Autor Subiect: Alsacia si Elvetia. 12 - 20 iunie 2023  (Citit de 2561 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline ClaudiaD

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Alsacia si Elvetia. 12 - 20 iunie 2023
« Răspuns #15 : Sâmbătă, 10 Iunie 2023, 14:48 »
Pentru zoborul 2 nu reusesc sa fac check-in, imi arata ca as avea acelasi loc in avion ca si la zborul 1, insa nu pot lua boardingpass pentru zborul 2. Zice sa merg la desk point acolo. Am incercat de mai multe ori, imi da aleasi raspuns. In fine , nu e o tragedie, se rezolva totul la fata locului . Abia astept sa va vad . :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13264
Re: Alsacia si Elvetia. 12 - 20 iunie 2023
« Răspuns #16 : Sâmbătă, 10 Iunie 2023, 15:00 »
Da, mai multa lume mi-a spus ca nu-si poate recupera boarding pass-ul pt zborul 2 in urma check in-ului facut. Eu lucrez cu aplicatii pt check in-uri, de pe telefonul mobil. Sunt mult mai bune ca soft. Site-urile de check in au in general bug-uri, cu efecte ca cele pe care le-ati scris si voi.
Zborul 2 nu-i bai, important pe 1 sa aveti locuri in fata. Si da, se rezolva la front desk.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13264
Re: Alsacia si Elvetia. 12 - 20 iunie 2023
« Răspuns #17 : Duminică, 25 Iunie 2023, 13:02 »
Am calatorit din nou cu un grup foarte-foarte fain! Ce bine te poti simti sa-ti petreci cateva zile de vacanta cu astfel de oameni. Cat de mult conteaza atmosfera ce se creaza in interiorul grupului, cat de importanta este pentru a avea o vacanta frumoasa.

Vremea a fost mai mult decat perfecta pe oriunde am fost noi, chiar si la 3.800 metri! Locurile sunt superbe, dar nimic nu ar fi fost atat de placut, daca in grup s-ar fi strecurat cate un meteorit din ala iesit de pe orbita care nu stie unde merge, de ce merge si cu cine merge. Se mai intampla si asa ceva, nu vad de ce ar trebui sa spunem ca totul e mereu perfect, dar e tot mai rar, am intalnit tot mai putini oameni care nu sunt in profil. Lumea totusi citeste ce explicam, se informeaza si daca se stiu asa fara orbita, nu vin pe aici... ::)

Am transmis fotografiile si 2 filmulete facute de mine in aceasta excursie. Le gasiti pe Email, transmiterea s-a facut ca de obicei prin wetransfer. Daca cineva nu a primit sa-mi scrie in acest interval de 7 zile cat este activ link-ul si ii retransmit Email-ul. Dupa 7 zile e degeaba...

A fost ultimul meu grup de Elvetia, m-am bucurat mult sa petrec cativa ani buni in acele superbe locuri cu unii dintre voi cei de aici, din Singles Camp. Mi-ati oferit o companie minunata, mi-a placut mai mult decat pot descrie in cuvinte sa calatoresc cu voi, sa vizitez, sa drumetesc, sa ma distrez!

Eu plec dar destinatia ramane in calendarul Singles Camp&Travel. Diana va prelua acest circuit si asa cum o cunosc, sunt absolut convins ca o sa va ofere cele putin atat cat am facut-o eu. E timpul sa vina cineva mai tanar, mai activ asa ca iti doresc drum bun Diana si sa calatoresti cu oameni la fel de faini ca cei cu care am fost acum in vacanta!


Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1504
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Alsacia si Elvetia. 12 - 20 iunie 2023
« Răspuns #18 : Duminică, 25 Iunie 2023, 21:50 »
Gigi, multumesc pentru oportunitate, incredere si sustinere! Da, in ce ma priveste, voi face tot ce ține de mine pentru a profita la maxim de locurile in care vom ajunge, cu gandul la tine si toate grupurile faine pe care le-ai insotit. Minunate fotografii, filmulete, ma bucur ca povestea Elvetiei merge mai departe  *|*