Autor Subiect: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 3 - 5 iunie 2022  (Citit de 3870 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Clarice

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 3 - 5 iunie 2022
« Răspuns #15 : Sâmbătă, 21 Mai 2022, 00:06 »
Buna seara, sunt noua pe forum, si pentru prima data intr-o excursie cu voi! Abia astept, dar am si intrebari!🤔 in ce ma bag, cum o fi🤔! Vin din Oradea si sunt singura in masina, daca cineva se incumeta cu mine🥹 e binevenita, binevenit🙂☺️

Heeeei, si eu sunt noua! Abia m-am inscris. Sunt din Bucuresti. Si caut transport :))) Ne vedem in excursie!! :love:

Offline Clarice

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 3 - 5 iunie 2022
« Răspuns #16 : Luni, 23 Mai 2022, 15:15 »
Salut Paul și gașcă veselă, 

exista posibilitatea sa găsim un coleg de drum cu mașină pentru tine dar deocamdată e prea devreme, mai aproape de eveniment o sa va ajut sa va grupați în mașini. 

Pana atunci puteți scrie pe forum de unde veniți și dacă mai aveți locuri în mașină sau căutați transport și sunt sigura ca găsim o rezolvare tuturor!

Va doresc o primăvara superbă!
Va pup si va îmbrățișez!

Buna ziua,

M-am inscris saptamana trecuta in Club si azi la excursia din 3-5 Mai "Bunatati din Ardeal". Am scris saptamana trecuta aici, pe Forum, rugamintea de a ma ajuta cineva cu transportul - cineva care are masina si locuieste in Bucuresti. NU am primit niciun raspuns si vreau sa achit avansul pt excursie, insa daca nu ma pot alatura nimanui din Bucuresti, ce se intampla cu banii pe care ii platesc pt excursie? Pt ca stiu ca sunt nerecuperabili, dar situatia in care nu reusesti sa rezolvi cu transportul (grupaj auto) nu este detaliata in cele ce am citit.. Mai este 1 singur loc la femei si as vrea sa platesc avansul, dar nu imi pot permite sa pierd banii. Ma puteti ajuta, va rog frumos?

Offline Clarice

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 3 - 5 iunie 2022
« Răspuns #17 : Luni, 23 Mai 2022, 15:19 »
3 - 5 Iunie, scuze
Buna ziua,

M-am inscris saptamana trecuta in Club si azi la excursia din 3-5 Mai "Bunatati din Ardeal". Am scris saptamana trecuta aici, pe Forum, rugamintea de a ma ajuta cineva cu transportul - cineva care are masina si locuieste in Bucuresti. NU am primit niciun raspuns si vreau sa achit avansul pt excursie, insa daca nu ma pot alatura nimanui din Bucuresti, ce se intampla cu banii pe care ii platesc pt excursie? Pt ca stiu ca sunt nerecuperabili, dar situatia in care nu reusesti sa rezolvi cu transportul (grupaj auto) nu este detaliata in cele ce am citit.. Mai este 1 singur loc la femei si as vrea sa platesc avansul, dar nu imi pot permite sa pierd banii. Ma puteti ajuta, va rog frumos?

Excursia din 3 - 5 IUNIE, scuze

Offline Iasmina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 3 - 5 iunie 2022
« Răspuns #18 : Luni, 23 Mai 2022, 16:42 »
Bună Clarice,
mâine o sa vorbesc la agenție sa vad dacă este cineva din București și te anunț,  dar din experienta anilor trecuți pot spune ca se găsește sigur cineva cu care sa vi.
Din păcate sunt mulți care după înscriere nu mai intra pe forum, dar încercăm sa rezolvam! 😀

O zi frumoasa!
Iasmina
„Fii fericit cât trăiești, pentru că mort o să fii mult timp.”

Offline Clarice

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 3 - 5 iunie 2022
« Răspuns #19 : Luni, 23 Mai 2022, 22:10 »
Bună Clarice,
mâine o sa vorbesc la agenție sa vad dacă este cineva din București și te anunț,  dar din experienta anilor trecuți pot spune ca se găsește sigur cineva cu care sa vi.
Din păcate sunt mulți care după înscriere nu mai intra pe forum, dar încercăm sa rezolvam! 😀

O zi frumoasa!
Iasmina

Multumesc frumos! Deci pot plati avansul? Ca nu vreau sa pierd nici banii, dar nici locul!😊🥰

Offline Iasmina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 3 - 5 iunie 2022
« Răspuns #20 : Marți, 24 Mai 2022, 10:19 »
Bună Clarice,
Te rog sună-mă 0721 58 79 54  sa iti dau numărul persoanei care vine din București. Deci poți sa te înscrii! :)
O zi frumoasa!
Iasmina
„Fii fericit cât trăiești, pentru că mort o să fii mult timp.”

Offline Clarice

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 3 - 5 iunie 2022
« Răspuns #21 : Marți, 24 Mai 2022, 11:14 »
Bună Clarice,
Te rog sună-mă 0721 58 79 54  sa iti dau numărul persoanei care vine din București. Deci poți sa te înscrii! :)
O zi frumoasa!

Multumesc frumos! V-am sunat si v-am lasat si mmesaj pe Whatsapp
Iasmina

Offline Clarice

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 3 - 5 iunie 2022
« Răspuns #22 : Marți, 24 Mai 2022, 11:16 »
Bună Clarice,
Te rog sună-mă 0721 58 79 54  sa iti dau numărul persoanei care vine din București. Deci poți sa te înscrii! :)
O zi frumoasa!
Iasmina

Multumesc frumos! V-am sunat si v-am lasat si un mesaj pe Whatsapp

Offline Gelica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 3 - 5 iunie 2022
« Răspuns #23 : Marți, 24 Mai 2022, 14:23 »
Buna, Salutare tuturor! am rezolvat cu transportul ! autobuz direct Constanta Sibiu ! Ajung la ora 7:30 Sa vad cu ce ajung la Gura Raiului.

Offline Clarice

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 3 - 5 iunie 2022
« Răspuns #24 : Marți, 24 Mai 2022, 15:42 »
Multumesc frumos! V-am sunat si v-am lasat si un mesaj pe Whatsapp

Gata, am efectuat plata avansului. Acum astept confirmarea Agentiei. Multumesc muuuult, Iasmina!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Offline Clarice

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 3 - 5 iunie 2022
« Răspuns #25 : Marți, 24 Mai 2022, 15:44 »
Bună Clarice,
Te rog sună-mă 0721 58 79 54  sa iti dau numărul persoanei care vine din București. Deci poți sa te înscrii! :)
O zi frumoasa!
Iasmina

Gata, am efectuat plata avansului. Acum astept confirmarea Agentiei. Multumesc muuult, Iasmina❣️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Offline Clarice

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 3 - 5 iunie 2022
« Răspuns #26 : Miercuri, 25 Mai 2022, 09:46 »
S-au deschis rezervarile. Inscrierile se fac aici: https://singlescamp.ro/trip/distractie-ardeal

Buna dimineata,

Ieri am facut plata avansului #1301 Distractie si bunatati din Ardeal si, conform celor specificate in mailul Agentiei Bon Voyage., am trimis pe adresa de mail indicata de Agentie, documentul ce atesta plata avansului si toate detaliile cerute.

As avea rugamintea de confirmare a rezervarii ferme, deoarece astazi este termenul de plata pt rata a doua si doresc sa efectuez plata, iar pe site inca figureaza 1 loc liber in camera dubla femei, desi eu l-am ocupat.
As dori sa am cat mai curand confirmarea ca totul e ok.

Va multumesc mult!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 3 - 5 iunie 2022
« Răspuns #27 : Miercuri, 25 Mai 2022, 09:57 »
Clarice, am vazut in CC Email-ul transmis in agentie, vei primi raspunsul. Ce trebuie inteles este ca, asa cum este explicat pe site, contarea (inregistrarea incasarilor) se face DOAR in momentul in care banii intra in cont. Din extras, sunt prelucrate incasarile prin completarea lor pe site. Doar atunci lucreaza contorul automat al excursiei. Deci locul devine rezervat si dispare de pe site DOAR atunci cand banii sunt in cont. Anuntarea platii este un lucru foarte bun, ajuta mult agentia pentru a urmari incasarile in special pe ultima suta de metri, asa cum este situatia la aceasta actiune a clubului.

Offline Clarice

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 3 - 5 iunie 2022
« Răspuns #28 : Miercuri, 25 Mai 2022, 11:34 »
Clarice, am vazut in CC Email-ul transmis in agentie, vei primi raspunsul. Ce trebuie inteles este ca, asa cum este explicat pe site, contarea (inregistrarea incasarilor) se face DOAR in momentul in care banii intra in cont. Din extras, sunt prelucrate incasarile prin completarea lor pe site. Doar atunci lucreaza contorul automat al excursiei. Deci locul devine rezervat si dispare de pe site DOAR atunci cand banii sunt in cont. Anuntarea platii este un lucru foarte bun, ajuta mult agentia pentru a urmari incasarile in special pe ultima suta de metri, asa cum este situatia la aceasta actiune a clubului.

Multumesc frumos. Ma gandeam ca nu am de unde sa stiu daca nu cumva cineva a platit inaintea mea, caci se rezerva in ordinea platirii avansului. De aceea voiam sa stiu cum stau lucrurile, insa voi plati restul azi, fiindca e data limita, si sper ca va fi totul ok si nu voi pierde loc + banii platiti pt excursie.
Multumesc inca o data!

Offline Magda L

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 3 - 5 iunie 2022
« Răspuns #29 : Miercuri, 25 Mai 2022, 16:37 »
Hello! Este cineva din Iași care merge în aceasta excursie?