Autor Subiect: De ce suntem single ?  (Citit de 487636 ori)

0 Membri şi 5 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Emi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1635 : Vineri, 11 Ianuarie 2013, 11:02 »
Aaaaah, Emi, da, Emi! Buna!  Si felicitari pentru ieri!  :applause:  Pe mine m-a lasat memoria! Vazand reportajul, mi-am zis: o stiu pe doamna, dar de unde? ? ?   :)  Dambovicioara, desigur, cum am putut sa uit?! Recunosc si poza de la avatar!!! Abia astept sa vad toata filmarea!  :)
                                                                                                                                                                                                                          Buna Maria,multumesc pt aplauze,sper ca am reusit sa le transmit ceva persoanelor singure.Sper sa ne intilnim la carnaval

Offline Gabriela S

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
  • Bine v-am gasit!
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1636 : Duminică, 13 Ianuarie 2013, 00:04 »
Bine v-am gasit oameni singuri!!!!
E atita rutina si atit de putin adevar, dar pt. adevarul acesta putin si rar ,merita sa traim!

Offline deli_a

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 185
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1637 : Luni, 14 Ianuarie 2013, 13:40 »
Gabriela, de cand suntem cu prietenii din SC, nu mai suntem singuri !! Pe bune !!  :)
"Viseaza ca si cand ai trai vesnic si traieste ca si cand ai muri azi, caci nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai."

LiaV

  • Vizitator
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1638 : Luni, 14 Ianuarie 2013, 18:16 »
........da da da......macar ai fost sincer. Indiferent care iti va fi scopul eu totusi iti spun:bine ai venit! :)

Am observat discutia asta inca de la Geoagiu si nici atunci, si nici acum nu inteleg cu cine va certati, fetelor?
Omu' a citit, e bine ca a facut-o. Eu, de ex, nu am reusit inca sa citesc atat. A retinut ce-a vrut, a privit totul din perspectiva proprie, a scris cum l-a dus capsorul si, cred eu, a plecat, ca nu-l mai gasesc pe nicaieri.
Nu vrea sa participe, pentru ca e mai simplu pe internet. Aici si cel mai pricajit pisic, e leu-paraleu, voi nu stiti? 

Dar pe undeva, ceea ce a citit omu' a ramas inregistrat si dupa ce-si va epuiza sansele cu partenerele mult visate (e bine ca e optimist), va ajunge in papuceii nostri "viciosi", pentru ca dupa felul in care s-a exprimat... probabil ca va atinge cu brio 70 de ani in solitudine. Sa-i dea Dumnezeu o viata lunga! :)
Iar daca va reveni printre noi, probabil cu alt ID, mai modest  oO noi, fete politicoase, il vom invita la "dans"!  :box:
Apropo... Deliaaaaa... te am intr-un film in care il inviti pe Toni la vals. Esti super!

Na, ca mi-am spus si eu parerea, ca ma ardea tare s-o fac. 
Va imbratisez!  :smitten:



Offline Karola

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1639 : Luni, 14 Ianuarie 2013, 21:58 »
Am observat discutia asta inca de la Geoagiu si nici atunci, si nici acum nu inteleg cu cine va certati, fetelor?
Omu' a citit, e bine ca a facut-o. Eu, de ex, nu am reusit inca sa citesc atat. A retinut ce-a vrut, a privit totul din perspectiva proprie, a scris cum l-a dus capsorul si, cred eu, a plecat, ca nu-l mai gasesc pe nicaieri.
Nu vrea sa participe, pentru ca e mai simplu pe internet. Aici si cel mai pricajit pisic, e leu-paraleu, voi nu stiti? 

Dar pe undeva, ceea ce a citit omu' a ramas inregistrat si dupa ce-si va epuiza sansele cu partenerele mult visate (e bine ca e optimist), va ajunge in papuceii nostri "viciosi", pentru ca dupa felul in care s-a exprimat... probabil ca va atinge cu brio 70 de ani in solitudine. Sa-i dea Dumnezeu o viata lunga! :)
Iar daca va reveni printre noi, probabil cu alt ID, mai modest  oO noi, fete politicoase, il vom invita la "dans"!  :box:
Apropo... Deliaaaaa... te am intr-un film in care il inviti pe Toni la vals. Esti super!

Na, ca mi-am spus si eu parerea, ca ma ardea tare s-o fac. 
Va imbratisez!  :smitten:



Hmmmm, a fost o discutie fierbinte!

Caroline

  • Vizitator
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1640 : Luni, 14 Ianuarie 2013, 22:41 »
Am observat discutia asta inca de la Geoagiu si nici atunci, si nici acum nu inteleg cu cine va certati, fetelor?
Omu' a citit, e bine ca a facut-o. Eu, de ex, nu am reusit inca sa citesc atat. A retinut ce-a vrut, a privit totul din perspectiva proprie, a scris cum l-a dus capsorul si, cred eu, a plecat, ca nu-l mai gasesc pe nicaieri.
Nu vrea sa participe, pentru ca e mai simplu pe internet. Aici si cel mai pricajit pisic, e leu-paraleu, voi nu stiti? 

Dar pe undeva, ceea ce a citit omu' a ramas inregistrat si dupa ce-si va epuiza sansele cu partenerele mult visate (e bine ca e optimist), va ajunge in papuceii nostri "viciosi", pentru ca dupa felul in care s-a exprimat... probabil ca va atinge cu brio 70 de ani in solitudine. Sa-i dea Dumnezeu o viata lunga! :)
Iar daca va reveni printre noi, probabil cu alt ID, mai modest  oO noi, fete politicoase, il vom invita la "dans"!  :box:
Apropo... Deliaaaaa... te am intr-un film in care il inviti pe Toni la vals. Esti super!

Na, ca mi-am spus si eu parerea, ca ma ardea tare s-o fac. 
Va imbratisez!  :smitten:




Subscriu 100%! Eu am observat discutia de la inceput, dar in tacere. Anumitor oameni nu are niciun rost sa le raspunzi. Nu vei schimba nimic.

LiaV

  • Vizitator
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1641 : Marți, 15 Ianuarie 2013, 16:02 »
Heiii, chiar ca se lasa cu intalnire ca intre fete! Vin, cum sa nu. Faceti propuneri unde sa ne intalnim - spatiu larg si loc de parcare musai.Eu propun Trattoria il Calcio Pescariu - Italian Restaurant -se afla pe Barbu Vacarescu sau pe Delea Veche.Propuneti si voi, dar... PARCARE!


Micaela, Iana, Anda... ati lasat balta intalnirea noastra.
Dar cum eu trebuie sa ajung la Bucuresti luna asta, care aveti chef sa veniti cu mine aici? E o tanara sibianca, o fata deosebita, ce debuteaza in Bucuresti.

Gigi, Anda scria ca vazitator pe-atunci. Mai este aici... ca sa ma astepte la gara? ;)
Glumesc... dar tot as vrea sa stiu de ea.

http://www.facebook.com/events/432339083502474/?ref=3

Offline iana

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1642 : Marți, 15 Ianuarie 2013, 22:34 »
Micaela, Iana, Anda... ati lasat balta intalnirea noastra.
Dar cum eu trebuie sa ajung la Bucuresti luna asta, care aveti chef sa veniti cu mine aici? E o tanara sibianca, o fata deosebita, ce debuteaza in Bucuresti.


http://www.facebook.com/events/432339083502474/?ref=3


LiaV, eu vin cu placere. Am vazut ca spectacolul este in 21 ianuarie. Este insa cu rezervare, asa ca intreb: in cazul in care ai rezervat deja, mai suplimentezi tu cererea cu un bilet ? sau fac eu separat rezervarea ?

LiaV

  • Vizitator
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1643 : Marți, 15 Ianuarie 2013, 23:30 »
LiaV, eu vin cu placere. Am vazut ca spectacolul este in 21 ianuarie. Este insa cu rezervare, asa ca intreb: in cazul in care ai rezervat deja, mai suplimentezi tu cererea cu un bilet ? sau fac eu separat rezervarea ?

Ma bucur!!!! Mult de tot, Iana!
Voi vorbi cu Daniela sa iti faca rezervare. Si inainte sa plec, te voi suna. Zilele astea sunt un pic mai ocupata cu altele.
Dar oricum, voi ajunge in Bucuresti dupa ora 15, la hotel pe la 16-16.30, iar apoi pana la spectacol am liber.
Plec a doua zi tot asa, dupa pranz. Acum nu-mi amintesc exact ora, dar stiu ca ajung acasa cam pe la miezul noptii.



LiaV

  • Vizitator
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1644 : Miercuri, 16 Ianuarie 2013, 12:47 »
LiaV, eu vin cu placere. Am vazut ca spectacolul este in 21 ianuarie. Este insa cu rezervare, asa ca intreb: in cazul in care ai rezervat deja, mai suplimentezi tu cererea cu un bilet ? sau fac eu separat rezervarea ?


Adriana, ai cumva cont de facebook?
I-am scris prietenei mele si vom vedea cum procedam. Nu am inca idee daca iti poti face rezervarea fara invitatie. Poate ca ar fi mai bine sa imi scrii mie sau direct ei.
Contul meu este Lia Voinea, iar al Danielei acesta:

http://www.facebook.com/grosu.daniela.140

Offline deli_a

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 185
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1645 : Miercuri, 16 Ianuarie 2013, 13:47 »
[quote Apropo... Deliaaaaa... te am intr-un film in care il inviti pe Toni la vals. Esti super!

[/quote]

Ooooooffff >:( am fost asa de virusata (eu, nu computerul) ca abia m-am tarat la servici, inca n-am deschis cutia de mail si sincer mi-e cam frica ce mai poze si filme or fi pe acolo cu mine  :blush:  no, zilele astea sper sa pot vedea si eu ceva din ele... oricum, cele 4 zile si 4 nopti  de  *|* au meritat 12 zile de gripa ...
"Viseaza ca si cand ai trai vesnic si traieste ca si cand ai muri azi, caci nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai."

Offline deli_a

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 185
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1646 : Miercuri, 16 Ianuarie 2013, 13:50 »
Scuze, eram  :offtopic:
"Viseaza ca si cand ai trai vesnic si traieste ca si cand ai muri azi, caci nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai."

LiaV

  • Vizitator
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1647 : Miercuri, 16 Ianuarie 2013, 13:56 »
[quote Apropo... Deliaaaaa... te am intr-un film in care il inviti pe Toni la vals. Esti super!



Ooooooffff >:( am fost asa de virusata (eu, nu computerul) ca abia m-am tarat la servici, inca n-am deschis cutia de mail si sincer mi-e cam frica ce mai poze si filme or fi pe acolo cu mine  :blush:  no, zilele astea sper sa pot vedea si eu ceva din ele... oricum, cele 4 zile si 4 nopti  de  *|* au meritat 12 zile de gripa ...

E bine ca ti-a trecut, Delia!

Filmele si pozele au un termen limitat, sa stii. Ale mele. Ar fi mai bine sa le descarci mai intai si apoi mai vezi tu daca te uiti sau nu.

Offline floaredecolt

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1648 : Vineri, 18 Ianuarie 2013, 14:00 »
     buna,sunt vaduva de 13 ani,deci sunt singura si nu ma pot obisnui cu singuratatea si vreau sa cred ca voi gasi persoane ce imi impartasesc ideea ,poate chiar aici! va salut pe toti si va doresc multa iubire,fata de voi si ceilalti,daca suntem mai buni  ii vom contagia si pe cei de langa noi.pace

Offline iana

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1649 : Sâmbătă, 19 Ianuarie 2013, 01:56 »
Adriana, ai cumva cont de facebook?
I-am scris prietenei mele si vom vedea cum procedam. Nu am inca idee daca iti poti face rezervarea fara invitatie. Poate ca ar fi mai bine sa imi scrii mie sau direct ei.
Contul meu este Lia Voinea, iar al Danielei acesta:

http://www.facebook.com/grosu.daniela.140

Lia, i-am scris prietenei tale si ti-am scris si tie.
Sper sa ne putem vedea, in functie de programul tau. Cand poti, suna-ma...