Autor Subiect: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic  (Citit de 445433 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline costi31

• Hero Member
  • Mesaje postate: 520
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #2655 : Luni, 15 Noiembrie 2021, 15:01 »
Bună întrebare Sldaniel ! Eu sper că nu țipai la noi  ::) O0
Așteptăm cu mare nerăbdare noua interfață a situ-lui, probabil vor fi excursii organizate în zonă sau inclusiv Moldova și  în toată lumea , răbdare... Dacă chiar îți dorești ești binevenit  8)
Până atunci te poți relaxa pe forum cu orice fel de întrebări , idei , sau alte discuții pe subiecte, in limita timpului cineva mai nou sau vechi te poate îndruma sau raspunde...nu te sfii  :)
Eu unul prevăd un mare boom , restricțiile vor dispărea , iar noul site promite !  ;) :flori: Mulțumiri anticipat !

Offline Rodica_I

• Hero Member
  • Mesaje postate: 795
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #2656 : Sâmbătă, 14 Mai 2022, 10:19 »
Am tras un ochisor pe aici pe forum la parerile celor care au participat la ultimile actiuni SC..... si m-a bucurat cele ce am cititi.  :applause:

Si eu observasem ca ..lucrurile.. o luasera un pic in alta directie   :o decat cea pe care o stiam eu si nu era corect pentru multi dintre participanti.
Intradevar componenta grupurilor este preponderenta feminina si apreciez in mod deosebit baieti care vin in SC :bow:

Asadar domnilor, cei care va doriti sa iesiti din casa si nu doar la o bere  ...  vreti o iesire in natura , o drumetie montana  , o degustare .. inscrieti-va in actiunile SC, aici gasiti veselie, voie buna, glumite de bun simt, ascultam si dansam pe toate stilurile de muzica, daca nu stiti sa dansati nu-i problema ... ca nici noi ...marea majoritate nu stim, dar cel mai important este atmosfera speciala de veselie si prietenie care se creaza...  :dance: .

Am participat la o actiune in care am fost la degustare de bere ,,numai doamneee.. !!!!

Am mai spus si repet, felicitari si multumesc Familiei Candea  :flori: