Autor Subiect: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012  (Citit de 95980 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Caroline

  • Vizitator
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #135 : Duminică, 23 Septembrie 2012, 17:27 »
Multumesc mult, o sun eu imediat!

anyasolo

  • Vizitator
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #136 : Luni, 24 Septembrie 2012, 08:57 »
Multumesc Gigi pt varianta cu microbuzu` din Sibiu la Sibiel. Intre timp , am luat legatura cu Delia, si vom veni cu ea....care venim.
Ne vom revedea la Sibiel!
Te rog,se poate sa postezi un program- aproximativ- pt. cele cateva zile ce le vom petrece la "Sarbatoarea recoltei"- Sibiel?
O zi buna tuturor! E tare fain afara! :)

luciamanta

  • Vizitator
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #137 : Luni, 24 Septembrie 2012, 08:59 »
Vă spun sincer că de abia aştept să ajung la Sibiel!  :)

luciamanta

  • Vizitator
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #138 : Luni, 24 Septembrie 2012, 09:07 »
Salut!
Nu-i mai sanatos sa ne adunam de joi la Sibiel? Eu cred ca Gigi si Samiza ne primesc cu o zi mai devreme.
Ca, vorba ceea, sa fim "odihniti" vineri, cand ne-om apuca de treaba!
Si-atunci, hai sa vorbim de un posibil grupaj din Bucuresti. Are cineva un loc liber in masina pentru mine?
Lumiere, cred că sunt destule persoane care se vor prezenta de joi la Sibiel. Eu nu ştiu încă ce să fac, mai trebuie să pun la punct unele lucruri la serviciu, să mai negociez pentru acordarea unei zile de concediu în plus.

luciamanta

  • Vizitator
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #139 : Luni, 24 Septembrie 2012, 09:14 »
   În altă ordine de idei, am avut puţin timp în dimineaţa aceasta şi am numărat persoanele din Bucureşti din lista afişată de Bogdan, sunt 24 de participanţi din Bucureşti. Foarte fain! :dance:

Offline angelica6767

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
Re:
« Răspuns #140 : Luni, 24 Septembrie 2012, 11:30 »
Buna,Gigi! Stiu ca m-am trezit foarte tarziu!Am vorbit cu Samiza,ieri,24 septembrie,poate,poate imi gaseste si mie un locsor pe undeva! Samiza,cum este ea draguta a spus ca va incerca,dar slabe sperante.Slabe sperante sa renunte cineva!Nu m-am inscris din timp pt.ca am avut niste probleme si nu eram sigura ca voi merge! Daca nu va fi sa merg ,asta e! Va doresc o sarbatoare atat de frumoasa cum nu a fost ea niciodata! Va iubesc si va imbratisez!

Offline lumiere

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 67
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #141 : Luni, 24 Septembrie 2012, 13:08 »
Lumiere, cred că sunt destule persoane care se vor prezenta de joi la Sibiel. Eu nu ştiu încă ce să fac, mai trebuie să pun la punct unele lucruri la serviciu, să mai negociez pentru acordarea unei zile de concediu în plus.

Ok, tinem aproape si vorbim pana atunci.
Te pup si multumesc!

Offline collin_pow

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 226
  • I know no other sign of superiority than kindness.
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #142 : Luni, 24 Septembrie 2012, 13:12 »
Probabil ca voi ajunge in SIbiu in jurul pranzului impreuna cu Carmen_Cris si cu cine mai alege varianta cu micro/macro bus din Bucuresti vineri dimineata. Ce variante de a ajunge la Sibiel avem in cazul in care microbuzul nu ne mai incape? :)

Offline Carmen_Cris

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #143 : Luni, 24 Septembrie 2012, 14:32 »
Buna Collin_pow. Stiu ca vorbisem ca vreau sa plec vineri devreme. Intre timp m-a sunat Geta si am ramas in grupul care merge cu masina lui Radu, chiar daca pleaca in jur de ora 12.00. Si cei care pleaca cu trenul vor ajunge in jurul orei 16-17 la Sibiel. Scuze ca nu te-am mai tinut la curent cu ce am decis. Aveam de gand sa te contactez.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13275
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #144 : Luni, 24 Septembrie 2012, 14:55 »
M-am intors, azi m-am ocupat de meniu, maine de program si poimaine de microbuzul Sibiu - Sibiel. Nu am citit tot ce s-a scris pe acest topic, urmeaza sa o fac maine. Doream doar sa ma asigur ca toata lumea care vine cu trenul sau autobuzul pana in Sibiu si are nevoie de transfer la Sibiel, a si anuntat aici pe forum. Pana poimaine nu este nici o problema, doar sa nu fie cineva care sa ma anunte joi seara, pt vineri, pt ca atunci nu mai am cum sa ajut.

Offline collin_pow

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 226
  • I know no other sign of superiority than kindness.
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #145 : Luni, 24 Septembrie 2012, 15:02 »
@Carmen: este ok ! Ne vedem la Sibiel.
@Admin : eu ma inscriu pe lista celor ce probabil ca au nevoie de transport Sibiu-Sibiel
Cine mai pleaca din Bucuresti fara masina? Poate ne grupam cumva  de aici !

luciamanta

  • Vizitator
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #146 : Luni, 24 Septembrie 2012, 15:11 »
   Eu voi pleca vineri cu trenul spre Sibiu. La ora 09.50 va pleca trenul din Bucureşti şi la ora 15.25 va ajunge în Sibiu. Desigur că voi avea nevoie de microbuz pentru a ajunge în condiţii de siguranţă şi în timp util la Sibiel. Aşadar, mă înscriu pe lista celor care au nevoie de transport între Sibiu şi Sibiel. Mulţumim Gigi pentru sprijin! Să ne revedem cu bine! :) :giggle:

Caroline

  • Vizitator
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #147 : Luni, 24 Septembrie 2012, 15:16 »
Intre timp , am luat legatura cu Delia, si vom veni cu ea....care venim.

Si eu am luat intai legatura cu Delia, dar pe urma m-a sunat Iuliana, care o sa ma ia si pe mine direct de-acasa, asa ca eu nu mai ajung in Sibiu. Anunt astfel ca locul meu in masina Deliei de la Sibiu la Sibiel, sau din microbuzul lui Gigi, este liber.

Gigi si aviz tuturor: avand in vedere ca suntem o multime de oameni, cred ca ar fi util sa apara o lista pe forum si cu distributia pe masini, ca sa stim cine cu cine, cine cu microbuzul si cine nu are inca cu cine.

Deci:

1. Microbuz Gigi - ... ?
2. Masina Iulianei - Iuliana, Caroline
3. Masina Deliei - Anyasolo, ... ?
4. Masina lui Lili - Lili, Bitek
5. ...


Offline Danniela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #148 : Luni, 24 Septembrie 2012, 15:56 »
@Admin : si eu ma inscriu pe lista celor care ca au nevoie de transport Sibiu-Sibiel
pentru joi 27/09/.
Eu voi pleca joi cu trenul spre Sibiu. La ora 09.50 trenul va pleca din Bucuresti, la ora 15.25 va ajunge în Sibiu. Asadar, ma înscriu si eu pe lista celor care au nevoie de transport între Sibiu si Sibiel. Multumesc mult pentru sprijin! Sa ne vedem cu bine!

Offline collin_pow

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 226
  • I know no other sign of superiority than kindness.
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012
« Răspuns #149 : Luni, 24 Septembrie 2012, 16:11 »
@Danniela poate mergem impreuna! daca esti de acord da-mi un semn te rog!