Excursii si evenimente > Feed-back-uri, impresii, fotografii din excursiile si vacantele noastre

Sarbatoarea recoltei. Sibiel 28 – 30 septembrie 2012

<< < (28/72) > >>

Caroline:
Multumesc mult, o sun eu imediat!

anyasolo:
Multumesc Gigi pt varianta cu microbuzu` din Sibiu la Sibiel. Intre timp , am luat legatura cu Delia, si vom veni cu ea....care venim.
Ne vom revedea la Sibiel!
Te rog,se poate sa postezi un program- aproximativ- pt. cele cateva zile ce le vom petrece la "Sarbatoarea recoltei"- Sibiel?
O zi buna tuturor! E tare fain afara! :)

luciamanta:
Vă spun sincer că de abia aştept să ajung la Sibiel!  :)

luciamanta:

--- Citat din: lumiere din Duminică, 23 Septembrie 2012, 12:32 ---Salut!
Nu-i mai sanatos sa ne adunam de joi la Sibiel? Eu cred ca Gigi si Samiza ne primesc cu o zi mai devreme.
Ca, vorba ceea, sa fim "odihniti" vineri, cand ne-om apuca de treaba!
Si-atunci, hai sa vorbim de un posibil grupaj din Bucuresti. Are cineva un loc liber in masina pentru mine?

--- Terminare citat ---
Lumiere, cred că sunt destule persoane care se vor prezenta de joi la Sibiel. Eu nu ştiu încă ce să fac, mai trebuie să pun la punct unele lucruri la serviciu, să mai negociez pentru acordarea unei zile de concediu în plus.

luciamanta:
   În altă ordine de idei, am avut puţin timp în dimineaţa aceasta şi am numărat persoanele din Bucureşti din lista afişată de Bogdan, sunt 24 de participanţi din Bucureşti. Foarte fain! :dance:

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă