Autor Subiect: De ce suntem single ?  (Citit de 487639 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline niki37

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1620 : Duminică, 30 Decembrie 2012, 19:30 »
merci pt raspuns ...nici nu caut un site matrimonial..caut comunicare cu oameni normali ..respectuosi.

luciamanta

  • Vizitator
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1621 : Duminică, 30 Decembrie 2012, 19:32 »
Niki, esti pe drumul cel bun! Felicitari! *|*

Offline niki37

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1622 : Duminică, 30 Decembrie 2012, 19:35 »
 :thumbup: :kissing: :kissing:

Offline ionut02

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1623 : Luni, 31 Decembrie 2012, 13:13 »
Buna la toata lumea in primul rand! sunt un nou membru,si mi-ar face placere sa cunosc persoane noi si frumoase:)
Va doresc tot odata si un an nou fericit si cat mai bun!:)

Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1624 : Luni, 31 Decembrie 2012, 13:16 »
Buna la toata lumea in primul rand! sunt un nou membru,si mi-ar face placere sa cunosc persoane noi si frumoase:)
Va doresc tot odata si un an nou fericit si cat mai bun!:)
Esti binevenit , iar noul an sa-ti indeplineasca dorintele !!!
LA MULTI ANI!!!!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1625 : Luni, 31 Decembrie 2012, 14:10 »
buna seara...sunt noua pe acest site...imi doresc sa citesc toate povestile si sper ca la un moment dat sa imi pot spune si eu povestea///

Bine ai venit niki! :)

Buna la toata lumea in primul rand! sunt un nou membru,si mi-ar face placere sa cunosc persoane noi si frumoase:)
Va doresc tot odata si un an nou fericit si cat mai bun!:)

Bine ai venit ionut !  :)





luciamanta

  • Vizitator
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1626 : Luni, 31 Decembrie 2012, 19:18 »
Buna la toata lumea in primul rand! sunt un nou membru,si mi-ar face placere sa cunosc persoane noi si frumoase:)
Va doresc tot odata si un an nou fericit si cat mai bun!:)
Bun venit. Ionut! LA MULTI SI FRUMOSI ANI! :)

Offline meleia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
  • Spulbera-mi mintile, Lumina ca sa raman doar Inima
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1627 : Miercuri, 02 Ianuarie 2013, 12:07 »
,,Cu respect", eu cred ca dupa ce ai ,,citit aproximativ  tot din forumul single", cred ca nu ai inteles concepul singles camp,  ar trebui sa participi intai la o actiune si dupa aceea sa judeci, in plus SC nu duce lipsa de femei......majoritatea nici nu pescuiesc :P.......nici nu joaca table  :strong: :kissing:

Buna ziua Karol, tin sa apreciez modul franc de a pune in discutie ceva atat de fragil si invaluit in mister...si in plus sunt total de acord cu tine.

Poate ne vom cunoaste la una din iesirile singles. nu am avut pana acum curajul sa incerc. Inca stau pe ganduri...dar cum sunea cineva mare" ce nu te omoara te face mai puternic. Sedere faina si mult noroc.
Azi sunt pasare si cant la Poarta Sarutului.

Offline Karola

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1628 : Miercuri, 02 Ianuarie 2013, 20:05 »
Buna ziua Karol, tin sa apreciez modul franc de a pune in discutie ceva atat de fragil si invaluit in mister...si in plus sunt total de acord cu tine.

Poate ne vom cunoaste la una din iesirile singles. nu am avut pana acum curajul sa incerc. Inca stau pe ganduri...dar cum sunea cineva mare" ce nu te omoara te face mai puternic. Sedere faina si mult noroc.
Buna seara Meleia,multumesc pentru apreciere si daca o sa-ti faci curaj sa participi la actiunile SC cu siguranta ne vom cunoaste. Tocmai m-am intors de la revelionul SC si vreau sa-ti spun ca a fost cel mai frumos revelion din viata mea, asa ca nu mai ezita, pentru ca pierzi momente minunate.

Offline iulia Coros

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 83
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1629 : Vineri, 04 Ianuarie 2013, 01:57 »
Bun regasit! singles noi si vechi; citesc si nu pot sa tac:
1. singuratatea nu este un stigmat, iar daca ne-am intalnit sub aceasta forma si ne place, o facem  pentru echilibrul nostru psihologic ( a nu se intelege ca am avea vreo fobie sociala).
2. recunosc ca am "ramas" intr-o solitudine care-mi convine de ceva vreme, dar nu cred ca am vreo vina pentru asta. Cel mult..o naivitate sa cred ca voi intalni pe cineva care ma va iubi asa cum stiu eu, fara a  avea rabdarea de a vedea cum stie el.
3. privitor la nedumerirea lui Sorin Panait pot sa-l lamuresc: s-au nascut   relatii in cadrul comunitatii si ele rezista in afara ei.
Faptul că am intrat  in acest soi de interactiune nu-mi da sentimentul că am foarte multe relaţii, deoarece comunic  cu foarte multe persoane. Dar nu trebuie omis exerciţiul social al contactului direct şi  răbdarea sa construiesc o relaţie,  lucruri care trebuie clădite în timp, obţinute printr-un anumit efort; de aceea exista intalnirile din tabere. Altfel lucrurile se desfăşoară cu o altă viteză, cu o notă de plată în suferinţă.

Offline xdianax

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 71
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1630 : Vineri, 04 Ianuarie 2013, 12:33 »
HELLO. Sunt noua pe aici, imi doresc sa ma integrez destul de repede in comunitatea aceasta.
De ce suntem single? Fiecare are un motiv al sau......Eu sunt singura pentru ca nu intalnesc persoana potrivita . Asta cred! N-am fost singura intotdeauna.....insa acum sunt. Simplu , nu?

Saturnianul

  • Vizitator
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1631 : Joi, 10 Ianuarie 2013, 21:49 »
HELLO. Sunt noua pe aici, imi doresc sa ma integrez destul de repede in comunitatea aceasta.
De ce suntem single? Fiecare are un motiv al sau......Eu sunt singura pentru ca nu intalnesc persoana potrivita . Asta cred! N-am fost singura intotdeauna.....insa acum sunt. Simplu , nu?

Bine ai venit Diana! Nick-ul ala al tau e funny dar cu x-urile alea eu mereu citesc Xanax  :happy:
Eu sunt singur pentru ca tot am intilnit persoana potrivita care s-a dovedit a fi nepotrivita   ;D

Offline Emi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1632 : Vineri, 11 Ianuarie 2013, 10:27 »
Bine ne-ai gasit!
Si eu sunt din Sibiu si nu sunt singura, tocmai ne-am intors de la Dambovicioara unde au mai participat doua ,,minunatii "
,,care fac toti banii" (cum spunea cineva din grup), fiind de varste apropiate cu tine si care ne-au incantat si binedispus cu gandirea lor pozitiva.
             Buna Carola,ma bucur ca te-am cunoscut.Sa inteleg ca eu sunt una dintre cele doua minunatii pe care le-ai cunoscut la Dimbovicioara                                                                                                                                                                                         

Offline Karola

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1633 : Vineri, 11 Ianuarie 2013, 10:33 »
             Buna Carola,ma bucur ca te-am cunoscut.Sa inteleg ca eu sunt una dintre cele doua minunatii pe care le-ai cunoscut la Dimbovicioara                                                                                                                                                                                         
Da, draga mea tu esti una dintre minunatii!

Mari_a

  • Vizitator
Re: De ce suntem single ?
« Răspuns #1634 : Vineri, 11 Ianuarie 2013, 10:37 »
Aaaaah, Emi, da, Emi! Buna!  Si felicitari pentru ieri!  :applause:  Pe mine m-a lasat memoria! Vazand reportajul, mi-am zis: o stiu pe doamna, dar de unde? ? ?   :)  Dambovicioara, desigur, cum am putut sa uit?! Recunosc si poza de la avatar!!! Abia astept sa vad toata filmarea!  :)