Autor Subiect: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile  (Citit de 418645 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

cameliagabriela

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #285 : Luni, 28 Iunie 2010, 08:27 »
multumesc foarte mult, krissunu

pe_jumate

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #286 : Joi, 08 Iulie 2010, 21:46 »
am zis sa scriu si eu aici, ca nu e tocmai o urare de bun venit, ci mai curand tot un fel de sarbatoare.. bine te gasiram inscaunat, distins maestru in arte administratorice extraterestre!

vrei o floare rezistenta in heliu?
yo-te!



PS cu ocazia inscaunarii, niste sampanie nu dai si tu? macar un pic de azot lichid? :-* :-* :-*


Offline EUGENIA110

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #287 : Joi, 08 Iulie 2010, 21:57 »
    Ma alatur celor care-l felicita pe extraterestrul nostru si-l rog sa ne pastoreasca cu mila, ca pe niste mielusele nevinovate ale Domnului care mai incurca topicurile, si sa ne indrume fara sa ne certe prea mult.  :-*

pe_jumate

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #288 : Joi, 08 Iulie 2010, 21:59 »
    Ma alatur celor care-l felicita pe extraterestrul nostru si-l rog sa ne pastoreasca cu mila, ca pe niste mielusele nevinovate ale Domnului care mai incurca topicurile, si sa ne indrume fara sa ne certe prea mult.  :-*


mi se pare foarte inspirata urarea ta, draga @eugenia110!

yo-te si pentru tine o floricica de cristal :-*


pe_jumate

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #289 : Joi, 08 Iulie 2010, 22:09 »
mai am pentru @eugenia110 si o bucatica de vitraliu in culori calde, pentru balconul prin care se vede parcul..
(ca trandafirul era cam albastru si raspandea fiori de gheata.. :-\)


Saturnianul

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #290 : Joi, 08 Iulie 2010, 22:09 »
Carmen, Eugenia dragilor, multam de urare. Nu stiu daca e un motiv de sarbatoare dar ma bucur de floare oricum :) Azot lichid n-am doar heliu la discretie. Sampania o dau cind mai facem o intilnire SC prin Bucuresti sau aiurea. Fara nici o legatura cu "inscaunarea" ;)  :-*

Sper sa nu fie nevoie de nici o pastoreala din partea nimanui. Mizam cu totii pe faptul ca fiecare se va pastori singurel ;)

Offline EUGENIA110

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #291 : Joi, 08 Iulie 2010, 22:17 »
mai am pentru @eugenia110 si o bucatica de vitraliu in culori calde, pentru balconul prin care se vede parcul..
(ca trandafirul era cam albastru si raspandea fiori de gheata.. :-\)




   Imi plac vitraliile de mor, am si citit niste brosuri despre manufactura lor, sint fascinante. Multumesc, multumesc!!  :-*

pe_jumate

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #292 : Joi, 08 Iulie 2010, 22:18 »
ma bucur mult, @eugenia110 ca ti-am adus un fragment de zambet ..

vorbind de pastorit, deocamdata, eu vreau la pasune!
si nici pretentioasa nu sunt.. poate sa fie o pasune fara nici un fir de iarba.. ma multumesc si cu nisip cald.. pastorule, ce zici? :D


luciamanta

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #293 : Joi, 08 Iulie 2010, 22:19 »
Carmen, Eugenia dragilor, multam de urare. Nu stiu daca e un motiv de sarbatoare dar ma bucur de floare oricum :) Azot lichid n-am doar heliu la discretie. Sampania o dau cind mai facem o intilnire SC prin Bucuresti sau aiurea. Fara nici o legatura cu "inscaunarea" ;)  :-*

Sper sa nu fie nevoie de nici o pastoreala din partea nimanui. Mizam cu totii pe faptul ca fiecare se va pastori singurel ;)
Si totusi, primeste si de la mine felicitari pentru "inscaunarea" pamanteana. Poti sa te consideri pupat si imbratisat de mine, Saturnis.

Saturnianul

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #294 : Vineri, 09 Iulie 2010, 18:36 »
Multumesc Lucia  :-*

marcutza

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #295 : Vineri, 09 Iulie 2010, 18:51 »
cerculet, incearca sa consideri o amintire si in acelasi timp o surpriza de neuitat aceasta culoare capatata  :-*
meriti  :-* succes si putere  :-*

Saturnianul

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #296 : Sâmbătă, 10 Iulie 2010, 01:49 »
cerculet, incearca sa consideri o amintire si in acelasi timp o surpriza de neuitat aceasta culoare capatata  :-*
meriti  :-* succes si putere  :-*

Multumesc. Ma voi stradui sa va fac mindri de culoarea mea  ;D

luciamanta

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #297 : Joi, 22 Iulie 2010, 15:38 »
Felicitări dragi prieteni/prietene purtători/purtătoare ai numelui MAGDALENA şi variantelor sale cu ocazia aceastei zile. Vă urez să fiţi mereu sănătoşi/sănătoase, energici/energice şi plini/pline de bucurie. Vă pup cu drag.

Offline licya

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
  • Think outside the box
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #298 : Joi, 22 Iulie 2010, 22:48 »
Felicitări dragi prieteni/prietene purtători/purtătoare ai numelui MAGDALENA şi variantelor sale cu ocazia aceastei zile. Vă urez să fiţi mereu sănătoşi/sănătoase, energici/energice şi plini/pline de bucurie. Vă pup cu drag.
Ce fericita m-ai facut!!! Multumesc! azi chiar nu mi-a urat nimeni nimic si sa fiu sincera am si uitat ca azi sunt sarbatorita (Madalina). Pup!

luciamanta

  • Vizitator
Re: La multi ani! - Urari pentru toate ocaziile
« Răspuns #299 : Vineri, 23 Iulie 2010, 08:30 »
te pup, licya, sa ai parte de tot ce vrei tu!