Autor Subiect: Revelion cu stil, la Alba Iulia. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024  (Citit de 7863 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline simo arad

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Re: Revelion cu stil, la Alba Iulia. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #90 : Joi, 04 Ianuarie 2024, 12:06 »
Si eu m-am simtit foarte bine. Am petrecut impreuna cu o gasca de oameni faini, veseli, pusi pe distractie. Dupa o pauza de cativa ani, in care nu am mai participat la revelioane din motive personale, a fost o placere si o bucurie sa trec in noul an inconjurata de oameni prietenosi si frumosi, in pas de dans, cu multa veselie si voie buna. Multumiri Diana pentru organizare si implicare.
Va doresc toate cele bune, un an nou asa cum va doriti si sa ne revedem cu bine in alte excursii si/sau evenimente.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Revelion cu stil, la Alba Iulia. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #91 : Sâmbătă, 06 Ianuarie 2024, 18:41 »
Astazi am incheiat si ultimul dintre evenimentele de Revelion, cel de croaziera. Dupa cateva zile de “plutit” pe mare, am coborat cu “picioarele pe pamant” si am acum acces la internet. Am inceput sa citesc Email-uri, mesaje, ce s-a scris pe forum, pe grupuri.

In primul rand “La multi ani tuturor celor care ati participat la eveniment!” Apoi, va spun ca ma bucur mult pentru toti cei care ne-ati scris si noua si pe grup si aici ca v-ati simtit bine si ca v-ati intors cu amitiri frumoase.
Am citit si un mesaj a lui Ovidiu T, care clar ca nu a inteles ce este Singles Camp, cum se desfasoara lucrurile aici si ca nu exista locatii care sa ofere 100% conditii de structura twin. De aceea nici nu promitem. Incercam sa rezolvam cat mai multe astfel de camere, dar cand nu este posibil este nevoie de intelegere si toleranta. Doua aspecte pe care le cerem la profilul participantului. Nu suntem d-le Ovidiu T in nici o alta goana decat aceea de a multumi cat mai multa lume. Fara sa cititi ce explicam, fara sa ne cunoasteti, v-ati grabit cu etichetari bizare. Ne luam la revedere de la d-voastra, urandu-va sa gasiti un alt loc, un alt grup de intalnire, alti organizatori care sa va satisfaca intru totul dorintele.

Tuturor celorlalti va doresc zile frumoase, ganduri bune si sa ne reintalnim cu bine! Va salut de departe-departe dar mereu aproape de oamenii faini din Singles Camp&Travel.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1504
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Revelion cu stil, la Alba Iulia. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #92 : Sâmbătă, 06 Ianuarie 2024, 19:59 »
Da, a fost foarte fain La Alba! 🥳 Un grup unit si vesel, exact asa cum imi doresc de fiecare data. Bravo voua! 🫠 Multumesc pentru atmosfera grozava pe care ati creat-o, pentru prietenie, intelegere, acesta este spiritul Singles Camp pe care ne dorim sa il regasim in toate actiunile noastre. E prima data cand nu am apucat sa fac decat cateva fotografii, filmulete, multumesc mult Gabi pentru ajutor! 

Continuam petrecerea in curand, de Anou Nou Asiatic de aceasta data  *|*
 La Multi Ani si sa aveti un an cel putin la fel de vesel ca aceste nopti de poveste! *|*

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Revelion cu stil, la Alba Iulia. 30 decembrie 2023 - 02 ianuarie 2024
« Răspuns #93 : Sâmbătă, 06 Ianuarie 2024, 21:26 »

Buna seara si la multi ani !

Va doresc tuturor, sa aveti un an 2024 asa cum am petrecut noi in cele 3 seri la Alba Iulia. :flori: :smitten:
Am petrecut cu oameni minunati si frumosi, imbracati cu stil  :kissing:

Spiritul singlescamp, a fost la el acasa, o atmosfera de familie, prietenie, veslie si multa, multa distractie. :applause:
Cand nu se dansa ...ca am mai avut si astfel de momente ..scurte dar au fost, parca era concurs la care masa e veselia mai mare ... *|*
S-a dansat pe absolut toate stilurile de muzica ,… hai bine, nu si balet …mai putin o pesoana care probabil a condus prea mult si nu au reusit sa se indrepte din pozitia sezand.

Seara de carnaval , pentru mine... inedita... a fost un mare spectacol....  :applause:
Din partea mea, Jos palaria si felicitari tuturor celor care s-au costumat si au avut curajul sa vina sa-si prezinte tinuta  :flori: :worship:
Si un respect in plus, celor care au fost atenti la ce s-a scris pe forum legat de tinuta pentru carnaval..,
participanti trebuie sa vina in tinute cumparate in timpul anului 2023 de prin excursiile singlescamp.
Mie personal mi-au placut si as fi premiat cel putin 4, tinutele din  Maramures, Iordania, Caraibe,Venetia.
Sper ca toti ceilalti care nu au castigat nu s-au suparat prea tare :worthy:

Felicitari Dianei pentru implicare si lectia de istorie si georgrafie :kissing:
Multumesc tuturor participantilor  :smitten:
Felicitari si multumiri organizatorilor.  :flori: