Excursii si evenimente > Feed-back-uri, impresii, fotografii din excursiile si vacantele noastre

Clisura Dunarii, un loc epic si spectaculos. 19 - 22 mai 2022

<< < (2/7) > >>

Emilia:
   Vă mulțumesc pt răspuns, în cazul acesta renunț. Sărbători luminate și binecuvântate!

Emilia:
    Hristos a înviat, acest mesaj este pt Marynya. Îmi cer iertare pt mesajul anterior  nu citisem precizările  Singlescamp.Deci sunt INTERESATA. Se precizează că schimbul trebuie anunțat și aprobat de agenție cu minim 20 zile de la data excursiei și ca locul trebuie achitat integral de către cine solicită schimbul și apoi se rambursează banii personal..Deci te rog  sună-mă la nr 0726 183 730 sau transmite-mi nr tău de telefon pt colaborare. Cu cele mai bune intenții, pe curand.

Marynia:
Multumesc mult Emilia. Ti-am lasat un mesaj pe numarul tau de telefon.

Lotus73:
Buna ziua. Eu sunt din Bucuresti si voi merge cu autocarul asigurat. Va rog sa imi spuneti daca trebuie sa anuntam aici pentru locul din autocar. Si daca trebuie sa spunem inainte de plecare optiunea pentru meniul de cina. Restul optionalelor cred ca se stabilesc acolo cu o zi inainte. Multumesc.

krondia:

--- Citat din: Lotus73 din Joi, 28 Aprilie 2022, 16:19 ---Buna ziua. Eu sunt din Bucuresti si voi merge cu autocarul asigurat. Va rog sa imi spuneti daca trebuie sa anuntam aici pentru locul din autocar. Si daca trebuie sa spunem inainte de plecare optiunea pentru meniul de cina. Restul optionalelor cred ca se stabilesc acolo cu o zi inainte. Multumesc.

--- Terminare citat ---
Veti primi un email cu aproximativ o saptamana inainte referitor la activitatile optionale la care veti participa precum si optiunile privind cina.
Pentru transport trebuie sa anuntati doar daca nu veniti cu microbuzul sau locul de unde veti urca de pe traseu, in cazul in care nu plecati din Bucuresti.

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă