Autor Subiect: Vacanta de grup, pe insula Thassos 4 - 10 septembrie  (Citit de 3082 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Vacanta de grup, pe insula Thassos 4 - 10 septembrie
« Răspuns #15 : Sâmbătă, 03 Septembrie 2022, 14:02 »
 :-[ S-a transmis Email din agentie, inclusiv remainder. Am rugat si eu aici, v-a solicitat si Samiza in Email-ul trimis sa dati un REPLY Email-ului din agentie, pentru a se convinge ca toata lumea stie unde sa mearga la intalnirea pentru plecare si la ce ora. Vreo trei, nu s-au sinchisit sa raspunda. Pai de ce sa o faca?  :-\ Oare e atat de greu sa dai un raspuns, este atat de greu sa areti respect fata de cineva care te informeaza suplimentar? Iertati-ma dar nu inteleg, chiar nu inteleg de ce aceasta forma de a ne trata. Am explicat pe site foarte clar profilul Singles Camp. Printre altele este mentionat, subliniat si solicitat RESPECTUL fara de organizatori si agentie si ca profilul este o conditie de participare la actiunile clubului. Nu simti ca e nevoie de asa ceva sau crezi ca e o datorie a noastra sa tot scriem, sa tot sunam? Atunci nu mai veni cu noi, e simplu. Nu avem nevoie in grup de persoane de soiul asta. Pentru ca in final se dovedesc a fi lipsite de respect nu doar la adresa noastra ci si a celor din jur, cu care calatoresc.

Imi pare rau si imi cer scuze celorlalti, de bun simt si care chiar inteleg ce este Singles Camp si cat efort depunem de aici din spate pentru ca totul sa se desfasoare asa cum trebuie. Imi cer scuze ca in loc sa am asa ca de obicei doar vorbe frumoase, urari de calatorie usoara (chiar daca e cam lunga...), scriu suparat pe situatie. Care nu e prima de acest fel, altfel nu as fi discutat de ea...

Sper sa aveti vreme frumoasa, sa va distrati, sa va simtiti bine impreuna, sa profitati de atmosfera de grup. Dana, care e veche in SC o sa ajute la asta, dar evident limitat, atat cat este posibil. Trebuie inteles corect rolul ei, nu este insotitor de grup ci doar un voluntar aflat in vacanta, la fel ca voi. O sa decida unde se merge in excursii cu microbuzul pe insula si va va comunica celor care doriti sa participati la ceva colectiv. Evident ca nu pot exista 2 excursii, pt 2 grupuri in aceiasi zi, ci doar una singura, cea decisa de Dana.

Drum bun si zile faine!  :dance:

Offline Liliana Nedelcu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Vacanta de grup, pe insula Thassos 4 - 10 septembrie
« Răspuns #16 : Duminică, 11 Septembrie 2022, 08:59 »
Am avut zile faine... vreme excelenta de baie, plaje de vis,  grup frumos.
Pentru mine(prima experienta in Thassos, nu si in Grecia) a fost peste asteptari.
Raman amintiri frumoase si dorinta de a reveni.