Autor Subiect: Movilele de la Sona, panoramele Fagarasilor si valea Dejanilor. 20 - 22 oct 2023  (Citit de 3358 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Angela B

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 85
Re: Movilele de la Sona, panoramele Fagarasilor si valea Dejanilor. 20 - 22 oct 2023
« Răspuns #45 : Marți, 24 Octombrie 2023, 11:12 »
   Grup vesel  :whistle:. Program interesant chiar daca esti din judetul Brasov. Am revazut prieteni vechi si mi-am facut prieteni noi.  *|*
sa ne revedem cu bine, sanatosi !   :applause:



Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1504
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
 A fost, din nou, foarte fain la Dejani!
Multumesc pentru impresii, conteaza foarte mult nu doar pentru noi, ca organizatori, dar si pentru cei noi, pentru a-si face o idee despre modul in care au loc excursiile noastre.

Ne-am bucurat din plin de zilele calde si colorate de toamna, un grup vesel si unit, mobilizare exemplara la grill si in bucatarie. Bravo voua! Ne-am plimbat in fiecare zi in natura, pensiunea din Dejani are acest avantaj de a fi aproape de raul Dejani, padure, o placere sa te misti in aerul curat de munte.

Am descoperit impreuna locuri noi, lipsite de forfota turistilor, practic am fost singuri la Rucar astfel ca ne-am putut desfasura in voie. I-am cantat Oltului, ne-am ospatat cu bunatatile pregatite de gazdele noastre, oameni gospodari si foarte primitori , mai ceva ca la un restaurant de la oras. La Șona am ajuns la asfințit, am admirat apusul cocotati pe piramide, o experienta unica de care m-am bucurat si eu, pentru prima oara.

In fiecare seara am avut muzica, s-a dansat, o atmosfera foarte faina in care s-au integrat si cei noi. Vom relua acest program, prea a fost fain!
Continuati sa iesiti, sa va bucurati de natura, avem o țară frumoasa!