Autor Subiect: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului, distractie! 21 - 24 iulie  (Citit de 3205 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Kara

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Buna dimineata , a fost o propunere dar persoana in cauza a renuntat...deci...locuri disponibile pentru cei interesati...o zi super va doresc... :) (daca va este mai usor ma puteti contacta  telefon)
Buna seara Mario, te voi suna, sa- mi spui ora plecarii din Craiova ( cu speranta ca vei mai avea un loc disponibil  :) ),  daca nu se va organiza microbuz din Bucuresti. Multumesc

Offline Maryo

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului, distractie! 21 - 24 iulie
« Răspuns #31 : Miercuri, 13 Iulie 2022, 09:01 »
Buna dimineata Kara si celorlalti participanti...cu cea mai mare placere...sunt la dispozitia dumneavoastra...o zi frumoasa... :)

Offline anca_di

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
« Răspuns #32 : Miercuri, 13 Iulie 2022, 14:32 »
Buna ziua. As aprecia un răspuns din partea agenției se poategasi o soluție pt transport, văd că noi suntem 5 din București, eventual persoane din Sibiu..mă gândesc la o ruta București - Brașov - Sibiu...pate se aduna persoane pt un microbuz. Întreb pt că drumul este lung și nu în condiții f buna in ultima parte, din câte știu eu

Offline vik

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
« Răspuns #33 : Miercuri, 13 Iulie 2022, 16:30 »
Sant din Brasov si doresc sa merg si eu in excursie. Nu am transport. Salut initiativa celor din Bucuresti si ideea da a trece microbuzul prin Brasov. Felicitari! Vik Brasov

Offline Kara

• Newbie
  • *
« Răspuns #34 : Miercuri, 13 Iulie 2022, 20:15 »
Multumesc Mario pentru promptitudine.Seara buna tuturor!

Offline CristiG

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Salutare, eu vin din Timișoara joi seara cu mașina. Dacă este cineva interesat, cu mare plăcere

Offline for_Alina_B

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
LISTA CU CEI CARE DORESC TRANSPORT CU MICROBUZUL DIN BUCURESTI

1. Ghinea Cristina Mirela
2. Anca Adriana
3. Ionescu Petruta
4. Frandos Narcisa
5. Ruxandra C
6. Toma Alina

Offline Frandos Narcisa

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Buna ziua!
Eu sunt din Constanta si voi veni in Bucuresti de pe 20 ca sa pot fi pe 21 la ora 7 la microbuz. Sunt 10 ore de mers si daca urcam spre Brasov parerea mea este va se lungeste foarte mult drumul.
Totodata ne-am strans pentru microbuz abea 5 persoane. Rugam ORGANIZATORUL sa ne comunice in timp util ce solutii mai putem adopta pentru transport.

Offline Frandos Narcisa

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Acum mi am dat seama ca poate pleca din Brasov microbuzul poate chiar mai devreme de 7 si apoi sa treaca prin Bucuresti, Sibiu....

Offline anca_di

• Newbie
  • *
Buna din nou. Cred că în cazul acesta tăcerea e un răspuns. Am văzut pe site că încă sunt vreo 33 locuri libere la excursia asta, cred deci că suntem putini înscriși. Probabil că ar tr sa ne gândim la o soluție de rezerva, mașini personale.  De închiriat o mașină mai mare nu știu dacă putem vorbi că nu știu dacă are cine sa o conducă :( in caz că nu există alte opțiuni mai bune, eu pot veni cu Corsa mea, am avea loc 4 persoane ...cu bagaje relativ mici

Offline cristinamirela

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 35
 Buna seara Anca-di! In  cazul in care nu se organizează transport din București si decideți sa mergeți cu mașina,ați putea sa ma luați si pe mine? Evident voi contribui la costul benzinei.

Offline anca_di

• Newbie
  • *
Buna, Cristina Mirela. Sigur, vedem ce se întâmplă, dar cred că refacem lista, de data aceasta pt mașină

Offline Kara

• Newbie
  • *
« Răspuns #42 : Sâmbătă, 16 Iulie 2022, 08:45 »
Buna dimi tuturor!
Anca-di, daca se poate, as dori sa ma alatur si eu grupului dvs.
Zi racoroasa!
Ruxandra C

Offline for_Alina_B

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
« Răspuns #43 : Sâmbătă, 16 Iulie 2022, 12:57 »
Bună , tot din București sunt și eu,  și sunt interesată de transport ,  dar se prea poate să nu avem parte de microbuz,  :(   
Iin cazul acesta ,  dacă se poate Anca_Di  ,  m-ar interesa și pe mine să merg cu voi .. in sistemul grupaj auto.

Offline Ionescu Petruta

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 36
« Răspuns #44 : Sâmbătă, 16 Iulie 2022, 15:02 »
Și eu sunt interesata de transport.... în mod normal, agenția răspunde, nu lasă niciodată lucrurile nerezolvate