care esti implicata in a doua jumatate a lunii. Pentru a evita conflictele in relatii ar fi bine sa te controlezi.

Horoscop Aprilie 2012 Scorpion

Daca esti zodia scorpion, in luna aprilie 2012 problemele pot fi inca prezente in relatii. Persoanele singure pot intalni pe cineva special in aceasta luna. Poti avea pareri diferite de ale celorlalti si se pot isca controverse. In a doua jumatate a lunii imunitatea ta poate fi scazuta si ar fi bine sa ai mai multa grija de sanatatea ta. Ar fi bine sa eviti angajamentele noi si responsabilitatile mari in aceasta parte a lunii.

Horoscop Aprilie 2012 Sagetator

Daca esti zodia sagetator, in luna aprilie 2012 te poti simti somnoroasa si lipsita de energie. Sanatatea si imunitatea pot fi scazute acum. Norocul si fericirea vor fi in crestere in a doua jumatate a lunii. Te vei simti fericita alaturi de copii. Sunt posibile unele calatorii placute. A doua jumatate a lunii va fi una pozitiva.

Horoscop Aprilie 2012 Capricorn

Daca esti zodia capricorn, in luna aprilie 2012 vei avea mult noroc si vei presta munca de creatie. Sunt posibile unele discutii in contradictoriu cu unii membri ai familiei. Poti fi avansata la serviciu dupa 15 aprilie 2012. In aceasta luna munca este favorizata.

Horoscop Aprilie 2012 Varsator

Daca esti zodia varsator, in luna aprilie 2012 te vei concentra asupra carierei si din acest motiv veniturile vor creste pe masura muncii depuse. Social este o perioada buna in care iti poti face prieteni noi sau poti reintalni prieteni mai vechi. Daca vei incerca ai putea sa iti faci prieteni cu pozitii sociale foarte bune, cu functii importante.

Horoscop Aprilie 2012 Pesti

Daca esti zodia pesti, in luna aprilie 2012 castigurile si progresul sunt favorizate. Luna va fi o una pozitiva pentru tine. Pe la jumatatea lunii poti avea un sentiment de detasare sau chiar delasare. A doua jumatate a lunii va fi lenta si de aceea ar trebui sa eviti foarte multe angajamente profesionale, financiare si sociale.
Toata lumea iti vrea binele. Nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!

silviu

  • Vizitator
Re: Horoscop
« Răspuns #448 : Vineri, 30 Martie 2012, 22:32 »
fain. in aprilie pot intalni pe cineva special :)

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Horoscop
« Răspuns #449 : Sâmbătă, 31 Martie 2012, 11:30 »
Horoscop Aprilie 2012
...
Horoscop Aprilie 2012 Leu

Daca esti zodia leu, in luna aprilie 2012 iti poti muta resedinta. Te poti muta in prima jumatate a lunii. Poti deveni creativa, dar si egoista in a doua jumatate a lunii. Poti fi dura in relatia cu copiii, dar unele vesti bune legate de ei iti pot aduce multumire.
...

un bungalow in Caraibe, Hawai,  pe undeva, unde nu ninge niciodata si e soare si vara tot anul  :yeah: