Autor Subiect: Unde mergem in vacanta Singles Camp?  (Citit de 279633 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

carmentoma

  • Vizitator
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #30 : Joi, 25 Martie 2010, 22:12 »
Am invatat de la maestru!  :) Ma intalnesc sambata cu fetele la Bucuresti si , pentru ca am stat bde vorba cu ele aici, deja simt ca nu ma duc la intalnire cu necunoscute, ci cu prietene! Abia astept! Apoi venim acasa si iti povestim cum a fost!

Offline painkiller

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #31 : Vineri, 26 Martie 2010, 08:55 »
buna!
mi se pare foarte buna ideea unui week-end la Sibiel sau in alta parte, cat si cea a unor intalniri intre mebrii comunitatii care locuiesc relativ aproape unul de celalalt. mai e cineva din Tg. Mures? :)
Traieste clipa!

Offline irina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #32 : Vineri, 26 Martie 2010, 09:56 »
Buna

Sunt si eu interesata de un weekend la Sighisoara! Pentru mine e cam complicat o vacanta  ;D de 5 zile! Sper sa fiu pe faza! (fireste ca ma intereseaza si fotografiile   :D)

marcutza

  • Vizitator
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #33 : Vineri, 26 Martie 2010, 12:14 »
bun  venit printre noi @irina, @painkiller, va poftim la povesti :)
sedere placuta si succes !:)

Offline Catherinna

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 631
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #34 : Vineri, 26 Martie 2010, 20:54 »
Primele cluburi pentru cei singuri, cu sprijinul EVZ

Autor: Cristina Olivia Moldovan

Din mai, persoanele fără parteneri de viaţă se vor putea întâlni, pentru socializare, în zece cluburi din ţară. Trei dintre acestea vor fi în Bucureşti.


http://www.evz.ro/detalii/stiri/primele-cluburi-pentru-cei-singuri-cu-sprijinul-evz-890472.html


Deduc ca se implica mai multi si vor aparea mai multe persoane inscrise pe forum !

Nu stiu daca am plasat  bine comentariul  meu la tema asta ??

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #35 : Vineri, 26 Martie 2010, 21:52 »
Da este bine plasata informatia. Oricum am sa revin luni cu o informare a celor aproape 500 de membrii ai comunitatii cu date suplimentare despre infiintarea cluburilor.

Offline Felicia

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 142
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #36 : Vineri, 26 Martie 2010, 22:05 »
Am intrat pe site-ul EVZ si am citit despre poiectul Singles camps. Vreau sa protestez la adresa unei fraze:<Comunitatea „Singles camp”, alcătuită din persoane de 35-60 de ani, comunică pe forumul...>.Noi cei sub 35 de ani nu ne incadram in cadrul comunitatii? Sau cel care a scris articolul considera ca doar peste 35 ani poti fi singur. Se insala amarnic.
Oricum eu ma simt bine alaturi de voi si ma bucur mult ca a luat fiinta aceasta comunitate.

carmentoma

  • Vizitator
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #37 : Vineri, 26 Martie 2010, 22:16 »
Cred ca e vorba doar de o exprimare nefericita sau de cei deja inscrisi pana acum, care se inscriu in acest interval! Felicia, esti binevenita, cu atat mai mult cu cat ne cobori media de varsta!

carmentoma

  • Vizitator
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #38 : Sâmbătă, 27 Martie 2010, 10:06 »
   Tot in Ev Z am citit ca se deschide club Singlecamp si la Ploiesti! Vreau amanunte, ca voi printre primii care se inscriu! Si orice fel de voluntariat fac , daca e nevoie de mine!

Offline marlen_i13

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #39 : Duminică, 28 Martie 2010, 14:05 »
 Eu sunt din apropiere de Ploiesti si sunt interesata daca se deschide un astfel de club.
 Va rog sa ma anuntati si voi participa cu placere.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #40 : Duminică, 28 Martie 2010, 17:25 »
Lista cu cluburile este aproape de a fi finalizata. Are sa apara curand, ce pot sa-ti spun este ca Ploiestiul va fi al treilea club, dupa Bucuresti si Constanta. Urmareste anunturile mele si o sa poti afla amanunte. Va fi anuntat si prin newsletter.

carmentoma

  • Vizitator
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #41 : Duminică, 28 Martie 2010, 22:30 »
    Cel putin locatia Clubului din Ploiesti puteti sa mi-o spuneti?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #42 : Luni, 29 Martie 2010, 10:34 »
Nici unul dintre cluburi nu o sa aiba o locatie, pentru ca actiunile programate a se desfasura au nevoie de spatii diverse. Am sa revin asa cum am promis azi, cu informatii.

pe_jumate

  • Vizitator
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #43 : Luni, 29 Martie 2010, 12:45 »
mie imi par extrem de atragatoare ideile excursiei la Budapesta-Viena, a workshopului de fotografie artistica si evident toate taberele de week-end la Sibiel; sunt din bucuresti si m-as bucura enorm sa ma intalnesc, inainte de oricare din tabere si in afara acestora, cu bucurestenii de pe aici .. inteleg ca ieri deja s-au intalnit separat o parte din bucuresteni..

o intrebare:

1. uneori cei singuri, in cazul acesta eu, au cate un copilas fara cine stie ce viata sociala proprie pe langa ele (ei ).. exista ceva aranjamente in tabere pentru asemenea cazuri sau lasam puii in urma venind in goana spre camp?


marcutza

  • Vizitator
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #44 : Luni, 29 Martie 2010, 14:04 »
@pe_juma, sambata ne-am intalnit cei din bucuresti, cei care au putut, au vrut sa vina. lista de inscrieri a fost deschisa pe topicul SinglesCamp-Bucuresti. la intalnire a fost si o ploiesteanca, ne-am bucurat ca ni s-a alaturat. detalii ai pe acel topic si pe cel numit IceAge4.
daca esti din bucuresti te invitam cu mare drag la intalnirile din acest oras. ne bucura cand cei de aici ies din virtual si socializeaza in real.
te asteptam !