Autor Subiect: Cum te simti acum?  (Citit de 1374334 ori)

0 Membri şi 8 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Guesswho

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1907
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #4545 : Duminică, 22 Aprilie 2012, 22:20 »
la ora asta, obosita. in drum spre Iasi, dornica sa ajung acasa, in patul meu.   :angel:
Una este alta, am avut parte de 3 zile frumoase in care s-au petrecut tot felul de evenimente inedite, am cunoscut oameni noi, cu suflete frumoase (la o prima vedere), deschisi la minte, seriosi cand trebuie, dar si cu simtul umorului bine dezvoltat. am aflat multe lucruri noi si ma simt castigata dupa acest curs. ramane nostalgia ca nu am reusit sa va cunosc pe cei din Bucuresti care ati avut dorinta sa iesiti si sa ne cunoastem, dar ocazii vor mai fi, prin iunie ajung iar la voi si atunci nu voi mai avea cursuri, ci un botez, deci vor fi mult mai relaxante zilele. Atunci nu mai scapati!  ;)
Toata lumea iti vrea binele. Nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!

silviu

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #4546 : Duminică, 22 Aprilie 2012, 23:11 »
la ora asta, obosita. in drum spre Iasi, dornica sa ajung acasa, in patul meu.   :angel:
aha! in patul cui ai fost la bucuresti? ???

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #4547 : Duminică, 22 Aprilie 2012, 23:13 »
la ora asta, obosita. in drum spre Iasi, dornica sa ajung acasa, in patul meu.   :angel:
Una este alta, am avut parte de 3 zile frumoase in care s-au petrecut tot felul de evenimente inedite, am cunoscut oameni noi, cu suflete frumoase (la o prima vedere), deschisi la minte, seriosi cand trebuie, dar si cu simtul umorului bine dezvoltat. am aflat multe lucruri noi si ma simt castigata dupa acest curs. ramane nostalgia ca nu am reusit sa va cunosc pe cei din Bucuresti care ati avut dorinta sa iesiti si sa ne cunoastem, dar ocazii vor mai fi, prin iunie ajung iar la voi si atunci nu voi mai avea cursuri, ci un botez, deci vor fi mult mai relaxante zilele. Atunci nu mai scapati!  ;)
te asteptam  :)

Offline Guesswho

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1907
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #4548 : Duminică, 22 Aprilie 2012, 23:18 »
aha! in patul cui ai fost la bucuresti? ???
in patul cuiva, normal.  m-ai facut sa ard  :2funny:
Toata lumea iti vrea binele. Nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!

silviu

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #4549 : Duminică, 22 Aprilie 2012, 23:21 »
in patul cuiva, normal.  m-ai facut sa ard  :2funny:

pfuuuu...si nici macar nu ne-am intalnit. iti dai seama cum o sa fie dupa ce ne vedem? tre sa avem pompierii langa noi ;D

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #4550 : Duminică, 22 Aprilie 2012, 23:28 »
oricum, numai zen nu. noapte buna si Lumina!

Offline Guesswho

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1907
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #4551 : Duminică, 22 Aprilie 2012, 23:37 »
te asteptam  :)
multumesc Mica. noapte buna:)

pfuuuu...si nici macar nu ne-am intalnit. iti dai seama cum o sa fie dupa ce ne vedem? tre sa avem pompierii langa noi ;D
:blush: :blush: am tastat aiurea si n-am recitit, scuze. corect era "m-ai facut sa rad"  :buck2:
cand ne-om intalni cred ca va fi foarte distractiv, ai un gen de umor pe care il gust, aici suntem la fel.  :thumbup:
Toata lumea iti vrea binele. Nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!

Offline Guesswho

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1907
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #4552 : Duminică, 22 Aprilie 2012, 23:56 »
am un semnal foarte slab si mi-e greu sa mai postez. si mai am putin si ajung acasa.
noapte buna tuturor! :kissing:
Toata lumea iti vrea binele. Nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7621
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #4553 : Luni, 23 Aprilie 2012, 07:59 »
la un nou reinceput, o alta saptamana  :D

varsator38

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #4554 : Luni, 23 Aprilie 2012, 11:34 »
fara chef de munca{des se intampla}...cu chef de vorba {rar se intampla} ;)

Caroline

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #4555 : Luni, 23 Aprilie 2012, 14:14 »
la un nou reinceput, o alta saptamana  :D

Gabi, azi te-am pomenit in gand de dimineata, mi-am adus aminte de replica aia cu cel care are nevoie de o vacanta exact cand tocmai s-a incheiat una... Acuma incerc incet-incet sa-mi revin din knok-out dupa trezirea la ora 6 si sa ma reobisnuiesc cu vacarmul de pe coridoare.  :-[

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7621
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #4556 : Luni, 23 Aprilie 2012, 14:17 »
hi, hi te-am avertizat de cand ai intrat in vacanta   
solutia: inca o vacanta   *|*

Offline Guesswho

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1907
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #4557 : Luni, 23 Aprilie 2012, 14:24 »
obosita acum, am avut o dimineata plina si buna, dar inca resimt plimbarea la capitala, asa ca profit ca s-au strans niste nori si ma bag in pat c-o carte, poate reusesc sa dorm putin  ::)
Toata lumea iti vrea binele. Nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!

Mari_a

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #4558 : Luni, 23 Aprilie 2012, 14:26 »
si sa ma reobisnuiesc cu vacarmul de pe coridoare.  :-[
Fiica-mea era clasa a IV-a cand m-am dus si eu cu ea intr-o excursie cu scoala, la Busteni. A fost prima si ultima la care am participat! Eram super-stresata de la serviciu si am crezut ca ma mai relaxez si eu, ca-mi mai odihnesc neuronu'... Da de unde?! Am venit cu creierii tandari! Profesoarele cu care am fost se pare ca erau obisnuite... (eu una i-as mai fi altoit pe cativa  :buck2: )

Acum sunt trista. De ce trebuie in viata sa facem numai ce trebuie?! Cred ca si eu am nevoie de o vacanta...

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #4559 : Luni, 23 Aprilie 2012, 16:03 »
Creca avem telepatie, Maria_a. ieri am cugetat indelung la ce as putea face sa ma pensionez si sa prestez numai ce doresc eu.  :)
si-n plus, dorm pe domnia mea de nu mai pot.  ;D