Autor Subiect: Poiana Narciselor, drumetie la Valea Sambeta si Cetatea Fagaras 19 - 21 mai 2023  (Citit de 3020 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Cristina Burcea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Buna tuturor , as vrea sa adaug si eu un scurt feed-back dupa aceasta intalnire plina de voiosie si momente minunate. Fiind prima mea iesire alaturi de Single Camp, marturisesc ca am avut mari emotii daca ma voi integra usor in grup, daca ma voi simti in largul meu. Pot sa spun ca totul a venit extrem de natural alaturi de niste oameni minunati, baieti si fete deopotriva 😊. Actiunile au fost  pentru toata lumea, pentru toate gusturile, distractie, miscare, aer curat, provocari ( pentru mine urcatul pe munte 😊), cultura, istorie, intr-un cuvant -MINUNAT.
Abia astept urmatoarea iesire, ma uit zilnic pe site  si imi fac planuri sa repet experienta cat de curand.
Diana, iti multumim pentru tot ce ne-ai oferit, cum ai organizat activitatile si pentru muzica grozava si antrenanta pe care ai ales-o.
M-am simtit ca in tabara, pe vremea copilariei, cand asteptam cu mari emotii sa vina momentul plecarii, si cand ramaneam visand zile bune dupa, la tot ce s-a petrecut acolo. Cu drag si la buna vedere!

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1504
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Multumesc, Cristina!
 Impresiile celor noi ne bucura foarte mult si, mai ales, imi amintesc de anii trecuti cand mai toata lumea scria pe forum astfel ca, atunci cand ne intalneam, deja ne cunosteam cu totii.
Deci, cei care inca mai stati pe ganduri, cititi cu atentie programele noastre, rasfoiti forumul, in special rubrica Feedbackuri unde veti gasi recenzii si fotografii din excursiile noastre.
Dincolo de latura turistica, partea de socializare este foarte importanta, ne dorim sa ne simtim cu totii bine asa cum s-a intamplat in Piatra Craiului, la Predeal, Apuseni si acum în Țara Făgărasului, pentru a mentiona grupurile faine pe care le-am insotit doar anul acesta.

O vara frumoasa, continuati sa iesiti, sa va bucurati de natura, sunteti bineveniti oricand alaturi de noi!  *|*