Mesaje Recente

Pagini: [1] 2 3 ... 10
1
Si eu am primit ceva asemanator, s-a mai intamplat si la alte zboruri si n-am avut niciodata probleme.
2
Bună,

Deși am făcut check-in-ul la prânz, am primit acum o oră mail de la Turkish Airlines cu invitația pt. check-in, dar cu alt număr de bilet decât al meu (2351305534906). E vreo problemă?

3
Bună ziua, eu nu mai pot merge in această frumoasă excursie , dacă este cineva cu chef de drumeții aștept tel pt schimb locuri 0733350375  :) :smitten:
Nu mai este valabil anunțul pt că merg cu gașca veselă, mulțumiri Bogdan!  :thumbup: :worship:
4
Se pare ca doar voua va e dor de Grecia...

Din pacate sunt tot mai multe actiuni unde, dupa inscriere, participantii nu mai dau niciun semn, ratand informatii importante.

Forumul este canalul oficial de comunicare in cadrul excursiilor noastre, aici scriem noutatile, aici putem  intra in detalii despre excursii.

Mai verific peste o saptamana, cand ma intorc din Italia.
5
Se poate efectua acum check-in-ul online.
Eu l-am facut pe ambele segmente Otp - Istanbul si Istanbul - Napoli. Am locul 25J pâna la Istanbul si 16C pâna la Napoli.
E-ticket number il gasiti pe ultima pagina a biletului de avion, in dreptul numelui vostru. La toata lumea incepe cu 23513055 (il treceti fara liniuta) xxxxx
Nu este nevoie sa adaugati pasageri sau alte documente, in continuare doar completati cu atentie datele din pasaport.

Check-in-ul il face fiecare, personal.
Daca nu reusiti, il faceti la aeroport cand lasam bagajele de cala, este gratuit.

Verificati-va documentele de calatorie, nu uitati pasaportul!

Ne vedem maine dimineata la 06:30 in fata cafenelei Lavazza, la plecari.
6
A aparut o schimbare la ora de zbor de intoarcere si momentan nu se poate efectua check-in-ul pentru zborul de maine. Vom reveni cu detalii.
7
Buna! Sunt Georgiana, nou inscrisa, si sunt foarte interesata de un loc la aceasta excursie, in cazul in care se elibereaza ceva. Sunt din Bucuresti si pot oferi 2 locuri in masina proprie.
Cele bune!
Tel 0743016370
8
Nu mai pot participa la acțiune. Dacă dorește cineva va rog să scrieți pe forum sau nr contact: 0754553353.
9
Buna tuturor, am vorbit ieri cu Mihaela Marin si voi merge eu in locul ei. Voi stabili cu ea detaliile luni pentru ca sunt plecata in vacanta si nu am semnal in zona. Multumesc!
10
Adriana, eu eliberez un loc. Ți-am scris pe WhatsApp.
Am sa scriu un mail la agenție ca să știe.
Pagini: [1] 2 3 ... 10