Autor Subiect: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile  (Citit de 418632 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline ioana

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 61
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #435 : Vineri, 07 Ianuarie 2011, 21:14 »
multumesc tuturor, si La multi ani si voua in noul an.

luciamanta

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #436 : Vineri, 07 Ianuarie 2011, 22:49 »
La multi ani tuturor sarbatoritilor!

dian

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #437 : Luni, 10 Ianuarie 2011, 12:30 »
  Tuturor forumistilor le doresc un 2011 cu sanatate, bucurii si multe realizari. Ceea ce v-ati dorit in noaptea dintre ani sa se indeplineasca negresit.

luciamanta

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #438 : Luni, 10 Ianuarie 2011, 12:59 »
  Tuturor forumistilor le doresc un 2011 cu sanatate, bucurii si multe realizari. Ceea ce v-ati dorit in noaptea dintre ani sa se indeplineasca negresit.
Multumim, Dian. Iti doresc multa sanatate, belşug si reusita in tot ceea ce iti propui, şi fie ca intotdeauna sa fii tu însuţi, la fel de plăcută, de echilibrată, de calmă si împăciuitoare, sa fii aceeasi persoană cu suflet mare, care aduce celor din jur bucurie şi energie pozitivă!

Offline valaura11

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 322
  • Socoteste fiecare zi o viata
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #439 : Luni, 10 Ianuarie 2011, 22:01 »
Sunt o noua forum-ista si caut sa ma integrez.Iti multmesc pentru urarile facute pentru intrarea in noul an. Urari la care adaug si eu pentru toti ceea ce e mai bun pentru fiecare sa se implineasca si sa avem ganduri bune, sufletele curate.

Offline valaura11

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 322
  • Socoteste fiecare zi o viata
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #440 : Luni, 17 Ianuarie 2011, 18:25 »
          Voi intra tot eu pentru a da anumite date despre mine. Aceasta pentru a se sti cu cine stati de vorba, deocamdata virtual. Si pentru mine este greu ca nu cunosc pe nimeni. Nu stiu cum sa abordez pe fiecare deoarece mi se pare importanta varsta. Eu am 50 de ani pe care abia i-am implinit si sunt in zodia sagetator. Imi port cu demnitate anii si ma simt foarte tanara, poate de aceea cand sunt impreuna cu fiicele mele, cine nu ne cunoaste crede ca suntem prietene. Aceasta ma bucura si ma face sa ma simt si mai bine. Abia astept sa ne cunoastem fata-n fata. Sper ca nu a deranjat pe nimeni ca am abordat asa acest subiect. Va doresc numai bine!

luciamanta

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #441 : Luni, 17 Ianuarie 2011, 19:43 »
          Voi intra tot eu pentru a da anumite date despre mine. Aceasta pentru a se sti cu cine stati de vorba, deocamdata virtual. Si pentru mine este greu ca nu cunosc pe nimeni. Nu stiu cum sa abordez pe fiecare deoarece mi se pare importanta varsta. Eu am 50 de ani pe care abia i-am implinit si sunt in zodia sagetator. Imi port cu demnitate anii si ma simt foarte tanara, poate de aceea cand sunt impreuna cu fiicele mele, cine nu ne cunoaste crede ca suntem prietene. Aceasta ma bucura si ma face sa ma simt si mai bine. Abia astept sa ne cunoastem fata-n fata. Sper ca nu a deranjat pe nimeni ca am abordat asa acest subiect. Va doresc numai bine!
Dragă Valaura11,
Fii binevenită în comunitatea noastră! Mă bucur să constat că esti o persoană deschisă, comunicativă, directă. Apreciez enorm că ai scris câteva rânduri despre tine. Mi-a plăcut prezentarea ta. De abia astept sa ne cunoastem. Iti doresc un an foarte bun, cu impliniri, voie bună, sănătate, belşug si multa bafta in realizarea tuturor planurilor tale de viitor! Te pup

Offline valaura11

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 322
  • Socoteste fiecare zi o viata
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #442 : Joi, 20 Ianuarie 2011, 21:04 »
     Multumesc Luciamanta, dar eu cred ca-i mai corect asa. Sunt din Constanta si as vrea sa ma inscriu in clubul local dar pentru ca merg destul de des la Bucuresti as dori sa fiu si eu atentionata de intalnirile voastre. Vreau sa va intalnesc, sa ne cunoastem mai bine. Ce ziceti? Poate cu unii ma voi intalni la Sibiel. Va pup!

luciamanta

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #443 : Joi, 20 Ianuarie 2011, 21:49 »
     Multumesc Luciamanta, dar eu cred ca-i mai corect asa. Sunt din Constanta si as vrea sa ma inscriu in clubul local dar pentru ca merg destul de des la Bucuresti as dori sa fiu si eu atentionata de intalnirile voastre. Vreau sa va intalnesc, sa ne cunoastem mai bine. Ce ziceti? Poate cu unii ma voi intalni la Sibiel. Va pup!
Draga Valaura, saptamana viitoare poate fac un popas la Constanta. Oricum, te asteptam cu mare drag la Bucuresti. Mai vorbim, te pup si iti doresc numai bine.

Offline valaura11

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 322
  • Socoteste fiecare zi o viata
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #444 : Vineri, 21 Ianuarie 2011, 20:28 »
      M-as bucura tare mult sa ne intalnim iar in acest caz vei fi prima forumista cu care voi comunica in viu grai. Tinem legatura, mai vorbim si te pup!

luciamanta

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #445 : Vineri, 21 Ianuarie 2011, 20:34 »
Draga Valaura,
Te rog sa iti verifici corespondenta. Ti-am lasat un mesaj personal. Te pup si la bună vedere!

dian

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #446 : Joi, 03 Februarie 2011, 00:09 »
  In aceasta perioada, din doua in doua zile ,din tot sufletul, spunem LA MULTI ANI, Adriei, Danei58 si Saturnianului. Sa fiti sanatosi si fericiti!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13275
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #447 : Joi, 03 Februarie 2011, 08:29 »
La multi ani tuturor, va doresc o viata lunga si frumoasa!

marcutza

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #448 : Joi, 03 Februarie 2011, 09:38 »
LA MULTI ANI CU SANATATE, PROSPERITATE SI TOT CEEA CE VA DORITI !!!
pt toti cei care sarbatoresc, Adria, Dana58 si Saturnianul.





silviu

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #449 : Joi, 03 Februarie 2011, 10:34 »
multi inainte, sanatate si bafta! :)