Arhiva > Arhiva

Vizibilitate profil

(1/23) > >>

Saturnianul:
Am primit mai multe mesaje in care utilizatorii solicita sa aiba profilul vizibil (sa poata fi accesat atunci cind se da clic pe numele utilizatorului). Din pacate, acest lucru nu se poate face individual, ci doar global, pentru tot forumul. Adica fiecare utilizator va putea vedea profilurile celorlalti. Daca profilele sunt vizibile, singurul mod in care puteti evita afisarea unei informatii personale pe care nu o doriti publica va fi sa o stergeti pur si simplu din profil.

Sondajul are rolul de a-mi face o idee generala despre parerea utilizatorilor in ce priveste acest aspect. Veti avea posibilitatea sa raspundeti la sondaj timp de 14 zile.

Gabytza:
  Eu zic ca acesta nu este un site matrimonial, nu conteaza varsta,sexul sau religia.
 Daca vrei sa-i cunosti pe cei cu care vorbesti trebuie sa te prezinti la intalniri.

almi_gabi:
Sunt o multime de alte forumuri care NU au caracter matrimonial si care permit totusi vizibilitatea profilului celorlalti membri. Si apoi fiecare utilizator isi poate gestiona profilul functie de preferinte.

balanta:
cred ca faptul ca putem sa alegem vizibilitatea datelor personale e ok....singura problema care cred ca apare e din cauza separarii "invizibile" care se face....daca pana acum toti eram in aceeasi oala si ne simteam cumva adapostiti de regulament, acum cei care nu vor avea profilul vizibil se vor simti incomod ca si cum ar avea ceva de ascuns, fata de cei care au ales sa-si faca public profilul...bine asta e o chestie pana la urma personala de cum se simte fiecare si nimeni nu e raspunzator pt asta...nu imi dau totusi seama de ce musai aceasta dorinta...argumentele care ar fi pro?...sa imi aleg cu cine stau de vorba? ...haina face omul?...numele face omul?...varsta?...mai ales ca date pot fi aleatorii...dar ma rog, daca se va vota e ok si legal si major!

silviu:

--- Citat din: balanta ---haina face omul?...
--- Terminare citat ---
cam da.

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

Du-te la versiunea completă