Autor Subiect: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile  (Citit de 418644 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Ayouni

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1918
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #360 : Luni, 08 Noiembrie 2010, 13:42 »
la multi ani, mihai, mihaela, gabriel, gabriela si derivatele lor!


"Stay hungry, stay foolish!" (Steve Jobs)

Offline Felicia

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 142
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #361 : Luni, 08 Noiembrie 2010, 21:04 »
La multi ani! pentru toti cei care isi serbeaza azi ziua numelui si pentru toti cei din jurul lor

Offline bety

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 62
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #362 : Luni, 08 Noiembrie 2010, 21:19 »

Tuturor sarbatoritilor de azi,LA MULTI ANI!sanatate si  bucurii,alaturi de cei dragi!

dian

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #363 : Marți, 09 Noiembrie 2010, 21:31 »
     Desi cu intarziere,anexez si eu urarile mele pozitive pentru sarbatoriti. LA MULTI ANI!
     Din fotografia cu masti (desi prezenta la intalnirea noastra) lipseste Capsuna, care, am descoperit la sfarsit ca se numeste si Mihaela. Asa ca am avut trei sarbatorite.

Offline Ayouni

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1918
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #364 : Vineri, 26 Noiembrie 2010, 10:35 »
cu ocazia Sf. Stelian, multa sanatate, dragoste si fericire tuturor celor care poarta acest nume! si mai ales Stelianei de pe acest forum!

"Stay hungry, stay foolish!" (Steve Jobs)

marcutza

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #365 : Vineri, 26 Noiembrie 2010, 10:49 »
La mult ani nashica, multa sanatate si multa fericire !!! Toate cele bune !

La multi ani tuturor sarbatoritilor acestui Sf. !


dian

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #366 : Vineri, 26 Noiembrie 2010, 11:03 »
   La multi ani, Steliana ,sa ai parte de multe bucurii!

pe_jumate

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #367 : Vineri, 26 Noiembrie 2010, 18:58 »


la multi ani buni si frumosi, draga @steliana si petrecere frumoasa de ziua ta!!

pe_jumate

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #368 : Vineri, 26 Noiembrie 2010, 19:00 »
PS stiu ca esti berbeaca, da' n-am avut alt tort :-*

distractie uriasa!!

luciamanta

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #369 : Vineri, 26 Noiembrie 2010, 19:57 »
Steliana, draga mea dragă, iti urez un prietenesc si calduros "LA MULTI ANI!", sa ai parte de bucurii, sanatate maxima, o viata frumoasa si implinita, sa fii iubita si sa iubesti la randul tau, si sa dea Bunul Dumnezeu, sa nu iti pierzi voia bună si surâsul tău minunat, niciodata!

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #370 : Sâmbătă, 27 Noiembrie 2010, 07:08 »
gragele mele, sunteti minunate!
va multumesc pentru urarile minunate pe care mi le-ati adresat si la randul meu doresc sa le impart cu voi, sa aveti parte de toate bucuriile care va umple sufletul de satisfacti!

multumesc pentru surpriza facuta aseara!
pentru cei care nu stiu... ce credeti voi ca s-au gandit fetele-dragutele?
aseara... cand mai terminasem cu partea grea a pregatitului, cine vine la usa...?
dian si ayounicutica noastra, fix cu un nene...
zic eu: fetele astea au adus pe nenea cu vreo instalatie de muzica ( caci nenea cara dupa el un ditamai ... gen geamantan imens...) ...(?)
si, ce mai, din trening am sarit in dus... din dus fix in gamantanul musafirului care, intre timp il desfacuse, si pe locul unde pregatisem sa aranjes masa pentru astazi... ma astepta o masa de masaj, cu nenea imprejmuit de uleiuri parfumate;
ayouni trage lap topul lanag masa, pune muzica ambientala, si... treci steliano la framantat.
ce sa va mai spun... am stat precum o ... mielusica, si am dormit ... precum un bebelus.
dian mi-a facut si poze, asa ca la bebelusi  :D

milioane de multumiri pentru surpriza, si finuta si pejumatate ... sa stiti ca tot acolo stau, unde stiti si voi
asa ca va astept cu placere, este onomastica, nu aniversare
pentru aniversare... daca nu se face la sibiel (de un an de la prima actiune si ziua lui nasa  ;)), am o locatie unde putem petrece lejer peste 50 persoane

mai vorbim poate maine seara (si maine am o sarja  :D) si va doresc zile pline de sanatate cu multe surprize  :-*
nihil sine deo

marcutza

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #371 : Sâmbătă, 27 Noiembrie 2010, 08:20 »
 :-*

luciamanta

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #372 : Sâmbătă, 27 Noiembrie 2010, 09:20 »
Steliana, draga mea, mă bucur grozav de mult că te-a reconfortat masajul, că te-ai relaxat după o zi de muncă. Te preţuiesc şi te admir, Steliana pentru felul tău de a fi! Te pup si iti doresc tot ce este mai bun pe lume!

Offline Ayouni

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1918
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #373 : Sâmbătă, 27 Noiembrie 2010, 12:23 »
Steliana, draga mea, mă bucur grozav de mult că te-a reconfortat masajul, că te-ai relaxat după o zi de muncă. Te preţuiesc şi te admir, Steliana pentru felul tău de a fi! Te pup si iti doresc tot ce este mai bun pe lume!

luciamanta, e adevarat ca a reconfortat-o masajul, arata stralucitoare dupa el! dar ca sa-si mentina efectul, dl. massage therapist i-a recomandat sa renunte la fumat. iar noi il sustinem pe dl. massage therapist!  ;) ieri a fost inceputul restului zilelor libere de tigari pentru steliana!
 
"Stay hungry, stay foolish!" (Steve Jobs)

Offline Ayouni

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1918
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #374 : Sâmbătă, 27 Noiembrie 2010, 12:31 »
:-*

marcutza draga, te asteptam! imbratiseaza-l din partea mea pe minunatul tau copil pe care nu l-am mai vazut de foarte mult timp si de care mi-e dor.
 :-*
"Stay hungry, stay foolish!" (Steve Jobs)