Autor Subiect: Revelion 2024...pe mare! Croaziera MSC: Dubai - Abu Dhabi - Dammam - Doha - Yas  (Citit de 5906 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13268
Re: Revelion 2024...pe mare! Croaziera MSC: Dubai - Abu Dhabi - Dammam - Doha - Yas
« Răspuns #45 : Duminică, 14 Ianuarie 2024, 16:15 »
Cu bucurie si placere Geta! Asa cum v-am spus deja si noi ne-am simtit excelent cu voi, altfel nu am fi deja cu gandul la croaziera de anul viitor, tot cu Singles Camp.

Sa vad saptamana aceasta cum imi fac un pic de timp sa transmit fotografiile, sunt extrem de aglomerat, dar cumva fac sa vi le trimit.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13268
M-am tinut de cuvant. In seara aceasta am gasit ceva timp si am "impachetat" pozele si le-am trimis tuturor. Trebuie descarcate in maxim 7 zile, dupa aceasta perioada link-ul se dezactiveaza. Daca cineva nu le-a primit sa-mi scrie pe office@singlescamp.ro si i le retransmit (dara atentie, in acest interval de 7 zile, dupa acesta nu mai revin sa incarca inca o data pe net pozele).

Offline ANCUTA66

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 58
Mulțumesc, am primit pozele, le-am descărcat și am retrăit cu mare bucurie și plăcere momentele petrecute în această excursie.  Zile frumoase până la următoarele întâlniri.