Mesaje Recente

Pagini: [1] 2 3 ... 10
1
Buna!

Zborul de intoarcere este pea 19 Mai, cu aterizare la Otopeni la ora 18.10. 
Din agentie vi s-au transmis biletele de avion si  orarul de zbor este cel afisat in descrierea excursiei.
2
Buna ziua
Zborul de intoarcere e cel de la 21 cu sosire in Otopeni , la 00.50?
La inceputul descrierii, a ramas orarul vechi, cu intoarcere la ora 18.
Trebuie sa-mi schimb biletul, in cazul asta.
Multumesc
3
Salutare tuturor și gânduri bune în prag de sărbătoare a Învierii Domnului, pace și bucurie! Îmi doresc sa particip la ziua idei și văd că mai este o doamna doritoare! Se poate suplimenta cu o camera dbl pt femei? M _as bucura sa existe o camera disponibila!   
4
Prezentare nou intrati / Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Ultimul mesaj de LALA POREA Vineri, 03 Mai 2024, 21:24 »
Bună seara! Sunt Elena Porea, Lala pentru prieteni, am 53 de ani, sunt singuraă, divorțată de 5 ani. Profesia mea este ofițer psiholog, psihoterapeut sistemic. Sunt foarte încântată că am găsit acest grup pentru socializare și sunt nerăbdătoare să călătoresc cu voi și să ne cunoaștem. Eu locuiesc în orașul Comănești, județul Bacău. Aș fi încântată dacă mai sunt persoane din zonă în grup, deoarece ne putem grupa pe mașini în eventualele excursii.
Paște fericit!  :)
5
Oare orarul zborurilor la plecare si sosire, ramane fixat?
As vrea sa cumpar bilete de avion TSR-OTP-TSR.
6
A mai ramas 1 loc disponibil intr-o camera dbl la BARBATI.
7
Salutare gașcă veselă!  *|*

am citit zilele trecute un articol ca septembrie este o perioada optima de vizitat Portugalia,  temperatura placuta, precipitații spre deloc și apă marii este încă acceptabilă. 
Va aștept sa exploram împreună Algrave și împrejurimile, de abia aștept sa revin în Portugalia și sa ma bucur din nou de clima, mâncarea delicioasa servită împreună cu un pahar de vin portughez. 

Sa ne vedem cu bine la toamnă in frumoasa Portugalie!  :applause:
8
Buna tuturor,
Ma intereseaza un loc la fete de ziua Iei. Daca cineva nu mai poate merge din varii motive sa ma contacteze la numarul de telefon 0765509879. Multumesc anticipat! Adriana
9
salutari! Nici eu nu mai pot participa din pacate. Daca doreste cineva locul, nr tel: 0747064222
10
Bună tuturor, nu mai pot participa la acest eveniment.  Cine dorește las nr de telefon  0729054502
Pagini: [1] 2 3 ... 10