Autor Subiect: Cum te simti acum?  (Citit de 1374269 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Caroline

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #5295 : Marți, 10 Iulie 2012, 20:24 »
Ma distrez. Daca romanu' nu mai merge la teatru, se uita la TV. Crin Antonescu: "Presedintele USA stie ca nu e vorba nici de o lovitura de Stat, nici... etc." Nu ma intereseaza ce spune, da' ma distreaza sa vad cum se scarpina lan tampla cand zice ce zice si sa studiez (ne)concordanta dintre limbajul verbal si non-verbal.  ;D

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #5296 : Marți, 10 Iulie 2012, 20:30 »
...tipica marionetelor care interpreteaza fara talent, dupa o partitura mediocra

Caroline

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #5297 : Marți, 10 Iulie 2012, 20:33 »
Problema e ca au cu cine Cre'ca ma "mut" pe Viasat Explorer.  :whistle:

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7621
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #5298 : Miercuri, 11 Iulie 2012, 07:42 »
...  (poza facuta de mine pa jeam, in 14 februarie curent...)


desi mi-e cald parca tot ma mult prefer soarele verii decat zapada din iarna  oO

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #5299 : Miercuri, 11 Iulie 2012, 09:57 »
Asa e. Ala de Craciun chiar.  :strambatura:

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #5300 : Miercuri, 11 Iulie 2012, 11:45 »
vreau ploaie...poate ma mai trezesc  ;D (daca si-a muscat cineva limba, stie de ce.. ;D ;D)

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #5301 : Miercuri, 11 Iulie 2012, 13:20 »
ma simt intr-o prea scurta pauza intre doua sedinte/comisii. ma tine-n viata perspectiva cafeului-frapeului la terasa, cu voi, diseara.
sa ne radem.  ;D

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #5302 : Miercuri, 11 Iulie 2012, 13:33 »
vreau ploaie...poate ma mai trezesc  ;D (daca si-a muscat cineva limba, stie de ce.. ;D ;D)
daca si-a muscat cineva limba, s-ar putea sa suporte consecinte letale.  ;D

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #5303 : Miercuri, 11 Iulie 2012, 13:41 »
lasa ca isi revine...sunt sigura  :P
asa se intampla cand Ileana Cosanzeana e adormita, nu mai reactioneaza la provocari  ;D ;D

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #5304 : Miercuri, 11 Iulie 2012, 14:09 »
scaldata...
nihil sine deo

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #5305 : Miercuri, 11 Iulie 2012, 16:24 »
Deci am reusit si io sa ma intorc de pe drum(uri). Sunt clocit, clocit maxim. Ma`c sa stau sub dus pana mi s-or zbarci degetele si invineti ochii.

Caroline

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #5306 : Miercuri, 11 Iulie 2012, 18:27 »
Ludica si plina de incredere in viitor. Si asta desi e prea cald, desi nu fac nimic deosebit, desi nu am niciun motiv, dimpotriva. Sau tocmai d'aia? :yeah: Cica neuroborellioza mimeaza in unele cazuri si nevroza bipolara.   :whistle: Cui ii pasa? Luni plec in tabara cu elevii, deja ma pregatesc: bocanci, izolir, sac de dormit, cort, spray pentru soare, tantari, capuse...  :strong: si se mai cere pe lista din formular VOIE BUNA, chiar asa e scris, cu majuscule. Cica nu esti admis in tabara fara asta.  *|*

Offline Matei

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 933
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #5307 : Miercuri, 11 Iulie 2012, 22:55 »
Ludica si plina de incredere in viitor. Si asta desi e prea cald, desi nu fac nimic deosebit, desi nu am niciun motiv, dimpotriva. Sau tocmai d'aia? :yeah: Cica neuroborellioza mimeaza in unele cazuri si nevroza bipolara.   :whistle: Cui ii pasa? Luni plec in tabara cu elevii, deja ma pregatesc: bocanci, izolir, sac de dormit, cort, spray pentru soare, tantari, capuse...  :strong: si se mai cere pe lista din formular VOIE BUNA, chiar asa e scris, cu majuscule. Cica nu esti admis in tabara fara asta.  *|*

multa distractie in tabara! suna bine, foarte bine.
"Stay hungry, stay foolish"

Mari_a

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #5308 : Joi, 12 Iulie 2012, 07:30 »
Azi noapte iar a fost unu.  :o  Si tot pe la doua. Abia dupa trei am mai putut adormi... A fost tot de peste patru... Pe-ala de acum cinci nopti l-ati simtit? Eu stau la sase si am auzit din dormitor clinchetul cheilor agatate pe cuierul din hol...  Cica ne paste unu' mare de sapte...  :faint:

Offline dauina

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 642
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #5309 : Joi, 12 Iulie 2012, 07:42 »
Azi noapte iar a fost unu.  :o  Si tot pe la doua. Abia dupa trei am mai putut adormi... A fost tot de peste patru... Pe-ala de acum cinci nopti l-ati simtit? Eu stau la sase si am auzit din dormitor clinchetul cheilor agatate pe cuierul din hol...  Cica ne paste unu' mare de sapte...  :faint:
nu, abia adormisem.... :o, dar daca tu stii mai multe, sa ne zici si noua cand vine ala de 7.....
Nu ceea ce aduni, ci ceea ce raspandesti spune ce fel de viata ai trait!