Excursii si evenimente > Feed-back-uri, impresii, fotografii din excursiile si vacantele noastre

Fun Camp Sibiel 9 - 13 mai 2010

(1/49) > >>

admin:
Prima tabara cu program si activitati profilate pe grup. Tinta este socializarea tuturor participantilor.
Programul de activitati are sa fie comunicat pe parcursul acestei saptamani, cateva incep prin a vi le prezenta:
- Prezentarea fiecarui participant. Este necesar ca fiecare dintre voi sa-si aduca fotografii, pe care le considera reprezentative pentru a-l defini. Daca le aveti pe hartie fotografica, scanati sau efectiv faceti poze de la mica distanta cu camera digitala, astfel incat sa obtineti un CD. Se va realiza proiectia acestora cu explicatiile voastre. Sugestii: prezentati-va familia, oameni si locuri de care va amintiti cu placere, momente pe care le considerati importante. Selectionati cca 50 fotografii.
- Autobiografie - pe perioada sederii, fiecare isi va compune povestea vietii, astfel incat sa o putem prezenta intr-unul dintre momentele taberei
- Murder Mistery - se va prezenta un scenariu, gen Agatha Christie, iar voi va trebui sa gasiti criminalul - seara
- Daniela - campioana noastra la dans sportiv va va invata ceva nou si va organiza o reprezentatie cu alta pereche
- Notiuni de tehnica a fotografiei artistice
- Poiana Soarelui - vizita celei mai mari tabere de sculptura megalitica in lemn si a Schitului Foltea
Despre echipament, vestimentatie, obiecte pe care va trebui sa le aveti cu voi, cand ne apropiem.
Pana acum si-au anuntat participarea si sunt in curs de a se inscrie:

Siguri
steliana
carmenus
laura
dadus
adriana
ayouni
Cata
Dr
Mary
Elena
Brandy
nicko
nasaleancristian
marcutza
greierasu
pe jumatate
saturnianu
capsuna
bogdan64

Incerti:
cg
varu
ruxandra

Cei care mai doresc sa se inscrie, inca o pot face, contactand-o pe Samiza, pe office@bonvoyagesibiu.ro, 0745 106526

Ayouni:
@admin, si eu m-am inscris si am si confirmat, dar nu ma vad pe lista...

marcutza:
dadus
adriana
ayouni esti  :)

Ayouni:
@marcutza, mersi mult! m-am uitat de mai multe ori dar nu am vazut! anxietatea probabil, nerabdarea, o anume "orbire" momentana care de multe ori ne impiedica sa vedem ceea ce este chiar acolo, langa noi, in fata noastra. si aceasta observatie mi-o pot aplica pentru mai multe situatii in care nu am vazut ce am avut... multumesc din nou. I owe you one! hihihihi

Ayouni:
@admin, cu scuzele de rigoare, "was blind, now I can see" !

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

Du-te la versiunea completă