Autor Subiect: Probleme tehnice  (Citit de 22499 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Probleme tehnice
« Răspuns #285 : Vineri, 22 Septembrie 2017, 12:51 »
Din ce zice Regulamentul: ID-urile deja alese nu se mai pot schimba. (Reguli generale, pct 3)
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,390.0.html

Acum ce sa zic, nici postarea de date de identificare nu e permisa...
Poti doar sa scrii un email pe office@singlescamp.ro si sa-l rogi pe Gigi sa schimbe. Daca se poate, tehnic vorbind, el e singurul care poate face schimbarea de id.  :strong:
Desi, la cate are pe cap, asta ii mai lipseste.  :coolsmiley:
Succes!

PS - aviz urmatorilor - de citit Regulamentul (chiar daca nu e actulizat) inainte de inscriere.
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Dana Hd

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 100
Re: Probleme tehnice
« Răspuns #286 : Sâmbătă, 13 Ianuarie 2018, 15:10 »
am o problema tehnica: atunci cand am facut contul pe forum, am ales o parola, am ales ca site-ul s-o tina minte si...eu am uitat-o. cand ma loghez de pe laptop, e in regula, sunt logata direct, dar nu ma pot loga de pe telefon, si nici nu pot sa modific anumite date din profil- pentru ambele imi cere parola. ce solutie exista in cazul asta? multumesc :)

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Probleme tehnice
« Răspuns #287 : Marți, 30 Ianuarie 2018, 11:04 »
Cere site-ului parola uitata. Pe mobil nu ai avut setata retinerea parolei de catre browswer, din acest motiv nu si-o aminteste. De regula este bine, pt ca lucrati cu mai multe parole, sa aveti instalata o aplicatie care inmagazineaza parole. Eu asa am si imi este foarte comod. Un sfat: nu folositi aceiasi parola, pt fiecare site sau loc in care trebuie sa va autentificati folositi alta.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Probleme tehnice
« Răspuns #288 : Marți, 20 Februarie 2018, 20:40 »
In urma mutarii forumului de pe site-ul vechi "singlescamp.ro" pe site-ul nou "www.singlescamp.ro", pentru cei care nu au limba romana setata ca limba implicita, diacriticile nu se vad corect.
De aceea va recomand sa schimbati limba din engleza in romana, accesand setarea de limba din "Profil".
Si tot abia acu am vazut si mesajul asta stravechi. Am incercat sa schimb limba din...albaniana  :faint: :2funny: in romana. Asa era, ce sa fac.
Si imi cere sa-mi schimb parola  :knuppel2:
Asa ca, deocamdata raman cu profilul setat in albaniana.

Intrebare
Daca totusi imi schimb parola, dispare problema cu diacriticele??????
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
Re: Probleme tehnice
« Răspuns #289 : Duminică, 11 Martie 2018, 07:45 »
Tot mai greu reusesc sa ma loghez , ieri pentru multa vreme mi-a aparut mesajul cu eroare, oare si voi aveti aceasi problema?
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Probleme tehnice
« Răspuns #290 : Duminică, 11 Martie 2018, 09:56 »
Da, s-a tot repetat eroarea. Periodic, pentru perioade scurte au disparut, si site-ul si forumul. Sunt convinsa ca Gigi stie si se ocupa.
Desi e o bataie de cap in plus pentru el, cu atatea pe agenda si chiar inainte de plecarea in Cuba...
 
Speram sa fie...temporare aceste perturbari tehnice.  :-\
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Probleme tehnice
« Răspuns #291 : Luni, 23 Aprilie 2018, 07:31 »
Mai pateste cineva ca mine?  :o
De pe telefon nu mai pot posta. Ma autentific, scriu, dar imi zice ca nu am acces in aceasta sectiune. Mai nou, nu mai vad informarile din partea de jos (ultimele mesaje postate, cine e online etc)
 :help:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Vic

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Probleme tehnice
« Răspuns #292 : Vineri, 17 Aprilie 2020, 14:18 »
Am rugamintea sa imi stergeti numarul de telefon din mesajul acesta
https://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2667.msg134913.html#msg134913

Multumesc anticipat!

varsator38

  • Vizitator
Re: Probleme tehnice
« Răspuns #293 : Duminică, 14 Februarie 2021, 20:49 »
Cum pot schimba va rog numele de utilizator?

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Probleme tehnice
« Răspuns #294 : Luni, 15 Februarie 2021, 16:27 »
Nickname-ul nu se poate schimba. Soft-ul forumului nu permite nici utilizatorilor si nici mie ca admin. Solutia este doar alt cont si comunicarea pt a-l sterge pe acesta.

Offline xannt

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Probleme tehnice
« Răspuns #295 : Marți, 14 Februarie 2023, 23:12 »
Nu reusesc sa trimit mesaj privat, imi da eroare cum ca n-am permisiune, oare nu am drepturi suficiente, trebuie o anumita vechime? Multumesc anticipat !

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Probleme tehnice
« Răspuns #296 : Miercuri, 15 Februarie 2023, 09:08 »
NU SE POT TRANSMITE MESAJE PRIVATE. Nu este un site de chat, ci unul de socializare de grup.

Offline E_Cristina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Probleme tehnice
« Răspuns #297 : Duminică, 19 Noiembrie 2023, 17:14 »
Am uitat parola contului SC , am încercat de citeva ori sa o recuperez, primesc de fiecare data mesajul ca mi s a trimis cu succes e-mail pentru recuperare dar nu am primit nimic. Adresa de e-mail e activă și am primit toate SC newsletters emails , intr adevar in “spam” dar nimic altceva. Se poate rezolva ? Mulțumesc!