Arhiva > Arhiva
Frumusetea
silviu:
Bombele-sexy au făcut averi cu sânii şi cu fundul
Ce-i frumos şi lui Dumnezeu îi place, darămite păcătoşilor! Fetele sexy din showbiz-ul autohton s-au prins că banii se fac mai uşor cu imaginea decât cu facultăţile şi "se vând" pe bani grei.
luciamanta:
Silviu, bomebele-sexy fac comerţ... Îşi vând sânii şi fundul precum o marfă... Orice se poate cumpăra şi revinde... Dar oare nu le expriră termenul de valabilitate? Când se consideră a fi expirate?
luciamanta:
Să nu uităm de adevărata frumuseţe...
Tremurând de frumuseţe
de Nicolae Ţaţomir
Tremurând de frumuseţe...
Pân-a nu-nvăţa să caut
Te credeam ascunsă-n flaut,
Ori înaltă şi subţire
După struna unei lire.
Mi te bănuiam ascunsă
Sub o floare, sub o frunză;
Ghemuită sub mireasmă
Ca un vis, ca o fantasmă;
Transparentă ca o boare
Lângă fiece culoare...
M-aşteptai, iubita mea,
Lângă lacul fără stea;
La răspântia de drumuri
Fără cântec şi parfumuri;
Lângă cele pământeşti
Numai tu aşa cum eşti
Fără vis, fără tristeţe,
Tremurând de frumuseţe.
silviu:
--- Citat din: luciamanta din Luni, 20 Iunie 2011, 15:17 --- Silviu, bomebele-sexy fac comerţ... Îşi vând sânii şi fundul precum o marfă... Orice se poate cumpăra şi revinde... Dar oare nu le expriră termenul de valabilitate? Când se consideră a fi expirate?
--- Terminare citat ---
cand le expira termenul de valabilitate vor fi strans deja o mica avere. au vile, masini, bani... si mai mult ca sigur isi gasesc si ele sufletul-pereche ;D
silviu:
Bărbaţii preferă femeile cu forme voluptoase
Uitaţi de dietele crunte care promit să vă aducă la mărimi de model în cel mai scurt timp. Doamnelor, bărbaţii au ales: preferă femeile cu forme voluptoase, arată un nou studiu al cercetătorilor britanici.
Navigare
[#] Pagina următoare
Du-te la versiunea completă