Autor Subiect: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului, distractie! 21 - 24 iulie  (Citit de 5582 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline CristiG

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Salutare, eu vin din Timișoara joi seara cu mașina. Dacă este cineva interesat, cu mare plăcere

Offline for_Alina_B

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
LISTA CU CEI CARE DORESC TRANSPORT CU MICROBUZUL DIN BUCURESTI

1. Ghinea Cristina Mirela
2. Anca Adriana
3. Ionescu Petruta
4. Frandos Narcisa
5. Ruxandra C
6. Toma Alina

Offline Frandos Narcisa

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Buna ziua!
Eu sunt din Constanta si voi veni in Bucuresti de pe 20 ca sa pot fi pe 21 la ora 7 la microbuz. Sunt 10 ore de mers si daca urcam spre Brasov parerea mea este va se lungeste foarte mult drumul.
Totodata ne-am strans pentru microbuz abea 5 persoane. Rugam ORGANIZATORUL sa ne comunice in timp util ce solutii mai putem adopta pentru transport.

Offline Frandos Narcisa

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Acum mi am dat seama ca poate pleca din Brasov microbuzul poate chiar mai devreme de 7 si apoi sa treaca prin Bucuresti, Sibiu....

Offline anca_di

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
Buna din nou. Cred că în cazul acesta tăcerea e un răspuns. Am văzut pe site că încă sunt vreo 33 locuri libere la excursia asta, cred deci că suntem putini înscriși. Probabil că ar tr sa ne gândim la o soluție de rezerva, mașini personale.  De închiriat o mașină mai mare nu știu dacă putem vorbi că nu știu dacă are cine sa o conducă :( in caz că nu există alte opțiuni mai bune, eu pot veni cu Corsa mea, am avea loc 4 persoane ...cu bagaje relativ mici

Offline cristinamirela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
 Buna seara Anca-di! In  cazul in care nu se organizează transport din București si decideți sa mergeți cu mașina,ați putea sa ma luați si pe mine? Evident voi contribui la costul benzinei.

Offline anca_di

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
Buna, Cristina Mirela. Sigur, vedem ce se întâmplă, dar cred că refacem lista, de data aceasta pt mașină

Offline for_Alina_B

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului, distractie! 21 - 24 iulie
« Răspuns #37 : Sâmbătă, 16 Iulie 2022, 12:57 »
Bună , tot din București sunt și eu,  și sunt interesată de transport ,  dar se prea poate să nu avem parte de microbuz,  :(   
Iin cazul acesta ,  dacă se poate Anca_Di  ,  m-ar interesa și pe mine să merg cu voi .. in sistemul grupaj auto.

Offline Ionescu Petruta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului, distractie! 21 - 24 iulie
« Răspuns #38 : Sâmbătă, 16 Iulie 2022, 15:02 »
Și eu sunt interesata de transport.... în mod normal, agenția răspunde, nu lasă niciodată lucrurile nerezolvate

anca_adriana

  • Vizitator
Re: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului, distractie! 21 - 24 iulie
« Răspuns #39 : Duminică, 17 Iulie 2022, 11:58 »
Buna ziua. scuze că răspund așa târziu, dar ieri am fost tot timpul pe drum, la volan. Văd că cei de la agenție nu au răspuns, o să încerc să sun mâine. Nici alternative  nu prea par să existe, altele în afară de mașină. Momentan eu nu am luat nicio decizie, e un drum foarte lung și greu...
Mario, oare mai ai loc în mașina ta?

Offline Maryo

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului, distractie! 21 - 24 iulie
« Răspuns #40 : Duminică, 17 Iulie 2022, 20:26 »
Buna seara tuturor , sa mergem pe concret : 32 locuri libere si mentionat "grupaj auto"!...Sa ne organizam putin : dna Anca daca puteti merge cu masina ( Corso... :thumbup:) ...mai raman doua persoane ce s-au inscris pe lista din Bucuresti...asa ca pot sa preiau cine se hotareste sa vina pana la Craiova..e loc suficient pe motocicleta... :angel:...am glumit...Si pt mai multa rapiditate propun sa ne sunam...0767213114...promit sa raspund eu...nu mama... ;D...iar am glumit...sunt pus pe glume...O seara super va doresc...

Offline anca_di

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
Re: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului, distractie! 21 - 24 iulie
« Răspuns #41 : Duminică, 17 Iulie 2022, 21:45 »
Buna seara
Întrebăm tocmai pt că nu doresc sa vin cu mașina :)
Aștept să vb mâine la agenție, la pensiune să nu descopăr că nu suntem de fapt cazați acolo și discutăm

Offline Lupu Georgeta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Buna, dragilor!
Sunt Gina Lupu, de la Buzau, in acte Georgeta.
Vin cu masina mea, trec prin Ploiesti si o iau si pe Mirela, apoi Bran, Fagaras, Sibiu, Deva...si tot asa....
Suntem deci 2 persoane in masina, daca mai are cineva nevoie, nr meu 0723944077.
Va imbratisez pe toti!
Veselieeeee!!!!

Offline Frandos Narcisa

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Buna!
Narcisa sunt din Constanta. Daca plec cu primul tren din Constanta ajung in ploiesti vest la 8.40. Ma puteti lua si pe mine?
Multumesc. In felul asta nu mai trebuie sa vin din seara zilei de 20 in bucuresti.

Offline Lupu Georgeta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Gata, Narcisa, esti cu noi!