Aici se discuta > Subiecte generale
Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
Louie:
Multumesc, wonderland! :kissing:
Intr-adevar, au fost momente in care am fost un pic descurajata de lipsa de reactie, dar cand intru pe forum si vad numarul de vizitatori, ma gandesc ca totusi postarile mele nu trec neobservate :)
Asadar... ori de cate ori voi avea ceva interesant sau amuzant de impartasit cu voi, o voi face cu siguranta :)
wonderland:
Louie, :kissing:
Pisicuta, sper ca ai înteles ca era de bine. ”Norma de vorbit”? E ca la abonamentele de telefonie mobila: nelimitat în rețea. :giggle: :strong: :thumbup:
Pisicuța:
Da, multumesc, wonderland.
Sunt îngrijorată ca în excursia din Ungaria în care m-am înscris numai eu "vorbesc" pe forum. :yeah: :yeah:
wonderland:
Ei, nu ești doar tu, au mai fost cateva schimburi de mesaje pe organizare.
Diferă de la un grup la altul. Nu întotdeauna tăcerea e indicator relevant pentru ce a urmat sau va fi. Mai ales la externe, lumea e mai tăcută. Așa am observat eu. Nu te îngrijora.
wonderland:
Salutare, vechi și noi, cunoscuti si necunoscuti. Am cate o imbratisare pentru toti cei cunoscuti, în realitate sau prin întâlnirile virtuale. :kissing:
Navigare
[#] Pagina următoare
Du-te la versiunea completă