Autor Subiect: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile  (Citit de 418759 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #975 : Miercuri, 15 August 2012, 17:31 »
Foarte frumos!  :)
Petrecere frumoasa tuturor  :dance:

Multumesc Geta!  :flori:
Asta a fost unul din lucrurile bune pe care le-am gasit in SC ; sa vad partea frumoasa a lucrurilor din jurul meu! Floarea este chiar pe aleea de la intrarea in scara blocului unde stau; inainte nu le acordam mare atentie, acum cu o fotografie si un mesaj reusesc sa fac o felicitare pesonalizata pe care sa o trimit cu drag celor de aici!
La multi ani sarbatoritilor!  :smitten:

Offline Matei

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 933
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #976 : Vineri, 31 August 2012, 22:23 »
foarte tare!

Vine prima zi de toamna. Din partea Patriarhiei am primit un comunicat "O noua zi de sarbatoare in Calendarul Ortodox Roman - 1 septembrie - Adormirea lui Connect-r"

daca nu ma credeti, deschideti linkul urmator:

http://www.funkydonkey.ro/images_582032/adormirea-lui-connect-r

oare cum am putea sa spunem link pe romaneste?
"Stay hungry, stay foolish"

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #977 : Vineri, 31 August 2012, 22:50 »
legatura, trimitere catre...p-acolo. (catre un porumbel antifonat, in cazul de fata)

Offline Matei

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 933
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #978 : Vineri, 31 August 2012, 22:52 »
legatura, trimitere catre...p-acolo. (catre un porumbel antifonat, in cazul de fata)

suna cam ciudat si nu stiu cati ar intelege... pana cand lingvistii vor veni cu ceva valabil, o s-o ardem tot pe linkuri! :)
"Stay hungry, stay foolish"

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #979 : Sâmbătă, 08 Septembrie 2012, 10:16 »
La multi ani Mariilor, Marianelor, Marianilor, Mariusilor. :flori:

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #980 : Sâmbătă, 08 Septembrie 2012, 11:50 »
La multi ani tuturor sarbatoritilor - onomastica si aniversar - acestei Zi!  :flori:
nihil sine deo

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #981 : Sâmbătă, 08 Septembrie 2012, 12:40 »
La multi ani, Mari_a!  :flori:  :kissing:
Blondie - Maria (HQ)

Caroline

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #982 : Sâmbătă, 08 Septembrie 2012, 14:07 »
La multi ani, Mari_a!  :flori:

Offline Matei

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 933
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #983 : Sâmbătă, 08 Septembrie 2012, 14:24 »
 :flori:
si eu si eu,  :)la multi ani tuturor celor care-si sarbatoresc ziua de Sf. Maria cea mica.
"Stay hungry, stay foolish"

Mari_a

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #984 : Sâmbătă, 08 Septembrie 2012, 22:24 »
She walks like she don't care    :dance:
Yeeeaaaah!   :yeah:   Tushe! (asta-i an franse!)
Imi place tare muzichia asta, nu pen’ca-i zice Maria, ci pentru ritm, pentru versuri, pentru Debbie Harry care-i de-o varsta cu mama si pe care o ascult din anii ’80…
Nu m-am sarbatorit azi, n-am baut, n-am mancat, nici macar la ziua fratelui meu n-am ajuns… Am avut o zi in-fer-na-la!  Am avut o problema urgenta si importanta de rezolvat si eu asa sunt: las totul deoparte pana-mi iese cum trebe. Telefonul am si uitat pe unde-i, am raspuns printre picaturi, din doi in doi… Am primit multe sms-uri de la numere necunoscute – banuiesc ca sunt din SC, multumesc – incerc sa le identific, o sa le iau pe rand, dar acum sunt sfar-si-ta!

Va multumesc tuturor si va doresc toate cele bune si voua. Sa ne vedem-intalnim-plimbam-dansam-cantam-bem-mancam si ne veselim sanatosi!

A, si – cum zice pe un post de radio - le transmit salutari de acasa celor ramasi la mare  :) . Le multumesc ca tooocmai de pe plaja s-au gandit la mine.  :-*

Offline Matei

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 933
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #985 : Sâmbătă, 08 Septembrie 2012, 23:22 »
Nu m-am sarbatorit azi, n-am baut, n-am mancat, nici macar la ziua fratelui meu n-am ajuns… Am avut o zi in-fer-na-la! 

o să ai timp şi pentru sărbătorire! nici ziua mea nu a fost mai grozavă, nu ştiu cum se face că în ultima vreme, primesc câte un proiect tocmai pentru weekend, cu termen limită foarte strâns, adică până luni dimineaţă la prima oră. micaela care le are cu astrele şi semnele ne-ar explica în mod ştiinţific, desigur, că astfel de fenomene sunt specifice berbecilor.  ;)
"Stay hungry, stay foolish"

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #986 : Sâmbătă, 08 Septembrie 2012, 23:29 »
nu stiu daca le e specific numai berbecilor, ca vad ca si balantelor li se intampla aglomerari de dead-line-uri, de nici n-am simtit vacanta asta. :) am si uitat ce e acela week-end liber. si, ce e mai grav, urmatoarea perioada, pana spre primavara, se anunta una infernala. Daca nu se inventeaza clonarea intre timp...nush' cum o sa fac fata.

Caroline

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #987 : Duminică, 09 Septembrie 2012, 00:13 »
Eu am incredere in Balante, se descurca intotdeauna... gratios.   :thumbup: Cea mai "veche" prietenie a mea (30 de ani) e Balanta.

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #988 : Miercuri, 12 Septembrie 2012, 18:05 »
La multi ani, Mishuuuuuuu!
 :flori: :flori: :flori: :flori: :flori: :flori: :flori: :flori: :flori: :flori: :flori: :flori: :flori: :flori: :flori: :flori:
 :kissing: :kissing::kissing: :kissing: :kissing: :fight:(sa nu uiti cine e mai mare  ;D) :kissing: :kissing: :kissing: :kissing:  :kissing: :kissing:
Mickey Mouse - Steamboat Willie (Whistling song)

Offline danna n.

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 171
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #989 : Miercuri, 12 Septembrie 2012, 19:02 »
Multumesc, big brother! :P Nu uit, nu uit! :kissing: :kissing: :kissing: :kissing: