Autor Subiect: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului, distractie! 21 - 24 iulie  (Citit de 5583 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Frandos Narcisa

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
multumesc mult.

Offline anca_di

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
Pentru microbuzul din Sibiu  - deschid eu oare lista?
1. Anca Adriana

Offline Lupu Georgeta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Ruxandra, esti cu noi!

ciupss

  • Vizitator
Vin și eu din București. Ciprian Sava ma numesc. Vin din Piatra-Neamț dar cred că nu găsesc pe cineva prin zonă. Vin cu trenul de miercuri și mă cazez o seară. Din ce zonă e plecarea? Nu am văzut. Poate nu am căutat prea atent. Seară faină!
 

ciupss

  • Vizitator
1. Ghinea Cristina Mirela
2. Anca Adriana
3. Ionescu Petruta
4. Frandos Narcisa
5. Ruxandra C
6. Toma Alina
7. Sava Ciprian

Offline Ionescu Petruta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Daca mai este un loc vacant din Bucuresti, Ploiesti sau chiar... Craiova ::) rog scrieti.... in caz contrar, voi ajunge joi dimineata la Sibiu, pentru a ma alatura grupului de acolo.  Cu rugamintea de a fi asteptata pana la o ora rezonabila, pana-n pranz, multumesc :worship:

ciupss

  • Vizitator
Din ce zona va fi plecarea din Bucuresti? Eu ajung miercuri destul de tarziu cu trenul in Bucuresti si mi-am inchiriat un aparatament pe langa gara. Multumesc

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Bună Ciupss , de obicei plecarea se făcea de la Benzinaria Mall Păcii , tot în apropiere este și hotel Visconti Militari , dacă suni șoferul te poate lua chiar de vis-a-vis de hotel , numai să vă strângeți voi suficienti participanți pt un microbuz din București.
Drum bun și drumeții frumoase ! :thumbup:

Offline anca_di

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
Buna ziua. Știi cineva ceva clar de microbuzul din Sibiu? La agenție mi s a spus că se va posta pe forum. Eu nu vad nimic. Orice informație ajuta

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Buna ziua
 
Plecarea din Sibiu va fi din parcarea Garii Sibiu (linga bisericuta) la ora 12:00   impreuna cu Florin (8 locuri)S-a stabilit aceasta ora pentru a astepta si persoanele care vin din Bucuresti.
Avem rugamintea ca persoanele care vor urca din Sibiu sa ne transmita acest lucru pe e-mail pentru ca Florin sa stie pe cine asteapta.
Din pacate ,asa cum am anuntat si am vazut pe forum pentru plecarea din Bucuresti nu s-au adunat suficiente  persoane  deaceea s-a organizat doar o plecare din Sibiu.



Offline for_Alina_B

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Bună ziua,  mulțumim pentru precizări . 
Este destul de ocolitoare ruta București _Sibiu_ Cheile Nerei  ... dar pentru cine își asumă , e ok  .

ciupss

  • Vizitator
Ok, am anulat rezervarea la apartament. Sa inteleg ca nu se mai pleaca din Bucuresti, corect? Din pacate trenul pana in Sibiu face 13 ore de la Piatra Neamt iar pana in Bucuresti maxim 5. Cred ca voi renunta

Offline MAC

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 180
Eu am fost pe Cheile Nerei acum zece ani și încă le am in suflet.Merita un pic de efort să ajungeți acolo.Ciupss mai ai varianta auto.Din Piatra Neamț ai un autobuz ora 7:00 până în Brașov ora 13:37.Din Brașov 16:45 la Sibiu 19:30. Evident o cazare in Sibiu.Orice varianta implica un pic de răbdare.Ar fi păcat să renunți.

Offline Ionescu Petruta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Eu m-am inscris la un Blabla car si ajung in jur de 10 dimineata la Sibiu. Prind microbuzul de 12 de la Sibiu lejer. Stiu de la toti care au fost la Cheile Nerei ca super merita efortul.... abia astept :D :love: :yeah:

Offline anca_di

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
Am trimis mesaj pe mailul agenției, voi ajunge și eu în Sibiu la ora precizată.