Autor Subiect: Cum te simti acum?  (Citit de 1372246 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Mari_a

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #3060 : Marți, 04 Octombrie 2011, 07:02 »
Speriată! Ați simțit? La 5,40? Ah, ce frică mi-a fost (și îmi mai e!)! Dar a trebuit să fiu bărbată: a mea dormea dincolo, a sărit din pat și a fugit în baie țipând: cutremur! Greu am liniștit-o... Mie și acum îmi tremură inima. Stau la etajul 6!

luciamanta

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #3061 : Marți, 04 Octombrie 2011, 07:05 »
Maria_a, te rog frumos sa iti revii, gata a trecut!

Mari_a

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #3062 : Marți, 04 Octombrie 2011, 07:10 »
Doamne ajută!
Uite că a avut dreptate Mărmureanu ăla...

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #3063 : Marți, 04 Octombrie 2011, 08:46 »
cutremurata!
mai putin pe richter ...
nihil sine deo

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #3064 : Marți, 04 Octombrie 2011, 09:34 »
ma doare capul - am luat deja 2 "hapuri' si vad ca nu cedeaza - de la "balanganeala"  :o de dimineata - asta imi lipsea mie  ???

silviu

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #3065 : Marți, 04 Octombrie 2011, 12:54 »
cutremurat >:(

Offline EUGENIA110

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #3066 : Marți, 04 Octombrie 2011, 16:54 »
Apatica....fara un motiv anume....Nu m-a speriat cutremurul, stau la 10 si zdranganeau termopanele mai ceva decit la intrecerile de motoare care au loc uneori pe soseaua noastra dupa miezul noptii.....de altfel, aici s-a simtit si cutremurul care a avut loc nu demult seara pe la 7 si despre care seismologii au spus ca nu si-a facut simtita prezenta in Bucuresti.

Offline giovis85

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 149
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #3067 : Marți, 04 Octombrie 2011, 22:08 »
trist foarte trist,am si plans de ma ustura ochii
tatal meu e foarte bolnav maine are o operatie foarte grea si nu stiu daca va trece de ea sau nu,medicul a spus ca sa dus foarte tarziu,asta e adevarat s-a dus aproape cand cadea de pe picioare,daca se va duce nu stiu daca voi rezista,tin foarte mult la el are tumora pe vezica urinara,o are de 4 ani dar acum e foarte mare si pe deasupra e si canceroasa,nu stiu daca va scapa
Daca un prieten te-a tradat nu regreta oricine oriunde peste tot este cineva care vrea sa iti faca rau dar tu nu trebe sa suporti o sa iti treaca nu regreta nu tia fost un prieten adevarat

Saturnianul

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #3068 : Miercuri, 05 Octombrie 2011, 01:38 »
Nu stiu ce sa spun. Nu sunt bun la folosit cuvinte in asemenea situatii. Doar mult succes tatalui tau miine. Si multa rezistenta psihica tie.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #3069 : Miercuri, 05 Octombrie 2011, 07:40 »
giovi suntem cu gandul alaturi de tine  :)   - iti doresc sa fie bine, operatia sa reuseasca  - te asteptam sa ne spui cum a mers operatia - si tu trebuie sa fii puternic pentru tatal tau - sa-l incurajezi


pe mine ma incearca o raceala  ???
dar in rest ma simt extraordinar - savurez stabilitatea mediului inconjurator  ;D

luciamanta

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #3070 : Miercuri, 05 Octombrie 2011, 07:45 »
   Giovis, fii tare, tatal tau are nevoie de tine. Sa dea Dumnezeu sa reusesca operatia. Multa sanatate, incredere si nu dispera, nu te gandi la rău.

Offline francesca777

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 793
  • after all...tomorrow is another day..:)
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #3071 : Miercuri, 05 Octombrie 2011, 11:09 »
Cum ma simt? hmm...avand in vedere ca am mai adaugat ceva la anii precedenti...mai mare., cu mai multa experienta.:)))...
Giovis...ma alatur si eu celorlalti cu gandul bun...sunt aproape in aceeasi situatie ca si tine...asta-i viata, una calda, una rece dar Doamne Doamne ne da puterea necesara sa trecem peste...nu te va lasa nici pe tine sunt sigura.

Mari_a

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #3072 : Miercuri, 05 Octombrie 2011, 11:41 »
Giovis, am citit mesajul tau de aseara, dar n-am stiut ce sa-ti spun. Suntem alaturi de tine. Multa sanatate si fii tare!

Francesca, e ziua ta? Daca da, sa fii fericita, sa fii sanatoasa si tot ce-ti doresti tu sa ti se implineasca! (Si daca nu, tot la fel!  :) )

Eu acum ma simt cam rau. Imi lipseste ceva. Zau, parca nu sunt intreaga. Unde sa fie? A vazut-o cineva azi?    aaaaaalmi_gaaaaabi, unde esti, ca n-am cu cine sa ma joc p-aici!  :)

varsator38

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #3073 : Miercuri, 05 Octombrie 2011, 12:11 »
Giovis sti doar ca esti printre prieteni,sigur multi dintre noi azi ti-am trimis in gand o incurajare!citeam undeva"fericiti cei ai caror inima cunoaste pasiunea prieteniei,doar ea ne face singuratatea si viata suportabila",deci vei depasi momentele dificile,pentru ca si noi,suntem langa tine si trebuie sa fi "tare",azi pentru tatal tau!
te asteptam cu vesti bune!
multa sanatate si incredere in bine!

Offline everyoung

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 68
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #3074 : Miercuri, 05 Octombrie 2011, 13:05 »
Giovis, esti tanar, iar viata are pentru tine multe incercari! Pentru mine tu esti pe acest forum ca si copilul nostru! Mi-ar placea sa putem toti sa te sustinem sufleteste sa poti trece cu bine peste acest necaz! Sunt sigur ca totul va fi bine, pana la urma, dar e nevoie sa ai un moral ridicat si DOAR ganduri pozitive!