Autor Subiect: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic  (Citit de 519784 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #2655 : Luni, 15 Noiembrie 2021, 15:01 »
Bună întrebare Sldaniel ! Eu sper că nu țipai la noi  ::) O0
Așteptăm cu mare nerăbdare noua interfață a situ-lui, probabil vor fi excursii organizate în zonă sau inclusiv Moldova și  în toată lumea , răbdare... Dacă chiar îți dorești ești binevenit  8)
Până atunci te poți relaxa pe forum cu orice fel de întrebări , idei , sau alte discuții pe subiecte, in limita timpului cineva mai nou sau vechi te poate îndruma sau raspunde...nu te sfii  :)
Eu unul prevăd un mare boom , restricțiile vor dispărea , iar noul site promite !  ;) :flori: Mulțumiri anticipat !


Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #2656 : Sâmbătă, 14 Mai 2022, 10:19 »
Am tras un ochisor pe aici pe forum la parerile celor care au participat la ultimile actiuni SC..... si m-a bucurat cele ce am cititi.  :applause:

Si eu observasem ca ..lucrurile.. o luasera un pic in alta directie   :o decat cea pe care o stiam eu si nu era corect pentru multi dintre participanti.
Intradevar componenta grupurilor este preponderenta feminina si apreciez in mod deosebit baieti care vin in SC :bow:

Asadar domnilor, cei care va doriti sa iesiti din casa si nu doar la o bere  ...  vreti o iesire in natura , o drumetie montana  , o degustare .. inscrieti-va in actiunile SC, aici gasiti veselie, voie buna, glumite de bun simt, ascultam si dansam pe toate stilurile de muzica, daca nu stiti sa dansati nu-i problema ... ca nici noi ...marea majoritate nu stim, dar cel mai important este atmosfera speciala de veselie si prietenie care se creaza...  :dance: .

Am participat la o actiune in care am fost la degustare de bere ,,numai doamneee.. !!!!

Am mai spus si repet, felicitari si multumesc Familiei Candea  :flori:


Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #2657 : Luni, 23 Ianuarie 2023, 21:44 »
Buna tuturor!  :)

Am vazut ca daca vreau sa copiez o adresa youtube, cu https:// sau fara, nu se afiseaza.

Gresesc eu sau s-a schimbat ceva?
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #2658 : Marți, 31 Ianuarie 2023, 12:47 »
Buna ziua!
Am doua intrebari referitoare la actiunile viitoare:
1. Anul acesta se mai organizeaza alte sejururi in Grecia in afara de Samothraki si croaziera?
2. Se are in vedere reintroducerea statiunii Kapaonik (sau alte statiuni) in programul pentru schi? De la 01.01.2024 bulgarii vor sa treaca la Euro astfel incat preturile s-ar putea sa creasca semnificativ.